Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2013 o 16:14, Thrandir napisał:

Czy nami jest op? :c


Raczej nie. Ostatnio nawet narzekali, że up, ale dostała jakieś tam buffy na pocieszenie. Generalnie ja mam ze cztery inne supporty do picknięcia przed nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 23:40, Budo napisał:

> Straszliwymag i Budo, dzięki. Jeszcze w ogóle nie bawiłem się w te runy, ale z tego
co
> widzę to dodaje jakieś śmieszne sumy, bez znaczenia przynajmniej na ten moment.


Początkowe runy są drogie i potem i tak do wyrzucenia, od 20 poziomu dopiero się opłaca
kupować runki tieru trzeciego, ale to jeszcze jeszcze.

btw jak teraz normalne ip leci za aramy to ja niedługo będę siedział na 100 000 chyba
xD

what?
15 ip za rune to wcale nie jest drogo. mozna zapelnic runepage za cene 1 championa najtanszego wlasciwie...
wlasnie polecam kupienie low lvl runek, najlepiej wszystkie z nich na armora, zeby miec przewage na lane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak zaczynasz, to i tak nie jesteś w stanie tej przewagi wykorzystać, a potem te runy pójdą do śmieci anyway. Już lepiej oszczędzać ip na champów, nawet, jak ma to być Ryze, czy Soraka, bo champion pool zawsze się przyda później. Wg mnie (i nie tylko mnie) low tier runki to typowy noob trap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 18:36, Budo napisał:

/.../


Akurat przykład Yaweja do głupich nie należy. Armora nigdy za wiele, szczególnie w początkowych fazach gry.
No i nie wszyscy zaczynający przygodę z Lolem są ziemniakami. Niektórzy szybciej zaczynają ogarniać system i na pewno z czasem będą potrafili wykorzystać takie runki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A róbta co chceta. A potem na 20-30 poziomie jest płacz, że nie ma ip, nie ma championów i nie ma run. I potem ludzie idą grać rankedy bez żadnego supporta odblokowanego itd itp... no, ale co kto woli. Ja sobie budowałem wszystko powoli oszczędzając ip do 20 poziomu, potem kupiłem jakieś dwie podstawowe stronki run (prawie takie same) i zacząłem odblokowywać champy. Tak mi tu polecili i w sumie zadziałało, teraz nie mam na co ip wydawać i siedzę na 50 000.

btw czy mi się zdaje, czy Varus bardzo mocny teraz jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 19:13, Budo napisał:

A róbta co chceta. A potem na 20-30 poziomie jest płacz, że nie ma ip, nie ma championów
i nie ma run.


Za 645 IP masz komplet run T1 na armor. Daje ci to +21 armora na start. +21 to baaaaaaaaardzo dużo.
Tak więc poświęcając IP z kilku rozegranych meczy masz sporą przewagę w starciach na linii, aż do minimum 20 lvl. Bo sporo graczy myśli tak samo, żeby nie kupować nic przed 20 lvl.

Dnia 27.05.2013 o 19:13, Budo napisał:

btw czy mi się zdaje, czy Varus bardzo mocny teraz jest?


E tam, prosy jedynie trolują na turniejach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na niższych levelach i tak masz bardzo mało slotów na runy także te wszystkie low tier runy i tak będziesz mógł założyć o wiele później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 19:33, sirufok napisał:

E tam, prosy jedynie trolują na turniejach.


Ja tam nie wiem, ostatnio wypadłem z obiegu i mało co oglądam. Poza tym to co robią prosy niekoniecznie się przekłada na to, co się opłaca w moim elo hell :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 18:16, Ecko09 napisał:

W jakiej tam dokładnie kolejności kupują prosy itemki na blue Eza?

jestem pewien ze uzywaja mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 18:55, jarekao napisał:

Jak komuś się nudzi to wieczorem o 20 w finale EMS grają MeetYourMakers vs Anexis eSports.
http://www.esl.eu/eu/ems/spring2013/lol/playoffs/rankings/

linki do streamów:
PL- http://www.twitch.tv/esl_poland3
ENG- http://pl.esl.tv/channel/esltvlol/


Dobrze, że jest stream po angielsku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 19:28, jarekao napisał:

> Pytanko: Ile zajmuje pobrana gra?

Zainstalowana gra zajmuje mi 7,20 GB.


Czyli gdy wcsnę pobierz muszę ściągać 7 20 GB?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 19:29, Jacentix napisał:

> > Pytanko: Ile zajmuje pobrana gra?
>
> Zainstalowana gra zajmuje mi 7,20 GB.

Czyli gdy wcsnę pobierz muszę ściągać 7 20 GB?!


Nie, raczej niecałe 3GB bo mój plik który ściągałem parę miesięcy temu zajmuje 2,66 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 19:29, Jacentix napisał:

Czyli gdy wcsnę pobierz muszę ściągać 7 20 GB?!


Ciężko mi powiedzieć. Tyle zajmuję folder gry po instalacji. Może klient gry jest jakoś spakowany i wymaga mniej do ściągania. Pewnie po ściągnięciu będzie jeszcze się patchować. Może niech ktoś inny odpowie. Wielu tu jest takich co kasowali grę a po tygodniu/dwóch instalowali na nowo ;p


U mnie 12,5 GB. - pewnie grasz na piracie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pliki instalacyjne, które musisz najpierw ściągnąć zajmują około 2,5 GB. Po zainstalowaniu i automatycznym zaktualizowaniu do najnowszej wersji gra nie powinna zajmować ci więcej niż 4 GB. U mnie jest to 3,75 GB.


@Ecko
Brazylijski klient się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 19:34, jarekao napisał:

pewnie grasz na piracie ;p


Nie ja zainsteresowałem się tą grą i myśle o pobraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować