Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2013 o 22:56, Buhahahahaha napisał:

Są gdzieś staty kupionych itemow z ostatnich mistrzostw? Bo kolega chce mi strasznie
udowodnic ze BORK to lipa straszna i chce mu troche zamknąć twarz, gdyż widziałem, że
ten item był dosyć popularny na ADC w obecnych mistrzostwach.



Jak mój kolega liczył dmg na Vayne, to też mu wychodziło, że jak by miał włożyć BotRKa, do swojego używanego builda to by zadawał mniej dmg. Więc twój kolega nie jest samotny w swojej opini.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez osobiscie slabo lubie BotRK, zwlaszcza do rushowania. Opcja obecnie moze najwyzej dobra dla Koga, dla ADC bazujacych mocno na skillach jakos mi nie pasuje, na Hyper Carry tym bardziej, item dobry do late badz midgamu kiedy widzimy ze przeciwnicy solidnie stackuja hp

#Budo

Gdyby Heimer byl spoko to akurat tego skina bym sobie kupil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 20:29, Budo napisał:

Dobrze zrobili z dochodem z ikonek. Kupiłbym sobie Dignitasów, ale chyba wolę oszczędzić
rpeki na skinaski :))


A ja zainwestujem w czerwonom gwiazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze gdzie sie wlacza mozliwosc kupienia itemu za pomoca prawego przycisku myszy? Bo zresetowalem cos w ustawieniach i mi nie chce dzialac :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 21:04, Dartitwo napisał:

Wie ktos moze gdzie sie wlacza mozliwosc kupienia itemu za pomoca prawego przycisku myszy?
Bo zresetowalem cos w ustawieniach i mi nie chce dzialac :<


Jak włączysz następny mecz to już powinieneś mieć domyślnie przestawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 22:26, masterHADES napisał:

Serio tylko ja na tym forum kupiłbym ikonke MYM''u Oo ?

Jakby można było jednorazowo, za darmo wybrać sobie ikonę to pewnie wybrałbym MYM, ale jak trzeba za to płacić to podziękuję (są ciekawsze formy wydania RP) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 22:26, masterHADES napisał:

Serio tylko ja na tym forum kupiłbym ikonke MYM''u Oo ?

wow to az takie dziwne, ze ktos kibicuje innej druzynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 09:43, Yawei napisał:

> Serio tylko ja na tym forum kupiłbym ikonke MYM''u Oo ?
wow to az takie dziwne, ze ktos kibicuje innej druzynie?


Dziwne, że większość kibicuje innej drużynie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 10:59, Nightdew napisał:

Co się stało w ostatnim czasie, że aktualnie nunu jest uznawany za jednego z najlepszych
junglerów?

Buff na Q + to co zawsze, czyli niesamowita counterjungla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo mojego niewielkiego doświadczenia (245 winów na normalach), gram te rankedy, i na razie nie jest tak źle. Przede mną seria kwalifikacyjna (na razie jestem w Bronze I), i póki co jungle Vi przynosi mi mnóstwo szczęścia - na 6 meczów nią, wszystkie 6 wygrałem - nawet jeden, w którym nasz TF miał 10 zgonów po 20 minutach, a wrogi KhaZix miał 8/0/1 po 10 minutach. Jeśli czegoś isę nauczyłem na rankedach to tego, żeby być junglerem, bo na każdej innej pozycji można być pewnym, że AKURAT TWOJEJ ALEI jungler nie odwiedzi by pomóc.

Pytanie - co się lepiej sprawdza na jungle Vi, Spirit of Ancient Golem or Elder Lizard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 10:59, Nightdew napisał:

Co się stało w ostatnim czasie, że aktualnie nunu jest uznawany za jednego z najlepszych
junglerów?

Spawn time malych campow zostal zmieniony na taki sam jak tych duzych czyli 1:55 oraz exp z buffow zostal zwiekszony. W tym przypadku, Nunu nie musi robic wolfow, a moze od razu pokusic sie o steala, i jak mu sie to uda na 1 lvlu to dostaje od razu caly lvl i moze bezpiecznie zwiac. W tym momencie jak jest juz lvl wyzej od drugiego junglera to na pewno jest silniejszy, wiec moze sobie lazic gdzie chce i stealowac co chce i drugi jungler nie ma jak go powstrzymac. Przy okazji w tym momencie junglerzy i tak buduja sie pod supportow i sa tylko pobocznymi tankami w druzynie, wiec Nunu sie idealnie sprawdza w tej roli.

>Jeśli czegoś isę nauczyłem na rankedach to tego, żeby być junglerem, bo na każdej innej pozycji można być >pewnym, że AKURAT TWOJEJ ALEI jungler nie odwiedzi by pomóc.

Sek w tym, ze nalezy tak grac, zeby jungler nie musial gankowac twojego lane, zebys wygrywal ;o. Jezeli zakladasz, ze automatycznie przegrasz linie w momencie gdy jungler ci nie pomoze, to powinienes popracowac chyba nad decyzjami na linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 11:29, Asthariel napisał:

Jeśli czegoś isę nauczyłem na rankedach to tego, żeby być
junglerem, bo na każdej innej pozycji można być pewnym, że AKURAT TWOJEJ ALEI jungler
nie odwiedzi by pomóc.


omg noob jungler, report him, he wont help, noooob

Błagam przestań liczyć na pomoc junglera i zacznij grać normalnie. Jungler ma czasami pomóc zdobyć Ci przewagę na linii, a nie wygrać ją za ciebie.

Co do Vi to zależy, jeżeli nie macie żadnego frontu to idź w Golem i kup Ninja Tabi, reszta też w miarę tank. Jeżeli od początku idzie Ci super to Lizard+BotRK i carruj, ale miej na uwadze, że w lategame się będziesz rozpuszczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować