Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2013 o 10:31, Yawei napisał:

I to pewnie bylo jakies 10-15% twoich gier.
STATYSTYCZNIE masz wieksza szanse na leavera u przeciwnikow niz u siebie, chyba ze sam
leavujesz gry.

I nie mow ze sie nie da wbijac elo, bo robie to caly czas...


Really? Pierwsza gra dzisiaj, obczaj screen. Wchodze i odrazu zaczynaja sie klotnie i wyzwiska, w ktorych captain jest tak zaaferowany, że zapomina o banie -.-.. Nie mówię, że nie da się wbić ELO, po prostu ja mam takie cholerne szczęście, że praktycznie więcej gier mam takich jak na screenie, niż normalnych w których team dąży do zwycięstwa przez zgranie zespołu.

20130704120312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 12:03, Buhahahahaha napisał:

Really? Pierwsza gra dzisiaj, obczaj screen. Wchodze i odrazu zaczynaja sie klotnie i
wyzwiska, w ktorych captain jest tak zaaferowany, że zapomina o banie -.-

Wakacje są, gimbaza w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sie zamykasz i ich carriujesz, albo nawet mowisz "please calm down guys, you probably wont meet each other anymore ever, so why not play to win instead of wasting time for typing to someone you wont see again"
cokolwiek

to nie jest "twoje szczescie". takie gadanie to glupota. po prostu takie gry bardziej zapamietujesz bo cie frustruja..
w ciagu ostatniego tygodnia rozgrywalem 5 razy bo3 do plat 3, bo tez sie zdarzyl raz czy dwa leaver a czasami team ssal. jakos na to nie narzekam, wiem jakie jest community i po prostu mam ich gleboko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 13:23, Buhahahahaha napisał:

Druga gra dzisiaj, morde obrazony wprawdzie nie poszedl afk, ale chodzil caly czas sam,
czyli mozna powiedziec ze bylo 4vs5


Zacznij grać postaciami, którymi sam będziesz carrował gry. Dla mnie to Singed (ghost/tele), Cho Gath ignite/flash, Kennen w każdej postaci, od kilku dni Udyr utility phoenix (ghost/tele) - Trick2g OP. Ogólnie mówiąc wszystkie postacie farmią jak szalone, trudno je zabić, są cudowne jeżeli chodzi o teamfighty, da się grać 4v5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 14:02, Ostrowiak napisał:

name&shame

grać z tobą faktycznie się nie da, skoro upubliczniasz nicki


who cares

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 13:23, Buhahahahaha napisał:

Druga gra dzisiaj, morde obrazony wprawdzie nie poszedl afk, ale chodzil caly czas sam,
czyli mozna powiedziec ze bylo 4vs5

pelno ludzi mowi ze idzie afk a nie ida
albo trzeba ich uglaskac albo dostosowujesz gameplay do ich gameplayu - czyli jesli np tylko pushuja lane to starasz sie objectivy zbierac na drugim koncu mapy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza gra numer 3 (z 3 zagranych)

Vayne idzie na topa, dostaje Riven. Vayne mowi, ze jest pro i poradzi sobie. W rezultacie w 22 minucie Riven radośnie podskakuje po mapie z 7/1. Vayne pozniej idzie afk (co i tak nie ma takiego dużego znaczenia, ponieważ aktywował jej się syndrom Morde z poprzedniej gry, czyli solopush i get caught all the time), chociaz po paru minutach wraca, jednakże próbuje wszystkich przekonać że ma "idiot team" i my wszyscy jestesmy "f**** idiots". Dodatkowym smaczkiem jest support Lux, która nie chciała brać więcej wardów niż te 3 ze sightstone''a, dzięki czemu enemy team mógł wjeżdżać na nas jak chciał. Jakoś nas to nie przekonuje, przegrywamy. Na razie kończe bo moje LP troszkę ucierpiały na tym "eksperymencie".

@Ostrowiak

Wali mnie to, czy upubliczniam nicki czy nie. W takiej masie graczy, jaka jest w LOLu, bardzo trudno jest trafić na tego samego gracza, a nawet jeśli, to naprawdę powiętpiewam, iż będziesz pamiętał nick jakiegoś kolesia, który widziałeś na screenie w forum.

20130704143004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 14:31, Buhahahahaha napisał:

Wali mnie to, czy upubliczniam nicki czy nie. W takiej masie graczy, jaka jest w LOLu,
bardzo trudno jest trafić na tego samego gracza, a nawet jeśli, to naprawdę powiętpiewam,
iż będziesz pamiętał nick jakiegoś kolesia, który widziałeś na screenie w forum.


riotu to nie wali

i o co jak o co ale o name&shame policy dbają mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez dzis przegralem 3 gry, team nie gral bardzo dobrze, ale tez ja nie gralem wystarczajaco dobrze zeby pocarriowac. co z tego, rozgrywasz setki gier, jak zobaczysz sobie ogolne win ratio to bedzie i tak kolo 50% przy wiekszosci graczy...
streaki sie zdarzaja
i nie mow mi, ze sie nie da wybic, bo mowie - robilem to kilkukrotnie, jak jestes wystarczajco dobry by sie piac to w koncu gdzies dojdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nie chodzi mi o wygrana/przegrana. Bardziej o ten parszywy los, który mi rzuca co chwila takich teammate''ów, których z chęcią bym zbanował z miejsca. Gra, która powinna być lekka i łatwa, przez takie cosie staje sie impossibru i nie daje żadnej radości, gdy przegrywa się, ponieważ maja jednego więcej lub gdy gostek z naszego teamu nie chce współpracować i ma wszystkich w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2013 o 14:33, Ostrowiak napisał:

riotu to nie wali

i o co jak o co ale o name&shame policy dbają mocno


w jaki sposób Oo ? Bo nigdy o tym nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 01:06, Malevyn napisał:

jak dokladnie zdobywa sie te darmowe postacie tristana i alistara ?


ponawiam swoje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic mi to nie mowi. przede wszystkim skroty. ww link ?? pozatym juz wczesniej subskrybowalem i lajkowalem i nic sie nie stalo.

a jakim kontem mam sie zalogowac, lola, yt, czy fb w tych linkach co podales ??

edit: juz wczesniej sie logowalem na tych stronach ale bez skutki. gram na EUW i tak tez zmienilem adres. wpisuje login lola i przenosi mnie na strone startowa, a championow dalej nie mam. wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować