Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2013 o 11:16, BlackBomb napisał:

ale, że.. nie, nie wiem o co Ci chodzi.

No bo chwalisz się takimi niesamowitymi wynikami 0/5. Nawet grając cały czas bez itemów zrobiłbym lepsze staty.

Dnia 23.07.2013 o 11:16, BlackBomb napisał:

Skoro umiesz pokonać przeciwnika na topie ze smite

Takie trudne? W 1v1 wychodzi na to samo jakbyś wziął TP, a nawet lepiej, bo możesz pushnąć i zjeść buffa przeciwnika.

Dnia 23.07.2013 o 11:16, BlackBomb napisał:

to dlaczego nie siedzisz chociaż w Diamond?

Nie pozwalają mi ci ludzie twierdzący, że Corki nigdy nie miał blinda, przegrywający topa 1v1 i płaczący, że jungler nie gankuje, albo uber premade bocik oddający FB. Nie to, ze nie wygrałbym gry z takimi ludźmi. Po prostu im nie dam wygrać, bo nie zasługują. Moja misja ma wielkie znaczenie. Jestem swego rodzaju bramkarzem, św. Piotrem Golda, który nie pozwala przedostać się dalej niezasługującym na to ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 11:05, matiz123 napisał:

http://leaguecraft.com/discussions/2733-7-22-2013-tentative-pbe-changes.xhtml - zmiany
z PBE, czyli usunięty bulwark, dwa nowe przedmioty z MR i trochę innych rzeczy.


Zwiększają spawn potworków do jeszcze większego niż był przed zmniejszeniem? Czy ja już zapomniałem ile to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 11:28, Ecko09 napisał:

Zwiększają spawn potworków do jeszcze większego niż był przed zmniejszeniem? Czy ja już
zapomniałem ile to było?

Small campy spawnują się teraz w 1:55 (przed poprzednim patchem było to 1:45 chyba), czyli jeśli zmiany z PBE wejdą do gry, to pojawiać się będą o dodatkowe 10 sekund później.

@BlackBomb

Dnia 23.07.2013 o 11:28, Ecko09 napisał:

dlaczego nie siedzisz chociaż w Diamond?

Ej, przecież on już dawno temu twierdził, że ma 1927 ELO, a parę miesięcy po tym chwalił się awansem do srebra (wtedy to 1400 ELO było). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Poprzednio małe campy były 1:40. Bez sensu, że chcą opóźnić, jungler nie będzie miał wielkiego wyboru gdzie zaczynać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 13:06, Budo napisał:

Poprzednio małe campy były 1:40.

Faktycznie, właśnie się zastanawiałem, czy to było 1:40 czy 1:45. :)

Dnia 23.07.2013 o 13:06, Budo napisał:

Bez sensu, że chcą opóźnić, jungler nie będzie miał wielkiego wyboru gdzie zaczynać...

Wcześniej też za bardzo nie było wyboru, bo top z midem brali jeden camp, a botlane drugi. :P I właśnie po to są wprowadzane zmiany. Spawn w 1:55 nie wystarczył bo można wyczyścić golemy ze stratą jednego albo dwóch minionów. Już wolę, żeby jungler miał mały wybór, niż żeby jeden toplaner (albo MARKSMAN) miał pół poziomu przewagi na początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2013 o 11:28, Markush napisał:

No bo chwalisz się takimi niesamowitymi wynikami 0/5. Nawet grając cały czas bez itemów
zrobiłbym lepsze staty.

jasne

Dnia 23.07.2013 o 11:28, Markush napisał:

Takie trudne? W 1v1 wychodzi na to samo jakbyś wziął TP, a nawet lepiej, bo możesz pushnąć
i zjeść buffa przeciwnika.

ogarniety przeciwnik nie powinien przegrac z nikim majac przewage ofensywnego spella. wiec tak, powinno byc trudne

Dnia 23.07.2013 o 11:28, Markush napisał:

Nie pozwalają mi ci ludzie twierdzący, że Corki nigdy nie miał blinda,

co to ma za znaczenie, skoro teraz nie ma?

Dnia 23.07.2013 o 11:28, Markush napisał:

przegrywający
topa 1v1 i płaczący, że jungler nie gankuje, albo uber premade bocik oddający FB.

czyzby elo hell? o nieee smutne
>Nie

Dnia 23.07.2013 o 11:28, Markush napisał:

to, ze nie wygrałbym gry z takimi ludźmi. Po prostu im nie dam wygrać, bo nie zasługują.

w tym momencie to ty nie zaslugujesz na wygrywanie i jestes po prostu takim samym idiota w lolu jak oni..

Dnia 23.07.2013 o 11:28, Markush napisał:

Moja misja ma wielkie znaczenie. Jestem swego rodzaju bramkarzem, św. Piotrem Golda,
który nie pozwala przedostać się dalej niezasługującym na to ludziom.

po prostu zbyt bardzo ssiesz zeby wejsc wyzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2013 o 13:44, Yawei napisał:

ogarniety przeciwnik nie powinien przegrac z nikim majac przewage ofensywnego spella.
wiec tak, powinno byc trudne

W lolu nie ma ogarnietych przeciwników. Większość ludzi na diamencie nie potrafi ogarnąć tego co się dzieje w grze.

Dnia 23.07.2013 o 13:44, Yawei napisał:

czyzby elo hell? o nieee smutne

Elo hell nie istnieje lołku. Smutne, że wy, goldy z przymusu tego nie zrozumiecie. Tyle wam powtarzać, ze to wy SAMI jesteście elo hell, a nie jesteście W nim.

Dnia 23.07.2013 o 13:44, Yawei napisał:

w tym momencie to ty nie zaslugujesz na wygrywanie i jestes po prostu takim samym idiota
w lolu jak oni..

Oni nie są idiotami. Oni po prostu kaleczą w jakąś grę. Jak ktoś tak kaleczy to nie zasługuje na wygraną. Najgorsze w grach drużynowych jest to, że zawsze ktoś jest carryowany, ja zapobiegam temu niepozwalając złym graczom wybić się. Za późno się za to niestety wziąłem i taki ecko doszedł do diamenta, ale na szczęście ręka Riotu go dosięgnęła.

Dnia 23.07.2013 o 13:44, Yawei napisał:

po prostu zbyt bardzo ssiesz zeby wejsc wyzej..

Nie wiem czemu wmawiasz ludziom swoje problemy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja myślałem, że ja jestem dziwny w tym wątku, ale jak niektórych czytam, to dochodzę do wniosku, że tak źle ze mną nie jest, a tribunal działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 14:31, Yawei napisał:

w tym momencie to jest obvious trolling gracza przepelnionego zawiscia

Ja nigdy w życiu nie trollowałem. Więc skończ już z tymi swoimi drewnianymi pomysłami, któe są tak samo drewniane jak twoja liga. Gracz przepełniony zaawiścią. Hehe, ja nie rozumiem czemu ciągle mylisz siebie z innymi osobami.

W lolu jedyne co daje mi przyjemność to upewnianie się, zeby tacy ludzie nie dostawali lp. Wygrywanie jest fajne, ale nie w grach drużynowych. Nie mogę znieść widoku wybuchającego wrogiego nexusa jeżeli wiem, że przynajmniej jedna osoba w mojej druzynie nie powinna tego widoku oglądać, bo na to nie zasłużyła. To mnie smuci bardziej niż śmierć małego kotka.

@Budo
Tribunal by działał gdyby 90% siedzących tam ludzi nie rozróżniało trollingu od grania nie wg. świętego metagame'u. Powinny być jakieś wstępne testy. 20 przykładowych gier, jeżeli wszsytkie oceni sie dobrze, można być w tribunale. Jeżeli nie, to nie. Tak proste, a tak trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 13:06, Budo napisał:

/.../

Poprzednio małe campy były 1:40. Bez sensu, że chcą opóźnić, jungler nie będzie miał
wielkiego wyboru gdzie zaczynać...


Nie wiem, czy ktoś tu wrzucał link do tego, ale te wszystkie zmiany dążą do odcięcia lane''ów od jungli.
Któryś red o tym pisał, że będą musieli do tego zmienić mapę, bo zabawy timerami niewiele dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2013 o 14:42, Markush napisał:

W lolu jedyne co daje mi przyjemność to upewnianie się, zeby tacy ludzie nie dostawali
lp. Wygrywanie jest fajne, ale nie w grach drużynowych. Nie mogę znieść widoku wybuchającego
wrogiego nexusa jeżeli wiem, że przynajmniej jedna osoba w mojej druzynie nie powinna
tego widoku oglądać, bo na to nie zasłużyła. To mnie smuci bardziej niż śmierć małego
kotka.


Nie ma znaczenia to, że identycznie jest w przeciwnym teamie? :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 14:42, Markush napisał:

Ja nigdy w życiu nie trollowałem. Więc skończ już z tymi swoimi drewnianymi pomysłami,
któe są tak samo drewniane jak twoja liga. Gracz przepełniony zaawiścią. Hehe, ja nie
rozumiem czemu ciągle mylisz siebie z innymi osobami.

:D, poprosze wiecej tego

Dnia 23.07.2013 o 14:42, Markush napisał:

W lolu jedyne co daje mi przyjemność to upewnianie się, zeby tacy ludzie nie dostawali
lp. Wygrywanie jest fajne, ale nie w grach drużynowych. Nie mogę znieść widoku wybuchającego
wrogiego nexusa jeżeli wiem, że przynajmniej jedna osoba w mojej druzynie nie powinna
tego widoku oglądać, bo na to nie zasłużyła. To mnie smuci bardziej niż śmierć małego
kotka.

Szkoda, ze prawdopodobnie najczesciej ta osoba jestes ty i po prostu nie potrafisz sie do tego przyznac D:

Dnia 23.07.2013 o 14:42, Markush napisał:

@Budo
Tribunal by działał gdyby 90% siedzących tam ludzi nie rozróżniało trollingu od grania
nie wg. świętego metagame''u. Powinny być jakieś wstępne testy. 20 przykładowych gier,
jeżeli wszsytkie oceni sie dobrze, można być w tribunale. Jeżeli nie, to nie. Tak proste,
a tak trudne...

co wg ciebie jest "nie graniem wg swietego metagamu"? co innego sensowne pomysly ktore po prostu nie sa ludziom znane, a co innego np budowanie hurricane na melee postaciach. to drugie to juz trolling :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2013 o 10:38, Markush napisał:

Ostatnio 3 ludzi w teamie
próbowało mi wmówić, że Corki nigdy nie miał blinda. To sobie pooglądali Corkiego 0/49/0.
Może zapamiętają.


Ale przecież Corki nigdy nie miał blinda więc co ty opowiadasz chłopie. Ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Corki miał chyba 50% blinda pod q kiedyś, dawno temu. Co nie zmienia faktu, że pokazywanie ludziom 0/49 Corkiego, bo nie wierzą, że miał blinda jest chore Oo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 16:44, Budo napisał:


Corki miał chyba 50% blinda pod q kiedyś, dawno temu. Co nie zmienia faktu, że pokazywanie
ludziom 0/49 Corkiego, bo nie wierzą, że miał blinda jest chore Oo.


Jak można mieć 50% blinda? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Było to określane jako "50% chance to miss autoattack". Tobie ciężko się domyślać czegokolwiek... kiedyś w lolku dużo rzeczy było innych niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 16:52, Ecko09 napisał:

Jak można mieć 50% blinda? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


A dzie byłeś jak bozia w Morrowinda kazała grać?

Buty Niewidzialnej Szybkości + trochę niewrażliwości na magię i zobaczyłbyś, jak wygląda bycie tylko w kilkudziesięciu % ślepym :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 16:44, Budo napisał:


Corki miał chyba 50% blinda pod q kiedyś, dawno temu. Co nie zmienia faktu, że pokazywanie
ludziom 0/49 Corkiego, bo nie wierzą, że miał blinda jest chore Oo.


Ja czekam na odpowiedź Markush''a:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zacząć grać w Dotę. Community Lola już się nie zmieni i zawsze pozostanie wierne jednej mecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować