Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2013 o 20:23, Ecko09 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=we8z1iaNDRY

Proxy singed na turnieju xD No przynajmniej spróbował, ale chyba zrezygnował potem^^


W ogóle ja nie rozumiem dlaczego nikt nie uczy się grać Singedem w NA albo EU. Ok można go załatwić łatwo jakąś Elise czy Kennenem, ale jak wiemy że przeciwna drużyna na topie ma jakiegoś Shena czy Zeda to czemu nie :) Przecież to bardzo dobra postać pomimo nerfów. Singeda widziałem na turnieju tylko jeden raz (kev1n).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 21:08, BlackBomb napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=we8z1iaNDRY
>
> Proxy singed na turnieju xD No przynajmniej spróbował, ale chyba zrezygnował potem^^


W ogóle ja nie rozumiem dlaczego nikt nie uczy się grać Singedem w NA albo EU. Ok można
go załatwić łatwo jakąś Elise czy Kennenem, ale jak wiemy że przeciwna drużyna na topie
ma jakiegoś Shena czy Zeda to czemu nie :) Przecież to bardzo dobra postać pomimo nerfów.
Singeda widziałem na turnieju tylko jeden raz (kev1n).


Widocznie nie pasuje to do ich stylu gry i/lub strategicznych rozwiązań teamów. Turnieje to nie soloq, tu każdy pick musi być przemyślany pod względem pasowania do całego compu i skuteczności na lane. Dokładamy do tego styl gry całego zespołu i indywidualne preferencje toplanerów- widocznie jakoś wszystkie te czynniki się nie składają w przypadku teamów z NA i EU. Gdyby było inaczej, to Singed na pewno byłby pickowany- chyba nikt nie ma wątpliwości, że nadal jest on silnym i bezpiecznym pickiem.

Ale trochę racji pewnie masz, bo teamy z Azji dużo szybciej reagują na wszelkie zmiany, a nawet- to one tworzą trendy. Lepiej umieją się przystosować do nowej sytuacji, szybciej wykorzystują skuteczne rozwiązania. Szybciej się uczą, są elastyczne. Tego troche brakuje zarówno scenie europejskiej, jak i amerykańskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 21:08, BlackBomb napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=we8z1iaNDRY
>
> Proxy singed na turnieju xD No przynajmniej spróbował, ale chyba zrezygnował potem^^


W ogóle ja nie rozumiem dlaczego nikt nie uczy się grać Singedem w NA albo EU. Ok można
go załatwić łatwo jakąś Elise czy Kennenem, ale jak wiemy że przeciwna drużyna na topie
ma jakiegoś Shena czy Zeda to czemu nie :) Przecież to bardzo dobra postać pomimo nerfów.
Singeda widziałem na turnieju tylko jeden raz (kev1n).

bo lane swapy a singed wtedy ssie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 10:58, Budo napisał:


http://store.gs-media.de/23000/23165.jpg
Come on, przecież te stare ikony pod każdym względem wyglądają lepiej xD Poza tym ten nowy item wygląda groźnie (Spellbreaker).

edit. http://www.youtube.com/watch?v=WJo4NDIINxM Gość ostatnio ma strasznie dobry stream :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mi się w miarę podobają ikonki. Te stare są jak z plasteliny.
Za to nie mogę przeżyć nowego splasha dla Riven, jest tak beznadziejny, że szok. Co było nie tak z poprzednim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jest jakieś info czy RIOT zamierza wprowadzić stare paski ładowania? Nie chce mi się za każdym razem patrzyć w dziesięć różnych miejsc czy już każdy ma 100% (często przeglądam w tym czasie inne rzeczy i jak były paski to szybki rzut okiem na całość i wszystko wiadome).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 12:51, Budo napisał:

/.../

Mi się w miarę podobają ikonki. Te stare są jak z plasteliny.
Za to nie mogę przeżyć nowego splasha dla Riven, jest tak beznadziejny, że szok. Co było
nie tak z poprzednim?



Jak już pisałem- kobiece splashe w LoLu podporządkowane są jednej myśli (cycki). U Riven się nie dało, więc chociaż nogi chcieli pokazać. A wyszło jak wyszło.
Moim zdaniem nie jest taki tragiczny, bo poprzedni był żałosny. Ale pierwsza liga to to nie jest, trzeba przyznać. Pewnie za pół roku znowu zmienią...
Za to ikonki są wg. mnie fajne. Może rzeczywiście styl idzie w złą stronę (niby-realizm), ale i tak są dużo lepsze niż te stare. Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak po oglądnięciu Fnatic vs SK i ogólnie po znajomości SoloQ. Czy nie uważacie, że Vayne jest OP lategame? Wiem, że powinna być mocna, ale wydaje mi się że to już OP. Głównie mi chodzi o mobilność, połączenie pasywa z 2s cd na Q sprawia, że jest strasznie trudno się do niej dostać, a jak już jesteś przy niej to E Ci w twarz(+w najgorszym przypadku stun) xD Już nie mówię jak jakiś biedny team zapomni o wardzie albo oracle :P Niech już ma tam swój dmg i oneshotuje Malphite, ale ani się do niej dostać, ani od niej uciec (cały czas mówię o lategame - 6 items).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mocna postac, jednak warunkiem jest dotrwanie w ogole do late i swietne pozycjonowanie. Na turniejach taka Vayne robi wrazenie, jednak sa to zagrywki na najwyzszym poziomie, przezyc nia w teamfight''cie zwlaszcza kiedy przeciwny team ogarnia focusy i zwykle ma dobry engage to nie lada wyzwanie. Slyszalem ze w patchu 3.10 miala dostac nerfy na W, byl nawet taki temat na oficjalnym forum, mam nadzieje ze nieprawda to

+Pasyw daje Ci speeda kiedy kogos gonisz, a nie kiedy uciekasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech się kończą już te wakacje........ Normalnie ręce mi lecą. O tej porze niech sfrustrowane dzieci mamrotają do poduszki a nie grają w LoLa;/ Zagram jak rambo a potem będę darł japę, że support nie pomógł..... Będę komuś wybierał picki, ale sam od wejścia zacznę drzeć się adc adc adc i no supp... To co, że ranked? CHCĘ być adc i @^%!~! Będę mówił co kto ma kupować, a na każdy brak ss polecą raporty! Bo tak! Bo przecież minimapa to taki ekstrawagancki bonus i mam tylko patrzeć i delektować się jak zabijam wroga na linii (chyba, że ten obrzydliwy support mi nie pomoże) a reszta ma klaskać z zachwytu i stawiać pomnik. Mi! Mnie! JA!
Inspiracja - trzy rankedy dzisiaj, z czego jeden względnie normalny, a ten ostatni, sprzed chwili wkurzył mnie tak niemiłosiernie jak już nie pamiętam kiedy... I to, że wygraliśmy wcale humoru mi nie poprawiło. A jak sobie pomyślę, że ci wszyscy ludzie krążą gdzieś po realnym świecie to mi się robi słabo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że już kolejny kalendarzowy (zegarowy?) dzień to popsuję ci humor -> grałem chyba 5 gier pod rząd z 3 kumplami, razem 4 premade i za każdym razem spotykaliśmy bardzo miłych ludzi, nie utyskujących na to, że muszą supportować. Ponadto w ostatniej grze Thresh był nawet bardzo ogarnięty, latarnie trafne, ładnie potrafił wyciągnąć z opresji i wciągnąć do teamfighta (jak się dopiero doń dochodziło). Cud, miód malina :D Wszystkie ludzie dobre omijały twoje gry, przyszły do moich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 00:20, hammerfall87 napisał:

Jaki problem jest schować czat podczas gry ? :D

Przez ostatnie kilka dni w każdej partii muszę kogoś wrzucać na ignore list, a jakoś przed wakacjami zdarzało się to sporadycznie,raz na jakieś 50 gier. Fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować