Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2013 o 18:37, BlackBomb napisał:

>

Jeszcze takie pytanie. Ostatnio dość mocno przegrywałem topa w early, mid przegrywał,
bot sobie radził. Już nie wiedzieliśmy co robić, ale Nasus w jungle dość mocno tryhardował
i wycarrował nas ostro, napisałem na końcu "honor nasus for carrying us" i jakiś gość
pisze że proszę o honor, więc report. Można dostać bana za proszenie honor dla kogoś
jeżeli jest podstawa do tego?


W tribunale można dostać bana za wszystko. Nawet jak nie łamiesz tego całego kodeksu przywoływaczy czy jak ten syf się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2013 o 18:37, BlackBomb napisał:


Dodać opcję "whatever" ;D

bez sensu, bo musialaby byc tez opcja zeby szukalo ci tylko ludzi ktorzy zaznaczyli to okienku

Dnia 18.07.2013 o 18:37, BlackBomb napisał:

Jeszcze takie pytanie. Ostatnio dość mocno przegrywałem topa w early, mid przegrywał,
bot sobie radził. Już nie wiedzieliśmy co robić, ale Nasus w jungle dość mocno tryhardował
i wycarrował nas ostro, napisałem na końcu "honor nasus for carrying us" i jakiś gość
pisze że proszę o honor, więc report. Można dostać bana za proszenie honor dla kogoś
jeżeli jest podstawa do tego?

za proszenie o honor dla siebie mozna dostac bana, za takie cos nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 15:45, Muradin_07 napisał:

Bo ja nadal uważam, że powinni jednak wprowadzić coś takiego jak preferowane linie. Wtedy
bym sobie mógł zaznaczyć góra dwie - powiedzmy support i top. Może nie że by problem
się rozwiązał, ale chociaż bym miał zaznaczone, że preferuję dwie pozycje albo też by
mnie przydzieliło do okienka - support albo top, w zależności co bym wybrał na starcie.

Wtedy nawet jakby ktoś się pluł, że dostał junglę, a chce mida to i tak by mógł się tylko
pluć, bo gra by go do tej roli przypisała z góry, bo sam tak sobie zaznaczył w preferencjach.
Coś w stylu wyboru map do SC II - te, które mają najmniejszy win ratio odrzucam z map
poola.


Ta, świetny pomysł. Ludzie z "midem" mają kolejki po godzinę, a trolle biorą "support", a potem "mid or feed" i co im zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze coś można wymyślić. Dlatego zaznaczasz wtedy dwie pozycje, na których chcesz grać. Chyba że chcesz jedną. Każdy pomysł można dopracować co wtedy można by było zrobić z takim osobnikiem. Oczywiście tak samo każdy pomysł ma swoje plusy i minusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No to powiedz co byś chciał zrobić? Jak nie chcesz się użerać o rolę, to graj drafty i po zabawie. Blind pick to imo dobre rozwiązanie, przypisanie do roli nie mogłoby być wiążące i imo w niczym by nie pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja powiedziałem, że użeram się aż tak o rolę? Raczej nie, bo zazwyczaj jak gram to dostaję to, co gram zawsze. Tylko kilka razy miałem problem, że wywalili mnie na to, co w ogóle nie idzie mi grać, czyli jungla. Co do draftów - jeszcze nie ten level. No ale powiedzmy, że taka jest zasada blind picka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 19:09, Budo napisał:

Ta, świetny pomysł. Ludzie z "midem" mają kolejki po godzinę, a trolle biorą "support",
a potem "mid or feed" i co im zrobisz?


Na przełomie gold/plat east zawsze znajdzie się ktoś kto chętnie weźmie supporta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 18:42, Ecko09 napisał:

W tribunale można dostać bana za wszystko. Nawet jak nie łamiesz tego całego kodeksu
przywoływaczy czy jak ten syf się nazywa.


Uuuu, Riot chyba kogoś skrzywdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 18:37, BlackBomb napisał:

Można dostać bana za proszenie honor dla kogoś jeżeli jest podstawa do tego?

Z FAQ dotyczącego honoru:
"7) What do I do if I see people trading or selling Honor?
Please report them! For now, we’ll be accepting reports for Honor trading under the “Spamming” category.

8) What happens to my Honor if I get punished by the Tribunal?
Getting punished by the Tribunal will knock your Honor back down to zero. However you can still accrue new Honor once your punishment has expired."

Co do Twojej sytuacji - może ten ktoś pomyślał, że Nasus jest z Tobą w duo i dlatego prosisz o honor dla niego. Ale jak sam widzisz, nawet gdybyś został za to ukarany (w co mocno wątpię), to co najwyżej możesz stracić zebrany do tej pory honor, co chyba nie jest wielką tragedią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 19:31, sinir napisał:

Na przełomie gold/plat east zawsze znajdzie się ktoś kto chętnie weźmie supporta.


Zapinasz, że przełom gold/plat to może 4 graczy na 100.

A także- nigdy nie mów nigdy, zawsze i na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 19:31, sinir napisał:

> Ta, świetny pomysł. Ludzie z "midem" mają kolejki po godzinę, a trolle biorą "support",

> a potem "mid or feed" i co im zrobisz?

Na przełomie gold/plat east zawsze znajdzie się ktoś kto chętnie weźmie supporta.


U mnie dopiero po znacznym zbliżeniu się do diamenta zaczęły się pojawiać dobrowolne supporty nieco częściej, więc nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 21:10, Ecko09 napisał:

U mnie dopiero po znacznym zbliżeniu się do diamenta zaczęły się pojawiać dobrowolne
supporty nieco częściej, więc nie bardzo.


A gdzie podział się ten djamęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 21:25, sirufok napisał:

> U mnie dopiero po znacznym zbliżeniu się do diamenta zaczęły się pojawiać dobrowolne

> supporty nieco częściej, więc nie bardzo.

A gdzie podział się ten djamęt?


O elo decay słyszał?

A tymczasem Mejai kupiony w LCS :D


@Budo

No to tera szybko dobić 4800 IP, kupić Nocturna i drugi raz kupić na wyprzedaży Carnage Nocturna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 21:52, Ecko09 napisał:

O elo decay słyszał?


Słyszał. A czemu nie starasz się podtrzymać zaszczytnego djamęta tylko zrezygnowałeś niedługo po wbiciu go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 22:14, sirufok napisał:

> O elo decay słyszał?

Słyszał. A czemu nie starasz się podtrzymać zaszczytnego djamęta tylko zrezygnowałeś
niedługo po wbiciu go?


Banik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 22:18, Ecko09 napisał:

Banik!


No i to chciałem usłyszeć. Bo żeś się pan nawet nie pochwalił kolegom. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 22:19, sirufok napisał:

> Banik!

No i to chciałem usłyszeć. Bo żeś się pan nawet nie pochwalił kolegom. Wstyd.


A bo nie pytał nikt czemu nie gram na Ecko09. Jakiś czas temu pewna osoba próbowała wymusić to pytanie, ale nikt nie ogarnął xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować