Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

To co się dzieje w EU LCS to coś pięknego :D Wystarczy spojrzeć na tabele po 6 tyg. Chyba nikt nie spodziewał się tak wyrównanego turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 23:38, Budo napisał:

Kassadin balanced.

ps. jestem cienki na midzie, a to moje pierwsze nim gry- przeciwnicy od silver po platkę.


Stare prawo, jak grasz pierwsze mecze postacią to świetnie idzie, potem dopiero będzie gorzej.;p


Btw, dzisiaj przypominałem sobie ''starego lola'' i z filmiku który ktoś wrzucił niedawno i tak się zastanawiam komu przeszkadzały te dodatkowe krzaki koło blue. W sumie to nie wiem nawet czy jak zaczynałem grać to jeszcze były, ale i tak szkoda.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 00:02, Dziam_dziam napisał:

Reported. Przeskanowałem pulpit i filmy piracisz :<


Nieprawda, to są napisy :)
Wykorzystuję je jak czegoś nie kumam z angielskich filmów, które oglądam sobie w necie na vod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 23:38, Budo napisał:

Kassadin balanced.

ps. jestem cienki na midzie, a to moje pierwsze nim gry- przeciwnicy od silver po platkę.


Kiedyś miałem w/l 21/5 ryzem. Gdybym został na tym gównianym elo albo grał normale to bym miał 100/10. A w sumie nawet teraz, gdzie do platyny kierowałem się najczęściej nim, szczególnie ostatnie mecze, mam 55/24.

Podbij dywizjie i wtedy sprawdź czy balanced czy nie. :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy te wszystkie maczety i klejnoty golema ktore zwiekszaja dmg vs monsters to dziala tylko na te w jungli czy tez na miniony ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 02:16, Malevyn napisał:

czy te wszystkie maczety i klejnoty golema ktore zwiekszaja dmg vs monsters to dziala
tylko na te w jungli czy tez na miniony ????


Minions i monsters to co innego. Jak jest monsters, to znaczy, że tylko dżungla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 01:42, Ecko09 napisał:

Corki na topie to bestia :D

Moge potwierdzic, rownie mocny jest na midzie, ostatnio jest to moj "go to" pick przeciw wszystkiemu. Tylko mam juz dosc tych idiotycznych pytan "ap or ad?". Ludzie, spojrzcie na ratio i sie zastanowcie. Jedyny ap item ktory jest na nim niezly to liandry, ale i tak mam niewiele sytuacji gdzie bedzie lepszy od czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos juz robil zakupy RIOT POINTS przez paypal ?? na koncie PP narazie nie mam zadnej kasy, chcialbym przelac ze swojego konta bankowego ale chcialbym zeby ktos z doswiadczeniem poprowadzil mnie za reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 20:34, Malevyn napisał:

czy ktos juz robil zakupy RIOT POINTS przez paypal ?? na koncie PP narazie nie mam zadnej
kasy, chcialbym przelac ze swojego konta bankowego ale chcialbym zeby ktos z doswiadczeniem
poprowadzil mnie za reke


Ja kupowałem dosyć niedawno i w sumie to nie jest nic trudnego.

Musisz po założeniu konta wpisać takie dane do przelewu, jakie masz podane. W tych samych polach. Pamiętać też, że w polu "inne" musisz podać kod do Twojego konta, który jest podany w danych do przelewu. Wysyłasz pieniądze i już masz je na PayPal. Kasa z konta na konto u mnie szła mniej więcej 24h. Po północy następnego dnia miałem ją już na koncie.

Dodaj środki -> I masz dane do wysłania pieniędzy

Potem gdy już będziesz chciał kupować RP zaznaczasz ilość, która Cię interesuje, wpisujesz chyba jak dobrze pamiętam login i hasło w następnym oknie (bo nie pamiętam czy potrzebowałem wpisywać dane jeszcze raz te, których użyłem przy rejestracji konta PP) i masz RPki doładowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować