Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2013 o 21:59, Budo napisał:

Wygrałem so rankeda Leoną znowu i otwarta promocja do papier IV, jak znam życie to dostanę
gości z diamentu w dwóch pierwszych grach i tyle będzie zabawy :<


Grając z djamętami, zwiększasz skilla. Nic tylko się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 22:31, Ecko09 napisał:

DLift bierze 250 dolców za godzinie nauk. Do reszty go popierdzieliło xD


Nie powiem żeby popierdzieliło, normalną stawką za boostowanie (poza krajami trzeciego świata jak np. Polska) jest po 50-150$ za dywizję, do ponad 200 za te w diamencie. I ludzie naprawdę chętnie to kupują (piszę z własnego doświadczenia). Więc w pełni legalne lekcje za które nie grozi banik pewnie też nieźle się sprzedają, w końcu to prawdopodobnie najlepszy ADC w NA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 00:11, hammerfall87 napisał:

ale to ile godzin trzeba wziac żeby coś załapać na jego poziomie oczywiscie o ile sie
załapie :D


Mniej niż myślisz. Bo kto niby będzie pytać o takie lekcje? Diamenty? Nie. Ludzie z niskich dywizji u których od razu na pierwszy rzut oka widać co robią nie tak. To ile niby tych lekcji będzie? Co najwyżej kilka bo żaden gracz, nawet najbardziej pro, za ciebie się niczego nie nauczy, może ci tylko wskazać na czym masz się skupić i w jaki sposób.

Oczywiście faktem jest też to uczciwie mówiąc to podobne doświadczenie załapiesz spokojnie sobie grając z kimś kto za lekcję weźmie 3x mniej i siedzi np. w Diamond II a nie Challengerze i LCS ;P Ale cóż, za znane nazwiska się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak jak myslalem, mimo tego ze srodki sa na koncie paypal nie moge kupic RP bo musze najpierw powiazac swoja karte debetowa, a moj bank w ktorym mam konto(IPKO) odmawia takich akcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Hextech Gunblade to dobry pomysł na Fizza? Wydaje mi się, że to działa i jest ok szczególnie dla osób jak ja, które kupują Vampiric Scepter jako jeden z pierwszych itemów na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 02:04, Malevyn napisał:

i tak jak myslalem, mimo tego ze srodki sa na koncie paypal nie moge kupic RP bo musze
najpierw powiazac swoja karte debetowa, a moj bank w ktorym mam konto(IPKO) odmawia takich
akcji...


Jak masz kartę debetową to po cholerę Ci paypal? Kartą możesz zapłacić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ecko dostał 2 bany w przeciągu 2 godzin. Jeden u siebie, drugi u mnie.

Swoją drogą, tribunal nie działa. Jest przepełniony drewnami nie mającymi pojęcia o tej grze. 4/5 punishów w moich grach (moich, nie tych co ecko feedował) są za granie nie wg. obecnego metagame''u. To jest przykre. Chce sobie pograć jak za dawnych czasów roamerem? Nie mogę bo banik. Chcę sobie pograć topa ze smitem? Nie mogę, bo te żółtodzioby myślą, że smite = jungle. I co, ze ranki? Na szczęście edukuję ludzi. Ostatnio 3 ludzi w teamie próbowało mi wmówić, że Corki nigdy nie miał blinda. To sobie pooglądali Corkiego 0/49/0. Może zapamiętają. Tylko, że ci niewdzięcznicy nie dali mi nawet "helpfula". Czuję się ostanio jak Athene, któremu Riot nie pozwala grać niczym innym niż Ryze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Albo trollujesz, albo masz syndrom niewinnego więźnia systemu. Ja mam gdzieś metę i nie mam bana jakoś. Support aatrox, support malza, support ashe to moje typowe picki. Jungle veigar, jungle karthus, na mida pcham się byle czym też, ad brand. Kwestia komunikacji z drużyną, nie możesz być aż tak nieogarnięty, żeby tego nie zrozumieć. Jak masz w rankedzie first picka i bierzesz support teemo, to potem się nie dziw, że reporty lecą. A jak jesteś taki pewien swojej niewinności, to reform card pls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale o co chodzi? xd albo grasz dobrze i na pewno za to nikt Ci nie da reporta albo feedujesz i report. Ja mam jedno konto i wiadomo z nudów robiło się różne rzeczy na rankach (od hybrid janna top do full tank teemo jungle), szło mi różnie czasami nawet 0/5 ale bana jak nie miałem tak nie mam.

Swoją drogą po co Ci smite na topa? Chciałeś pokazać przeciwnikowi, że go nie szanujesz czy jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2013 o 00:25, ziptofaf napisał:

Mniej niż myślisz. Bo kto niby będzie pytać o takie lekcje? Diamenty? Nie. Ludzie z niskich
dywizji u których od razu na pierwszy rzut oka widać co robią nie tak.

Wlasciwie to nie, rozmawialem z pewnym pro graczem ktory udzielal lekcji i z tego co sie dowiedzialem, to zeby kogos faktycznie "nauczyc lola" trzebaby poswiecic o wiele wiecej czasu niz pare godzin. Co innego rady o tym jak sie piac w elo (ktore po jakims czasie beda przedawnione), a co innego zrozumienie gry/

Dnia 23.07.2013 o 00:25, ziptofaf napisał:

To ile niby tych
lekcji będzie? Co najwyżej kilka bo żaden gracz, nawet najbardziej pro, za ciebie się
niczego nie nauczy, może ci tylko wskazać na czym masz się skupić i w jaki sposób.

Moze nauczyc, tylko potrzebuje czasu. I nie chodzi o mechanicznego skilla tylko o wiedze, bo i tak to ona jest zazwyczaj wazniejsza w tej grze. Sa postacie ktore wymagaja umiejetnosci, ale wtedy sie ich nie powinno ruszac.

Dnia 23.07.2013 o 00:25, ziptofaf napisał:

Oczywiście faktem jest też to uczciwie mówiąc to podobne doświadczenie załapiesz spokojnie
sobie grając z kimś kto za lekcję weźmie 3x mniej i siedzi np. w Diamond II a nie Challengerze
i LCS ;P Ale cóż, za znane nazwiska się płaci.

doublelift ma taka cene, bo nie chce mu sie prowadzic lekcji, a i tak ma pelno kasy z lcsa i sponsorow. normalnie pewnie by bylo jakies 50$/h u takiego pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2013 o 10:51, BlackBomb napisał:

hybrid janna top do full tank teemo jungle

O PANIE TROLL PICKÓW NAUCZ MNIE! Wy na prawde uważacie takie coś za jakies dziwy i niewiadomoco? Amatorzy...

Dnia 23.07.2013 o 10:51, BlackBomb napisał:

nawet 0/5 ale bana jak nie miałem tak nie mam.

0/5 to trochę taki obciach, bo to znaczy, że ani nie potrafisz grać na poziomie, ani feedować jak człowiek. :/

Dnia 23.07.2013 o 10:51, BlackBomb napisał:

Swoją drogą po co Ci smite na topa?

Myślisz, że jakiś random z golda umie smitewać barona i dragona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 11:07, Markush napisał:

> hybrid janna top do full tank teemo jungle
O PANIE TROLL PICKÓW NAUCZ MNIE! Wy na prawde uważacie takie coś za jakies dziwy i niewiadomoco?
Amatorzy...


Przecież nie pójdę support ap Riven, to już jest trolling i sam za takie coś dałbym reporta.

Dnia 23.07.2013 o 11:07, Markush napisał:

> nawet 0/5 ale bana jak nie miałem tak nie mam.
0/5 to trochę taki obciach, bo to znaczy, że ani nie potrafisz grać na poziomie, ani
feedować jak człowiek. :/


ale, że.. nie, nie wiem o co Ci chodzi.

Dnia 23.07.2013 o 11:07, Markush napisał:

> Swoją drogą po co Ci smite na topa?
Myślisz, że jakiś random z golda umie smitewać barona i dragona?


Skoro umiesz pokonać przeciwnika na topie ze smite, żeby później smiteować barona zamiast swojego "random gold junglera" to dlaczego nie siedzisz chociaż w Diamond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować