Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2013 o 19:14, Budo napisał:

/.../

W pvp na summoner''s rift powinieneś dostawać ok 60-70 punktów ip za porażkę i ok 100
za wina. Dodatkowo jest jeszcze bonus 150 ip za first win of the day. Punkty rp musisz
kupić za prawdziwe talary.

Tak jest dostałem, ale dopiero jak się wylogowałem i zalogowałem od nowa to się nabiło. Czyli póki co nie kupować championów, polegać głównie na tych dostępnych za freeko? Tam w tym poście dopięty jest jakiś kanał gram.pl, gdzie to poklikać? to jest chat czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak jakiś champion Ci się spodoba i będzie dość tani (np 1350, albo 3150) to możesz kupić, ale nie szalej. Ip się przydadzą później, jak dobijesz do 20 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 20:39, Dziam_dziam napisał:

Koreański build na Kenenena aktualny jeszcze?

I opłaca się wymienić scalling arm runy na flat armor?

Jaki koreanski build?
+
tak, tak tak TAK TAK TAK. armor jest potrzebny glownie do early game kiedy nie zdobylo sie go wiecej z lvlowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 20:47, Yawei napisał:

Jaki koreanski build?

Hybrydka z armor i magic pen markami. Bilgewater cutas, twin shadow, berserki, rylai, blade of the ruined king itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 20:53, Dziam_dziam napisał:

> Jaki koreanski build?
Hybrydka z armor i magic pen markami. Bilgewater cutas, twin shadow, berserki, rylai,
blade of the ruined king itp.

Jesli masz niesamowitego mechanicznego skilla to hybrydowy build sie opalca i jest naprawde mocny.
Do tego trzeba rozumiec jak i kiedy on dziala. watpie zeby ktokolwiek na tym forum potrafil grac w ten sposob.
Ale hybrydowe marki tak, sa lepsze od spellpena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 21:02, Yawei napisał:

Do tego trzeba rozumiec jak i kiedy on dziala. watpie zeby ktokolwiek na tym forum potrafil
grac w ten sposob.


no już, już

nie doceniasz się Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Runki na hybrydowe wymieniłem dawno temu. Przydają się przy lasthitowaniu nawet. A tego builda swego czasu próbowałem i byłem ciekawy czy nadal warto. Na topie i na midzie 100% win ratio. Dzięki Yawei. Przestanę kupować wrigle na topa ;]

Jak ktoś chce spróbować to tak dla przypomnienia:
http://www.probuilds.net/guide/KR/470531375/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy spotkałem się disc hack. Gra rankingowa, robię 9/0/8 na mid, zaczynam rozwalać z drużyną nexusa i nagle wywala do klienta. Brak wyników, gry w match history, przydzielonych ip oraz lp. WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 21:21, Elkhwind napisał:

Po raz pierwszy spotkałem się disc hack. Gra rankingowa, robię 9/0/8 na mid, zaczynam
rozwalać z drużyną nexusa i nagle wywala do klienta. Brak wyników, gry w match history,
przydzielonych ip oraz lp. WTF?!


Czasem tak się zdarza, ale wtedy powinno wywalić równo wszystkich. Jak pamiętasz jakiegoś teammate''a, albo przeciwnika, to sprawdź czy im grę zaliczyło. Jeśli nie, to znaczy, że wszystkich wyciepało i gra jest traktowana jako nieodbyta. Ja tak miałem bodajże 2 razy w "karierze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 21:05, Ostrowiak napisał:

> Do tego trzeba rozumiec jak i kiedy on dziala. watpie zeby ktokolwiek na tym forum
potrafil
> grac w ten sposob.

no już, już

nie doceniasz się Panie

:):):):):):)


@hybrid kennen
moim zdaniem warto, ale ja bym poszedl innym buildem. Cos w stylu rageblade, goonblade, abyssal, zhonya, happy face i butki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 16:13, Budo napisał:

Vayne i Voli teamfight, a reszta w bazie jaki problem? Z taką Vayne przegrać to naprawdę
coś dziwnego...

blue ez oczywiście na negatywnym wyniku xD


Tylko że nie dało się ruszyć z bazy.
Ja ledwo ultem nunu biłem to co stało pod 4 turretem a veigar... szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak dzisiaj dwa razy - raz Gravesem 24/4/ileśtam i raz Brandem, staty nienajgorsze. Dobrze, że grał ze mną kumpel (nie były to na szczęście rankedy), bo od razu dowiedziałem się, że te mecze nie występowały także i w jego Match History. 0 IP, 0 wzmianki o tych meczach gdziekolwiek... tak jakby te mecze się nie odbyły. Na swój sposób straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 10:34, Dziam_dziam napisał:

> Eee, no tego. Właście to taki pech mam cały tydzień. Nawet na koncie kolegi.
Report, dzielenie konta z kolegą. omg omg


A to jest zakaz?
Dobrze wiedzieć : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować