Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2013 o 05:02, Dartitwo napisał:

ciacho

To aluzja, ze AP Yi w diamencie graja :P



Nie wiem, czy się nie troluje, ale tak, grają.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam coś tam pisał, że malp niewarty bana już- właśnie zrobiłem 8/4/9 w rankedzie w dżungli i albo ja jestem nim dobry, albo to ciągle ban. Jego inicjacja jest po prostu nie do pobicia. Fakt, że gram malpem od początku, ale bez przesady, to nie jest trudny champion. Gdy jest bliska gra, to wystarczy, że się złapie i wyłączy jednego przeciwnika i już obraz meczu się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 23:19, Budo napisał:

Ktoś tam coś tam pisał, że malp niewarty bana już- właśnie zrobiłem 8/4/9 w rankedzie
w dżungli i albo ja jestem nim dobry, albo to ciągle ban. Jego inicjacja jest po prostu
nie do pobicia. Fakt, że gram malpem od początku, ale bez przesady, to nie jest trudny
champion. Gdy jest bliska gra, to wystarczy, że się złapie i wyłączy jednego przeciwnika
i już obraz meczu się zmienia.


Ostatnio miałem jednego, a po jungle przeciwnika (ha-ha-ha) miał hasać nunu.
15min gry, malph ma 3lvl. GG.
Ja wiem, że counterjungla nunu jest teraz op etc. Ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 23:24, Thrandir napisał:

Ja wiem, że counterjungla nunu jest teraz op etc. Ale bez przesady...


Nunu jest przegięty teraz, jak się skupi na kontrowaniu, to naprawdę ciężko cokolwiek zrobić nieważne kim grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 23:19, Budo napisał:

Ktoś tam coś tam pisał, że malp niewarty bana już- właśnie zrobiłem 8/4/9 w rankedzie
w dżungli i albo ja jestem nim dobry, albo to ciągle ban. Jego inicjacja jest po prostu
nie do pobicia. Fakt, że gram malpem od początku, ale bez przesady, to nie jest trudny
champion. Gdy jest bliska gra, to wystarczy, że się złapie i wyłączy jednego przeciwnika
i już obraz meczu się zmienia.

X. D.

O ile jeszcze na topie jest w porzadku, to jungle malphite jest tragiczny. Cholernie powolny, beznadziejny w 1v1 z junglerami, a ulta ma raz na 2 minuty i wtedy moze miec jakis gank, ale tez nie wybitny, bo jest kontrowany latwo przez warda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrą rzecz ktoś wrzucił na reddita. Wyobraźcie sobie visual upgrade Udyra, przecież kiedyś musi to nastąpić, bo obecnie wygląda obrzydliwie. Jak zamierzają go wykonać skoro jego ultimate skin wygląda jak v. upgrade? Nie hejtuję tu tego skina, ponieważ dalej myślę czy go nie kupić, ale sam fakt mnie zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że autorowi tematu trochę się dupie przewróciło. Akurat bazowy skin Udyra nie wymaga jakiegoś genialnego przepoczwarzenia pokroju Sejuani czy Trundla. Wystarczy zabrać go spod mostu i ubrać w nową, ładniejszą pidżamę. Black Belt Udyra tak samo. Primal Udyr nawet nie potrzebuje VU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2013 o 19:45, Ecko09 napisał:

Jak ja se wejdę na konto brata i pogram z kimś jeszcze duo (on na swoim koncie) to za
to bany lecą?

Grasz na moim koncie już od paru miesięcy na przemian z 4 innymi osobami i jakoś bana nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 20:34, Markush napisał:


> Jak ja se wejdę na konto brata i pogram z kimś jeszcze duo (on na swoim koncie)
to za
> to bany lecą?
Grasz na moim koncie już od paru miesięcy na przemian z 4 innymi osobami i jakoś bana
nie dostałem.


Niedawno zaczęły się bany za to znowuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 10:11, Yawei napisał:

O ile jeszcze na topie jest w porzadku, to jungle malphite jest tragiczny. Cholernie
powolny, beznadziejny w 1v1 z junglerami, a ulta ma raz na 2 minuty i wtedy moze miec
jakis gank, ale tez nie wybitny, bo jest kontrowany latwo przez warda.


To dlaczego ma permabana u mnie? To dlaczego miałem nim w poprzednim sezonie 75% win rate, a teraz mam dwie gry (wygrane i pocarrowane), bo tak to ciągle ban.
Faktem jest, że łatwo go counterjunglować i rusza się wolno, ale jak już wpada to jest sieczka. Ult ma 130-110 sekund cd, ale kupujesz spirita i locket i robi się ciekawie nagle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 15:01, Laston napisał:

Dzień jak codzień http://youtu.be/9bOnrJlxJIw


No czegoś takiego to już dawno nie widziałem xD Niby nic specjalnego ale strasznie śmieszy mnie ten filmik, chyba przez tą muzykę i to, że Veigar jest generalnie sam w sobie dosyć komiczny.

I jeszcze komentarz pod tym filmem "rzal , LoL to gunwo" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować