Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2013 o 01:35, lRayl napisał:

Znacie jakiś kanał z muzyką robioną przez chyba fanke Lola? Coś jak Lol9Songs, tyle,
że dużo mniej popularny z tego co pamiętam. Wręcz było niszowe, jak kiedyś tego słuchałem,
a teraz znaleźć nie mogę.

****** hipsterzy :D

@marksman a adc
W sumie niezla zmiana bo adc nie okresla czy to jest melee czy ranged, a poza tym to zadne carry z nich ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 12:39, Dziam_dziam napisał:

Hue, mówio co innego ludzie

Bo szybciej jest napisać ''adc'' na czacie i instaloknąć drejwena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 12:50, Dotson napisał:

> Hue, mówio co innego ludzie
Bo szybciej jest napisać ''adc'' na czacie i instaloknąć drejwena.

Draven to nie adc. Draven zalicza się do innej kategori, a mianowicie "Draven".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce se człek pooglądać tego skinaska do Udyra na spectu to mu zabrali featured gejmsy i walnęli komiks na cały ekran gg -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 14:03, Ecko09 napisał:

Chce se człek pooglądać tego skinaska do Udyra na spectu to mu zabrali featured gejmsy
i walnęli komiks na cały ekran gg -,-''


Od biedy masz streamy. Nie wiem czy lubisz taki humor, ale polecam Trick2g, często ostatnio leci mniej więcej od wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 12:39, Dziam_dziam napisał:

Hue, mówio co innego ludzie


Jak zawsze. To samo było po ostatnim komunikacie dotyczącym pickowania champów. Tylko naprzemienne PICK ORDER OVER CALL ORDER!!!! vs NOPE I GO MID I SAID FIRST!

Przejdzie za miesiąc. Albo trzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja nadal uważam, że powinni jednak wprowadzić coś takiego jak preferowane linie. Wtedy bym sobie mógł zaznaczyć góra dwie - powiedzmy support i top. Może nie że by problem się rozwiązał, ale chociaż bym miał zaznaczone, że preferuję dwie pozycje albo też by mnie przydzieliło do okienka - support albo top, w zależności co bym wybrał na starcie.

Wtedy nawet jakby ktoś się pluł, że dostał junglę, a chce mida to i tak by mógł się tylko pluć, bo gra by go do tej roli przypisała z góry, bo sam tak sobie zaznaczył w preferencjach. Coś w stylu wyboru map do SC II - te, które mają najmniejszy win ratio odrzucam z map poola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 15:45, Muradin_07 napisał:

Bo ja nadal uważam, że powinni jednak wprowadzić coś takiego jak preferowane linie. Wtedy
bym sobie mógł zaznaczyć góra dwie - powiedzmy support i top. Może nie że by problem
się rozwiązał, ale chociaż bym miał zaznaczone, że preferuję dwie pozycje albo też by
mnie przydzieliło do okienka - support albo top, w zależności co bym wybrał na starcie.

Wtedy nawet jakby ktoś się pluł, że dostał junglę, a chce mida to i tak by mógł się tylko
pluć, bo gra by go do tej roli przypisała z góry, bo sam tak sobie zaznaczył w preferencjach.
Coś w stylu wyboru map do SC II - te, które mają najmniejszy win ratio odrzucam z map
poola.


Tak powinno być, i potem- jeżeli wybrało się kilka pozycji (bo np. komuś jest wszystko jedno) to dostaje komunikat, do jakiej roli został "wybrany" przez system.
Może kiedyś tak będzie.. Wprawdzie ludzie grający tylko na jednej, popularnej pozycji będą musieli czekać w dłuższych kolejkach, ale coś za coś- jak mam ochotę zagrać na midzie to mogę czekać i pięć minut- byle nie wymagało to ode mnie kłótni z innym graczem, która całkiem odbierze chęć do zabawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tylko 3 razy usłyszałem, że supportem być nie mogę, bo "premade bot". 2 razy byłem wypchnięty na junglę, po czym dostałem soczyste mięsko przez całą grę, raz grałem mida co też mnie to zdziwiło, że nikt go nie chciał.

Ale można tylko czekać na to, że może Riot na taki pomysł wpadnie. Jeżeli League of Fighters dali zielone światło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 15:45, Muradin_07 napisał:

Bo ja nadal uważam,(...)

Mały problem z takim pomysłem - popularna meta to tylko ogólny trend. W przypadku gdy ludzie chcieliby pobawić się alternatywnymi układami, byłby to dobry punkt zapalny dla wszystkich krzykaczy. Osobną kwestią jest, że tacy krzyczą z bardziej prozaicznych powodów, lub nawet bez nich więc...
No ale pomysł mi się spodobał. Fajnie jakby takie coś wprowadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy wiesz - jeżeli kliknę jakąś linię, a potem wezmę kogoś egzotycznego na niej to wtedy po prostu obroń się, że uda Ci się to wyprowadzić. Jeżeli masz na to pomysł to problemu z tym nie ma, gorzej jak dasz plamę na całej linii to masz reporty. Ale wtedy też może coś innego zrobić - zostawić ten system na rankedach, a normale to normale. Tam możesz robić co chcesz i eksperymentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 16:08, ChrisBgnr napisał:

> Bo ja nadal uważam,(...)
Mały problem z takim pomysłem - popularna meta to tylko ogólny trend. W przypadku gdy
ludzie chcieliby pobawić się alternatywnymi układami, byłby to dobry punkt zapalny dla
wszystkich krzykaczy. Osobną kwestią jest, że tacy krzyczą z bardziej prozaicznych powodów,
lub nawet bez nich więc...
No ale pomysł mi się spodobał. Fajnie jakby takie coś wprowadzili.


Tak, słyszałem już tłumaczenie, że wprowadzenie tego utrwaliłoby metę adc (MARKSMAN ZNACZY SIĘ) + support, który nie farmi na bocie. Tylko co z tego, że nie utrwalają takiego stanu rzeczy, skoro i tak większość gier działa na takiej zasadzie, a brak owych usprawnień jest tylko problemem dla graczy?
Rozumiem argument, ale co z tego, że jest on sensowny, skoro obecnie "broni" on odsetka graczy, uprzykrzając życie zdecydowanej większości...
Bo przy podziale "Top-mid-jungle-ADC-supp" tylko te dwie ostatnie role wymuszają konkretną taktykę (swapa z topa z botem nie licze; grania bez junglera też nie, sam RIOT promuje junglerów).

@Muradin: RIOT z pewnością na nic nie musi wpadać, po prostu z ich strony to rzeczywiście jest deklaracja, że istnieje META, i że owa najbardziej skuteczna taktyka została uznana za oficjalną. Tym niemniej mam nadzieję, że zdecydują się na wprowadzenie takiego systemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 16:12, Muradin_07 napisał:

To znaczy wiesz - jeżeli kliknę jakąś linię, a potem wezmę kogoś egzotycznego na niej
to wtedy po prostu obroń się, że uda Ci się to wyprowadzić. Jeżeli masz na to pomysł
to problemu z tym nie ma, gorzej jak dasz plamę na całej linii to masz reporty. Ale wtedy
też może coś innego zrobić - zostawić ten system na rankedach, a normale to normale.
Tam możesz robić co chcesz i eksperymentować.

wybieranie rol to bzdura
a co by bylo jakby ktos np chcial zagrac gre bez junglera w ustawieniu 2-1-2 lub 1-2-2 (co swoja droga jest bardzo dobra taktyka jesli wlasciwie zrealizowana), a dostalby kogos kto gra "jungle only"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w rozmowie wyszłoby - gramy tak czy tak to ok. I tak byś dokładnie nie wiedział będąc w przeciwnej drużynie czy ten pierwszy z lewej to gra topa czy mida. Byłyby to tylko oznaczenia dla naszej drużyny przy wyborze champów i wtedy dogadujemy się co do danej taktyki, może zamiany linii jeżeli ktoś bardzo by chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 18:27, Yawei napisał:

wybieranie rol to bzdura
a co by bylo jakby ktos np chcial zagrac gre bez junglera w ustawieniu 2-1-2 lub 1-2-2
(co swoja droga jest bardzo dobra taktyka jesli wlasciwie zrealizowana), a dostalby kogos
kto gra "jungle only"


Miałby problem. Ale takie osoby stanowią mały odsetek na rankedach, za to brak takiego matchmakingu jest problemem dla zdecydowanej większości graczy, a nie ich niewielkiej części. I gdyby mu się to nie podobało, to mógłby olać rankedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 18:27, Yawei napisał:

wybieranie rol to bzdura
a co by bylo jakby ktos np chcial zagrac gre bez junglera w ustawieniu 2-1-2 lub 1-2-2
(co swoja droga jest bardzo dobra taktyka jesli wlasciwie zrealizowana), a dostalby kogos
kto gra "jungle only"


Dodać opcję "whatever" ;D Swoją drogą ostatnio bardzo często tak podchodzę do rankedów, bo już jestem znudzony grą. Jednak mimo tego ludziom chce się każdego sprawdzać w tych dziwnych stronach i często ktoś pisze, żebym szedł Singed/Kennen top bo tymi postaciami głównie gram w S3.

Jeszcze takie pytanie. Ostatnio dość mocno przegrywałem topa w early, mid przegrywał, bot sobie radził. Już nie wiedzieliśmy co robić, ale Nasus w jungle dość mocno tryhardował i wycarrował nas ostro, napisałem na końcu "honor nasus for carrying us" i jakiś gość pisze że proszę o honor, więc report. Można dostać bana za proszenie honor dla kogoś jeżeli jest podstawa do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować