Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2013 o 22:27, Ecko09 napisał:


Wait wut, bo nie ogarniam niestety. Wytłumaczenie na tej stronie jest znakomite, gdyż nie ma tam wytłumaczenia, o co w ogóle chodzi!
Albo ja nie umiem szukać.


EDIT: o, komentarz Phreaka w stopce mówi więcej niż cały tekst ze strony. Czyżby typowa zabawa w obstawianie najlepszych zawodników? Cóż, z miłą chęcią się w to pobawie : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bo żaden nuker nie ma szans z Galio. Ani Ryze, ani Annie, ani Veigar. Trochę lepsze szanse ma Xerath, ale linii i tak nie wygra raczej. LeBlanc może płakać w kącie pod turretem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 23:45, Ecko09 napisał:



Podziękował. Bardzo nie podoba mi się filozofia strony, która mówi, po co istnieje dopiero po zarejestrowaniu się na niej, ale całość wygląda na dobry pomysł. Wprawdzie wykonanie moim zdaniem jest słabe (całość jest wybitnie nieprzejrzysta i bezpłciowa), a na stronie brakuje chociaż odrobiny wytłumaczeń dla tych, którzy są nowi w tego typu rozrywkach (ja czuję się zagubiony, bo nigdy się w nic takiego nie bawiłem), ale mimo tego idea jest fajna.
Robimy jakąś gramową ligę? :)

@Budo: Tak, w kolejnej grze zjechałem nim Veigara. Tylko 100cs mniej i 0-3 na lane... Ale asyst podłapał, bo większość killi wyglądała tak, że wrogi Trundle przychodził mnie gankować a ja wiedziałem, że 2vs1 tak pchniety nie mam szans, więc flash -> ult -> W w czasie -> q+e i veigara nie było, a ja spokojnie próbowałem zwiać (z marnym skutkiem) od trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To słaby Viegar :P
Powinien wołać junglera, jak miałeś flasha na cooldownie i jak najszybciej kupić void staff... ew. kupić jakieś hauting guise (nie robiłbym tego na V, ale przeciwko galio możnaby rozważyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 13:42, windows00 napisał:

To słaby Viegar :P
Powinien wołać junglera, jak miałeś flasha na cooldownie i jak najszybciej kupić void
staff... ew. kupić jakieś hauting guise (nie robiłbym tego na V, ale przeciwko galio
możnaby rozważyć).


Cóż, zabijanie galio przy ganku jest dość trudne, nie uważasz?
Aura z W (bardzo mocny acz niedoceniany jest heal, pierwsze dwa ataku z aa junglera praktycznie nie robią dmg, a i kolejne się outhealuje), buff do speeda z E, slow z Q, do tego flash i ult gdyby chcieli divowac- to tylko brzmi tak bezproblemowo :)
Szczególnie ze względu na to, że przy teamie przeciwnika veigar + trundle pierwsza rzecz, którą się robi to kupuje merce ze względu na ilość CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 13:51, Thrandir napisał:

Cóż, zabijanie galio przy ganku jest dość trudne, nie uważasz?

Nie mówię, że jest łatwe, ale od tego są ganki, żeby dobić harassowanego przeciwnika.
Jak się go nie karrasuje i czeka na gank, to gg :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 14:06, windows00 napisał:

Jak się go nie karrasuje i czeka na gank, to gg :>


Galio się nie harassuje, to on harassuje ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 17:32, Yawei napisał:

nie wiem co wy macie z tym galio. srednia postac


Niby tak, ale bardzo bezpieczny champ- nie da się nim przegrać lane, a ludzie nie wiedzą jak z nim grać, więc można często cisnąć. W dodatku naturalna kontra na nukerów i assassinów i op ulti :)

Ostrowiak---> lol dobre :)

edzia- aha jeszcze jedno, Galio nie ma hard countera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2013 o 17:52, Budo napisał:

edzia- aha jeszcze jedno, Galio nie ma hard countera :)


Jak się pickuje Galio nie znając przeciwnika to chogath woła "cześć".
Ale nikt więcej do głowy mi nie przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 18:36, Ecko09 napisał:

Wszystkim da się przegrać lane.


Wiadomo, że różne rzeczy się zdarzają, jak nie masz mózgu i rzucasz się sam pod turret na full hp malzahara, no to peszek, ale to nie wina championa. Ale generalnie są lanerzy, którzy są bardzo bezpieczni, ciężcy do zgankowania i uniwersalni.

Thrandir---> jeszcze nie miałem przyjemności z cho, możemy się spróbować jak masz ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 18:38, Budo napisał:

Thrandir---> jeszcze nie miałem przyjemności z cho, możemy się spróbować jak masz
ochotę :)


Nie czuję się tak dobry cho aby sobie na to pozwolić :c Dostałbym po tyłku, ot co.
Tak jak dostałem kiedyś jako Galio od cho, i wiem, że true dmg mający w nosie resisy oraz aurę, wysoki bazowy dmg autoattacku, strasznie długi silence, knockup i do tego jeszcze cholerne toggle przeszkadzające w farmieniu bolą jak diabli.

@Ecko: Myślałem kiedyś, że jest jedna taka sytuacja- Trundle vs Yorick. Ale ostatnio widziałem trundla przegrywającego z Yorickiem na 30cs, ze statami 0-3. Więc rzeczywiście, wszystkim da się przegrać : D
Całe szczęście, że w przeciwnym teamie był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cho: 1, Galio: 0. Do fb w okolicach 15 minuty było równo, a potem to już z górki. Ale generalnie w miarę wyrównane, taki nudny laning, wiele się nie działo, bo jeden i drugi dmg średni za to tanky ^^ cs mniej więcej równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 20:07, Budo napisał:

Cho: 1, Galio: 0. Do fb w okolicach 15 minuty było równo, a potem to już z górki. Ale
generalnie w miarę wyrównane, taki nudny laning, wiele się nie działo, bo jeden i drugi
dmg średni za to tanky ^^ cs mniej więcej równo.


Teraz ty zaczynasz prowadzić pamiętnik? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 20:13, sirufok napisał:

Teraz ty zaczynasz prowadzić pamiętnik? ;]


Była dyskusja, więc może ktoś jest zainteresowany. W ogóle mam teraz promotion i w związku z tym pytanie- nie gram za dużo rankedów, jest jakieś ograniczenie czasowe w którym muszę się wyrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 20:55, Budo napisał:

Była dyskusja, więc może ktoś jest zainteresowany. W ogóle mam teraz promotion i w związku
z tym pytanie- nie gram za dużo rankedów, jest jakieś ograniczenie czasowe w którym muszę
się wyrobić?


1. Ale jakbyś chociaż jeszcze powiedział przeciw komu grałeś i tak dalej, bo za nic nie wiem czego ten post dotyczył ;]
2. Jedynym ograniczeniem są chyba te 28 dni, po których spada się niżej. Ale nie wiem w sumie czy to działa gdy jest się w promotion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 21:13, sirufok napisał:

1. Ale jakbyś chociaż jeszcze powiedział przeciw komu grałeś i tak dalej, bo za nic
nie wiem czego ten post dotyczył ;]


No post dotyczył rozmowy o Galio na midzie. Thrandir zasugerował, że cho go kontruje ładnie, więc spróbowaliśmy no i dostałem wciry (ale było dość równo, śmierci głównie przez nieuwagę i zapominanie o ulcie cho :P). Thrandir to noob i tak xD

Dnia 02.06.2013 o 21:13, sirufok napisał:

2. Jedynym ograniczeniem są chyba te 28 dni, po których spada się niżej. Ale nie wiem
w sumie czy to działa gdy jest się w promotion.


Ok dzięki, mam nadzieję, że się wybiję gdzieś wyżej, bo już chyba z forum to sam w swojej dywizji zostałem z 3 osób, reszta poszła do góry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować