Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2013 o 22:45, Dziam_dziam napisał:

OMG, backdoor gay tactic report this scrub no fair play idiot Master Yi 9x plz


Ja jeszcze pamiętam takie poważne dyskusje forumowe czy backdoor jest dozwolony, czy nie. Lolek jeszcze wtedy młodą grą był, dużo ludzi miało przyzwyczajenia z doty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 22:51, Budo napisał:

> OMG, backdoor gay tactic report this scrub no fair play idiot Master Yi 9x plz

Ja jeszcze pamiętam takie poważne dyskusje forumowe czy backdoor jest dozwolony, czy
nie. Lolek jeszcze wtedy młodą grą był, dużo ludzi miało przyzwyczajenia z doty :)

to w docie backdoor jest zabroniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 23:00, Yawei napisał:

to w docie backdoor jest zabroniony?


A nie wiem, bo w dotę nie grałem- pamiętam tylko takie sapanie na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 09:06, Budo napisał:

> to w docie backdoor jest zabroniony?

A nie wiem, bo w dotę nie grałem- pamiętam tylko takie sapanie na forum...


Też pamiętam jeszcze czasy jak za backdoor leciały reporty po grze xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego milion champów ma nerfy, buffy, reworki i cuda wianki, a kassadin jest w takim stanie w jakim jest od daaawna i jakoś cisza? To jest najostrzej skalujący się champion w grze chyba (razem z veigarem może), tyle, że to assassin, a nie mag. Z jego mobilnością i obrażeniami potrafi zniszczyć grę totalnie (solo q głównie), nawet jak przegra lane. Rengar, Jayce, Hecarim czort wie kto jeszcze zostali ponerfieni, zreworkowani itd itp, a kassa nikt nie rusza. Mi to odpowiada, bo mam op picka na mid (gdzie nie gram zbytnio), ale pod kątem balansu w grze to jakiś żart. Cały jego skillset jest op od pasywki, przez ranged targeted silence nuke, darmową manę, jeden z mocniejszych slowów w grze z aoe nukem aż po free flash z nukem :)
Trzymają go tak, bo jest kontrą na większość casterów, czy jak? Ostatnio nawet lane z kha zixem wygrałem, a cienki jestem i mam może 10 gier nim O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 13:20, NdysH napisał:

Oh, ktoś wziął Kassadina. No to hard kontra fizzem albo talonem i kassadin może iść afk.


To nie ma znaczenia. Kassadin się może nafeedować nawet jak go skontrujesz. Pójdzie gankować inne linie i nic nie zrobisz, nawet nie musi mieć farmy dużo. Lose lane, win game.
O to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 13:20, NdysH napisał:

Oh, ktoś wziął Kassadina. No to hard kontra fizzem albo talonem i kassadin może iść afk.


Lepiej ranged AD. Draven, Graves, szczur, MFka. Tylko trzeba ostro grac i przed 6lvl nie dac Kassie zjesc nawet 10 creepow i zabic go ze dwa razy, aby zbudowac ze dwa dorany zeby potem na jedno combo nas nie zajechal.
@up: PROXY TALON :DDD Push and kill all dem enemied!
I niech sobie Kassadin gankuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

what, kassadin op? to jakis trolling?

jedna z bardziej srednich postaci w grze, nie potrzebuje zadnych zmian. naprawde latwo zniszczyc mu early i wtedy wcale nie jest mocny.. wlasciwie nic nie robi wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 13:50, Budo napisał:

To nie ma znaczenia. Kassadin się może nafeedować nawet jak go skontrujesz. Pójdzie gankować
inne linie i nic nie zrobisz, nawet nie musi mieć farmy dużo. Lose lane, win game.
O to mi chodzi.


^this
up lane op late op roam ganks like np triple gg. wards wont help everextend more noobs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 14:02, Ostrowiak napisał:

hipster jawej znowu uderza

coś szmaci wszystkie midy poza kilkoma wyliczonymi na paluchach?

nie w challengerze!

ale kassadin przegrywa wlasciwie z kazda postacia poza jakims rammusem czy amumu i innymi tego typu gownami na lane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ale pisałem, że to nie ma znaczenia. Ostatnia gra, pojechał mnie nunu na midzie, przegrany lane, 0 cs, 2 kille. Zakończyłem grę 12/5/4 i legendary, a nunu nagle pyta "kassadin when did you get 10 kills, I destroyed you in lane?" Przeciwnicy poddali się gdzieś w 25 minucie. Ja jestem naprawdę cienki na midzie i dlatego wydaje mi się, że coś w tej postaci jest nie tak xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cool Story Bro.

0/3 Kassadin naprawdę sporo zrobi z najczęściej rushowanym tearem. :D Botlane go zobaczy i po prostu zmiecie. Toplane zignoruje.

@Thrandir

Ofc, ostatnio ciekawy build u kogoś na streamie zobaczyłem z rushowanym brutalizerem i tiamatem, konkretny push i dmg nie gorszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 14:34, Budo napisał:

/.../

Ale pisałem, że to nie ma znaczenia. Ostatnia gra, pojechał mnie nunu na midzie, przegrany
lane, 0 cs, 2 kille. Zakończyłem grę 12/5/4 i legendary, a nunu nagle pyta "kassadin
when did you get 10 kills, I destroyed you in lane?" Przeciwnicy poddali się gdzieś w
25 minucie. Ja jestem naprawdę cienki na midzie i dlatego wydaje mi się, że coś w tej
postaci jest nie tak xD

nunu jest postacia ktora sie w ogole nie skaluje i nie ma ranged autoattacku...
o wiele lepiej wziac postac ktora ma jakiekolwiek skalowanie i wtedy wygrac lane.

ranged magami sie bierze splitpen marki i ad quinty i sie autoattackuje zamiast castowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować