Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2013 o 14:14, BlackBomb napisał:

Combo Alistara jest przecież proste. Zawalić je można tylko wtedy jak braknie many ;P


Kombo Alistara to było dobre dwa nerfy temu. Kiedyś ali to był mój main i uwielbiałem go, ale Riot go popsuł kilka razy, teraz jego kombo jest dziwne jak cholera, a nowy znacznik tak mi przeszkadza, że po prostu je failuję częściej... po cholerę to było w ogóle Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2013 o 21:30, lRayl napisał:

Jakie są zasady aby poradnik był "Featured" albo "Aprproved" na Solomidzie?

"The "featured" guides are written by 2200+ players. You can be reassured that the information contained within the guide is accurate, thoroughly tested and theory crafted, and used in everyday high-elo play. Many of these guides even feature replays with commentary from their creators, which makes them unique.

There is another distinction to be made - "approved" vs. "unapproved." Approved guides have been reviewed by our guide moderators and have been given the distinction of being ''approved by solomid.net''. While they are not 2200+ players (the requirement for featured), the content within those guides is solid. "

Źródło: http://www.solomid.net/forums/index.php?/topic/8789-quality-of-the-featured-guides/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 10 poziomie dostałem Esencje, cóż to takiego, co mam z tym zrobić? To do run, ale teraz coś z tym zrobić czy poczekać do 20 poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 15:39, Paoro napisał:

Na 10 poziomie dostałem Esencje, cóż to takiego, co mam z tym zrobić? To do run, ale
teraz coś z tym zrobić czy poczekać do 20 poziomu?


Możesz czekać nawet do 30 - dostałeś miejsce, na które kupuje się dopiero esencję, tak jak z runami. Ale jako, że najlepsze runy są odblokowane do kupienia na wyższych poziomach, najlepiej, żebyś teraz nic nie kupował, i czekał na 30 poziom, żeby nie marnować pktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 16:18, Fatal-X napisał:

Szukam jakiegoś dobrego tanka na ARAM, co byście zaproponowali? Mam Garena i Warwicka.


Z tańszych - Amumu i Malphite. Z droższych, Maokai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 16:18, Fatal-X napisał:

Szukam jakiegoś dobrego tanka na ARAM, co byście zaproponowali? Mam Garena i Warwicka.

Te dwa przez ciebie wymienione słabe są, taniutkie, ale bardzo słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 16:18, Fatal-X napisał:

Szukam jakiegoś dobrego tanka na ARAM, co byście zaproponowali? Mam Garena i Warwicka.


Mundo, Rammus, Singed, Trundle, Leona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 17:28, Paoro napisał:

Te dwa przez ciebie wymienione słabe są, taniutkie, ale bardzo słabe.


lol. Jak zrobisz WW w cdr-ap-tanka to jesteś niezniszczalny. Do tego dorzucasz skin hieny i ludzie mutują cię po 5 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 16:18, Fatal-X napisał:

Szukam jakiegoś dobrego tanka na ARAM, co byście zaproponowali? Mam Garena i Warwicka.


Blitz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 19:18, Krytyczny napisał:

Mecha-Kha''zix na sale''u jutro. Ktoś się pisze? :D


Still waitng for something better. Czekam na Dreadknight Nasusa. Z tej wyprzedaży to dla mnie ewentualnie Leona, tylko nie wierzę w to, że uda mi się ją kupić do końca promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować