Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2013 o 21:17, Ostrowiak napisał:

są tylko bezużyteczne/kiciowe

Zostaw Kicia. Malady jako pierwszy item na GayPlanku na topie to był świetny pomysł. Tak jak Frozen Hearth na malphicie jako pierwszy. Omwrecker w 50 minucie na Lulu gdzie turret wcale nie ma też było dobre. Chyba. Ja bym tak sam budował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 00:01, Ciekawski94 napisał:

Mundo z tą swoją regeneracją i dobrym buildem jest nie do zniszczenia.


Nie widze tu mundo z dobrym buildem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GG Meet Your Makers

Spoiler

100% win ratio <3.

Tylko mi tu nie spojlerować jutro bo wracam późno i będę znowu zadawalał się powtórkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 02:19, akwyx napisał:

GG Meet Your Makers

Spoiler

100% win ratio <3.

Tylko mi tu nie spojlerować jutro bo
wracam późno i będę znowu zadawalał się powtórkami.

Dwa mecze jeszcze nic nie znaczą (choć im kibicuję i życzę 28-0).
Copenhagen Wolves (obecnie Ninjas in Pyjamas) na początku wiosennej rundy mieli 0-9, a potem odbili się i bez większych trudów awansowali do letniej rundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zagrałem support Aatroxem dwie gry- coś tam działa, wg mnie lepsze niż np. Shen. Slow jest spory i ma dobry bazowy dmg, ult ma dobry bazowy dmg, knock up i gap closer dobre do ganków i obrony przed gankami. Nie taki aż troll, tylko trzeba ostrożnie na początku, bo dmgu nie ma wcale. Poszedłem 9/21/0, flash + exhaust i build defensywny (zerki, aegis, shurelya, locket, starks, sightstone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 12:07, Budo napisał:


Zagrałem support Aatroxem dwie gry- coś tam działa, wg mnie lepsze niż np. Shen. Slow
jest spory i ma dobry bazowy dmg, ult ma dobry bazowy dmg, knock up i gap closer dobre
do ganków i obrony przed gankami. Nie taki aż troll, tylko trzeba ostrożnie na początku,
bo dmgu nie ma wcale. Poszedłem 9/21/0, flash + exhaust i build defensywny (zerki, aegis,
shurelya, locket, starks, sightstone).

da sie, ale po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jestem w szoku, bo nikt mnie nie flejmił. Ta ostatnia gra w ogóle masakra- ad sion na topie, ap tristana na midzie, ap blitz w lesie, support aatrox i ad kennen na dole. Jak trollować to po całości xD

Yawei---> dla nauki i dla zabawy? To są normale, więc można różnych rzeczy próbować. Kiedyś też się pukali w czoło jak brałem warwicka na topa, a potem nagle się okazało, że jest op, instaban i poszło 10 nerfów.

Aha jeszcze jedno, Aatrox ma wbudowanego taunta zauważyłem, to też dobre przy supportowaniu, bo ludzie zapominają o jego pasywie, można tankować nieźle :DD

20130616121010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 10:39, Budo napisał:


Bardzo dobrze, że coś zaczęli działać chociaż za mało szczegółów żeby mieć pewność co do skali banowania. Sam z ranked games mam niewiele wspólnego przez mój brak czasu aby siedzieć na kompie, ostatnie 3 miesiące to bodajże 3 rankingowe gry aby nie spaść niżej. Jednak od czasu do czasu obserwuje jakieś randomowe konta na lolkingu, a nawet niektórych znajomych i aż pasuje władować bana za boosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Boosting zrobił się teraz takim problemem, bo już się nie spada... kiedyś taki boostee spadłby i tak po jakimś czasie, a teraz zostajesz sobie w plat 5 i zgrywasz prosa. Dobrze, że działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 13:56, Budo napisał:

/.../

Boosting zrobił się teraz takim problemem, bo już się nie spada... kiedyś taki boostee
spadłby i tak po jakimś czasie, a teraz zostajesz sobie w plat 5 i zgrywasz prosa. Dobrze,
że działają.

Eeee, ale mmr spada wiec i tak grasz ze slabszymi, wiec co za roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 12:10, Budo napisał:

W ogóle jestem w szoku, bo nikt mnie nie flejmił. Ta ostatnia gra w ogóle masakra- ad
sion na topie, ap tristana na midzie, ap blitz w lesie, support aatrox i ad kennen na
dole. Jak trollować to po całości xD


Śmieszne jest to, że gdybyś nie powiedział jak te lejny wyglądały to by wyglądało jak normalny team. Blitz Tris - bot, kennen - mid, ty i sion - top/jungla xd

@Yawei - no właśnie niby spada, ale ostatnio jakoś w to zwątpiłem. Jakoś od miesiąca moje rankedy wyglądają tak, że na jedną wygraną przegrywam 5 gier więc od dłuższego czasu siedzę na 0 lp w plat V i biorąc pod uwagę ilość przegranych rankedów to powinienem grać maksymalnie z jakimiś goldami ale tak nie jest. Chociaż z drugiej strony jak teraz o tym pomyślę to może po prostu jest tak dużo ludzi z platyny z tak niskim MMR.

Edit. Właściwie jeszcze śmieszniejsze jest to, że kumpel miał nowe konto i wbił się dosyć szybko do golda mając tam 70% win ratio czy coś i teraz to konto które jest na gold V ma wyższe MMR niż moje na plat V bo jak gram z nim duo to jest wyżej odemnie w pickach xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 14:31, Yawei napisał:

Eeee, ale mmr spada wiec i tak grasz ze slabszymi, wiec co za roznica.


Różnica jest taka, że masz platynę w statach, dostajesz badge''a, nagrody na zakończenie sezonu, specjalną ikonkę i możesz się chwalić i kozaczyć przed nubami jaki ty pro. Ludzie na to lecą. MMR spadnie, ale do tieru niżej już nie zlecisz.

masterHADES---> no tak to wygląda xD trochę było zamieszania z pickami i w sumie sami siebie strollowaliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2013 o 13:56, Budo napisał:

Boosting zrobił się teraz takim problemem, bo już się nie spada... kiedyś taki boostee
spadłby i tak po jakimś czasie, a teraz zostajesz sobie w plat 5 i zgrywasz prosa. Dobrze,
że działają.


Platyna jeszcze pic, dość łatwa do wbicia i sporo ludzi ją ma. Gorzej z diamentami, coraz więcej osób tam jest boostowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tylko przykład podałem, to się do wszystkich tierów odnosi, domyślam się, że w diamencie też tego sporo. Nie wiem, nigdy nie byłem lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować