Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Hejt na wszystkie duo pomiędzy graczami, których przepaść pomiędzy dywizjami jest większa niż 3, przez co muszę grać z jakimś silver III na midzie (samemu będąc na gold II), bo jego partner tam go wepchnął, a później nie umiał wycarryować gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 03:36, Buhahahahaha napisał:

Hejt na wszystkie duo pomiędzy graczami, których przepaść pomiędzy dywizjami jest większa
niż 3, przez co muszę grać z jakimś silver III na midzie (samemu będąc na gold II), bo
jego partner tam go wepchnął, a później nie umiał wycarryować gry.


To źle ci, że naprzeciw siebie masz kogoś z niższej półki? No chyba, że z takim typem przegrywasz - to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Grałem tak z jednym znajomym z platyny, ja na support a on carrował na midzie. Ale nie wiem czy to takie fajne, to zabija jakikolwiek progres, bo zawsze lądowałem na last picku, a dla niego nuda też, bo musiał się z niższym elo w drużynie użerać. Teraz albo gram solo, albo z ludźmi zbliżonymi do mnie, jeśli chodzi o poziom, przynajmniej jest bardziej równo i ciekawiej. A jak będę miał awansować, to i tak awansuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, to prawda, powinna być jakaś opcja by nie losowało żadnego duo do teamu, bo po prostu w 90% przypadków jak to duo jest, to się przegrywa, bo koleś z wyższym mmr zwykle idzie na suppa, jego kumpel z wooden X idzie na adc i feedują i gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To wtedy miałbyś kolejki godzinne. Ja raczej bym wprowadził zakaz 4 man premade- albo 2-3, albo 5 osób, bo jak jest 4 osobowy premade, to czasami co być nie robił, to dostaniesz 4 reporty i jeszcze ci grę popsują, bo oczywiście zbierzesz całe szambo. No i nie dadzą iść tam gdzie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 03:36, Buhahahahaha napisał:

bo
jego partner tam go wepchnął, a później nie umiał wycarryować gry.

Ja miałem raz podobną sytuację w moim teamie... Nida na midzie nie radziła sobie w ogóle (silver 2 vs plat 5). I po 5 minutach (gdy zginął już 3 razy) sobie wyszedł z gry. Na to jego duo-partner "Spoko, wygramy. Na konto loguje się teraz jakiś znajomy z diamonda"... I rzeczywiście koleś prezentował zupełnie inny poziom. Podłączył się w 8 minucie, w 10 miał już staty 5/3/0 i do końca we dwójkę pocarrowali grę.
Jakbym tak miał w przeciwnej drużynie to bym się ostro wkur.. ;) Poszczęściło mi się w promocyjnej grze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 10:36, Budo napisał:

/.../

To wtedy miałbyś kolejki godzinne. Ja raczej bym wprowadził zakaz 4 man premade- albo
2-3, albo 5 osób, bo jak jest 4 osobowy premade, to czasami co być nie robił, to dostaniesz
4 reporty i jeszcze ci grę popsują, bo oczywiście zbierzesz całe szambo. No i nie dadzą
iść tam gdzie chcesz.


Ta, 3-4-5 man premade na rankedach, dat budo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 11:07, Ecko09 napisał:

Ta, 3-4-5 man premade na rankedach, dat budo.


Naprawdę masz mnie za takiego głąba? O normalach mowa. Zdarzały mi się paskudne gry męczarnie z 4 man premadami zakończone reportami we wszystkie strony, nie chcę tego powtarzać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 08:16, sirufok napisał:

To źle ci, że naprzeciw siebie masz kogoś z niższej półki? No chyba, że z takim typem
przegrywasz - to rozumiem.


Z takim typem, ale u mnie w drużynie. Ostatnio taki Jayce poszedł na mid. Wynik? Wroga anivia w 15 minucie 5/0, gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 11:10, Budo napisał:

> Ta, 3-4-5 man premade na rankedach, dat budo.

Naprawdę masz mnie za takiego głąba? O normalach mowa. Zdarzały mi się paskudne gry męczarnie
z 4 man premadami zakończone reportami we wszystkie strony, nie chcę tego powtarzać więcej.


Rozmowa o rankedach, a ty z normalami wyskakujesz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ale rozmowa była też o premadach. To raczej Ty się ogarnięciem nie wykazałeś, że nie zaskoczyłeś, że gadam o normalach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 13:02, Budo napisał:

/.../

Ale rozmowa była też o premadach. To raczej Ty się ogarnięciem nie wykazałeś, że nie
zaskoczyłeś, że gadam o normalach ;]


Mi chodziło bardziej właśnie o premade na rankedach, przecież normale mają własną skalę oceniania umiejętności wroga i na jej bazie decydują o matchmachingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No przecież wiem o tym. Jesus ja chyba na innej planecie mieszkam i w innym języku mówię O_O
Mi tam premade w rankedach nie przeszkadzają. Jakoś nie uważam, żeby to strasznie na balans wpływało, niech sobie ludzie grają duo jak im się podoba, w końcu gra ze znajomym i dobra zabawa też się liczy jeszcze (dla niektórych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 13:52, Budo napisał:

No przecież wiem o tym. Jesus ja chyba na innej planecie mieszkam i w innym języku mówię
O_O

Mówiąc "dżizas"? Na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 14:39, kulfonito napisał:

Ktoś z was tutaj gra normale? Bo nie mam jeszcze 16 championów, żeby grać rankedy :P

Pewnie. Nie samym rankedem człowiek żyje. Zresztą ranków lepiej nie robić hurtowo, bo to się raczej źle kończy, moim skromnym zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować