Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2013 o 19:18, Krytyczny napisał:

Mecha-Kha''zix na sale''u jutro. Ktoś się pisze? :D


Niby czekałem, ale jednak to nie mój styl gry ten Kha zix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 16:18, Fatal-X napisał:

Szukam jakiegoś dobrego tanka na ARAM, co byście zaproponowali? Mam Garena i Warwicka.


Mundo to jeden z najbardziej op championów na aramie. A jak chcesz coś mniej konwencjonalnego, to Nautilus, Blitz, Alistar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 19:18, Krytyczny napisał:

Mecha-Kha''zix na sale''u jutro. Ktoś się pisze? :D


Dawniej byłem pewny, że go kupię ale teraz pewnie połowa serwera będzie posiadała tego skina. W sumie za 1300 to czekam tylko na przecenę elise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pierwsza gra kassem i quadra, miło. Niestety nie dało się pocarrować, bo niektórzy grają gorzej od botów. Malp w 40 minucie bez butów (nawet tier 1), za to z rylaiem xD

btw ci cosplayerzy są przesadzeni Oo
http://elohell.net/chill/258528/naut-cosplay
http://elohell.net/chill/258529/lee-sin-cosplay
http://elohell.net/chill/258530/kog-maw-cosplay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem ,gdy rozpoczynam gre moja minimapa, okno umiejętności i statystki są całe niebieskie nic nie widać czy zna ktoś rozwiązanie tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No rozmowa była o lucku. Zobaczyłem jego skille, a tu wszystkie kolory tęczy. Dlatego zapytałem, czy tak ciężko było zrobić czerwone efekty skilli i byśmy mieli takiego mhrocznego murzyna z pistoletami. Za przykład klimatu o który mi chodzi podałem Alucarda.


ps. notes 3.9
http://na.leagueoflegends.com/news/patch-39-notes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, kto wpadł na idiotyczny pomysł by Nidalae miała taki w kosmos dmg dla spear throw? Ulti Cait czy Ashe robi mniej dmg niż to cholerstwo. Co z tego że trudniej trafić jeśli można to spamować co chwilę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2013 o 01:32, Fatal-X napisał:

Okej, kto wpadł na idiotyczny pomysł by Nidalae miała taki w kosmos dmg dla spear throw?
Ulti Cait czy Ashe robi mniej dmg niż to cholerstwo. Co z tego że trudniej trafić jeśli
można to spamować co chwilę?


Wszystko sobie ładnie wyjaśniłeś.
Ult Ashe ma stuna do 3,5 sekundy i aoe slowa. Ult Cait jest namierzany i na pewno trafi w cel lub kogoś po drodze. Poza tym ult to nie skill, który w każdym przypadku robi największy dmg (za przykład weź omawianą tu Nidalkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przekonałeś mnie nawet trochę że spear nie jest op. Tanie, malutki cooldown, ten zakichany bonus od długości lotu...zajebiście op, a przynajmniej na aram. W LoL gram praktycznie tylko na tym trybie, jak mam ochotę na klasyka to odpalam dota2 tak dla jasności, więc moje spojrzenie może być trochę inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu trzeba robić uniki i tyle. Ja już się do tego przyzwyczaiłem, że jak dzida leci to trzeba wiać, tym bardziej że miejsca jest mało i ludzie bardzo lubią zastawiać Ci drogę ucieczki abyś ją przyjął na klatę godnie. Chyba że jesteś Mundo... Mundo nie lęka się niczego i chadza tam gdzie chce XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2013 o 03:44, Fatal-X napisał:

Nie przekonałeś mnie nawet trochę że spear nie jest op. Tanie, malutki cooldown, ten
zakichany bonus od długości lotu...zajebiście op, a przynajmniej na aram. W LoL gram
praktycznie tylko na tym trybie, jak mam ochotę na klasyka to odpalam dota2 tak dla jasności,
więc moje spojrzenie może być trochę inne.


Problem w tym, że mówisz o Nidalee "w przeciwnej drużynie" (która ma 800AP w 20 minut). Natomiast "Nidalee w Twojej drużynie" zacznie od wybudowania Athene''s Unholy Grail, później sobie walnie Tear of the Goddess, jak to się będzie stackowało to kupi w jakimś celu Catalyst the Protector. No i 30 minutowe Ionian Boots of Lucidity, żeby zwiększyć swój okrutny dmg xD No w każdym razie tak to mniej więcej wygląda jak w mojej drużynie gra Nidalee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2013 o 03:44, Fatal-X napisał:

Nie przekonałeś mnie nawet trochę że spear nie jest op. Tanie, malutki cooldown, ten
zakichany bonus od długości lotu...zajebiście op, a przynajmniej na aram.


Dlatego trzeba skręcać przed nią, a nie uciekać w stronę w którą sobie leci i dostawać 2x większy dmg.

Dnia 10.07.2013 o 03:44, Fatal-X napisał:

W LoL gram praktycznie tylko na tym trybie, jak mam ochotę na klasyka to odpalam dota2 tak dla jasności


Aha, to wszystko wyjaśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować