Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie


Zauważyłem coś ciekawego na aramach, a mianowicie rerollowych janosików- jak masz jakiś crap typu udyr, to proponują ci wymianę, a potem sami rerollują. Często się to zdarza też, jak ty proponujesz. Przed chwilą wymieniłem shena na lux, a wcześniej siona na yi i to się zdarza codziennie. Pewnie dlatego, że każdy chce zwiększyć szansę na wygraną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 10:07, Budo napisał:

Zauważyłem coś ciekawego na aramach, a mianowicie rerollowych janosików- jak masz jakiś
crap typu udyr, to proponują ci wymianę, a potem sami rerollują. Często się to zdarza
też, jak ty proponujesz. Przed chwilą wymieniłem shena na lux, a wcześniej siona na yi
i to się zdarza codziennie. Pewnie dlatego, że każdy chce zwiększyć szansę na wygraną
:)


Bo w większość przypadków ludzie chcą mieć jakąś postać dystansową lub ze skillshotami.
Ja np. wciąż mam słabość do Poppy (muszę się nią nagrać zanim zrobią z niej jeszcze większy crap po soon(tm) reworku), więc jak tylko widzę, że ktoś ją ma to wymieniam za wszystko ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 10:20, sirufok napisał:

Ja np. wciąż mam słabość do Poppy (muszę się nią nagrać zanim zrobią z niej jeszcze większy
crap po soon(tm) reworku), więc jak tylko widzę, że ktoś ją ma to wymieniam za wszystko
;>


Haha dobre. Poppy niezbyt lubię, jak mogę to reroll, albo wymiana. Najgorsze picki dla mnie to lulu, eve i udyr. Nie cierpię nimi grać, reroll, dodge, cokolwiek. Lulu to w ogóle nie wiem po co kupiłem, nienawidzę tej postaci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 11:19, Ecko09 napisał:

Widzę, że lud wreszcie zaczynają Zaca pickować...mają refleks :D


Zaczyna* :x

Zac wreszcie zaczął się pojawiać na normalach, wcześniej to rzadko widywany był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 18:12, Malevyn napisał:

jak zaradzic game crashom na mapach jak aram, twisted treeline i dominion ?? wyskakuje
blad microsoft visual c+++ library i crash.


jak mozna odwolac sie do bana ?? bo przez te crashe mnie zawiesili :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Możesz pisać do supportu, ale riotowy support jest do niczego, więc nie wróżę sukcesów. Ja mam buga na dominion, znika mi kursor myszki. W związku z tym po prostu nie gram na tej mapie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2013 o 12:53, Malevyn napisał:

jak mozna odwolac sie do bana ?? bo przez te crashe mnie zawiesili :S

no i dobrze. są crashe to się nie gra i szuka przyczyny próbując customy samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 14:47, Mange napisał:


> jak mozna odwolac sie do bana ?? bo przez te crashe mnie zawiesili :S
no i dobrze. są crashe to się nie gra i szuka przyczyny próbując customy samemu.


to znajdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć kolega dobrze powiedział - jeżeli masz problem z grą to powinno się włączyć customa i próbować. Ja tak zawsze robię jak przesiadam się na nowy sprzęt, zazwyczaj gorszy i muszę dopasować ustawienia czy też wyłączyć niektóre programy, aby gra chodziła płynnie. Swoją drogą to trochę niegrzecznie mówić "to znajdź"...

Wracając do problemu: spróbuj zrobić aktualizację wszystkiego co można przez sterowniki directx po NET Framework, do tego sterowniki do grafiki też można zainstalować lub przeinstalować. Dodatkowo to, co się crashuje też można wziąć i przeinstalować. Nic innego poradzić raczej nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 12:38, Ecko09 napisał:

Zac wreszcie zaczął się pojawiać na normalach, wcześniej to rzadko widywany był.


Ile razy czeba ci tłumaczyć, żebyś nie porównywał BR do reszty serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oczywiscie nie bedzie swiatecznych mapek w tym roku, ZNOWU, kur*a znowu...

Zamiast troche urozmaicic gameplay, przywrocic na 2 miesiace stare cukierkowe wspomnienia z poprzednich sezonow to nie, lepiej robic badass champow :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... po co Ci świąteczne mapy gdy w LoLu Halloween (TT) i zimę (HA) cały rok?

Od dziadowskich mapek wolałbym powrót patchy i championów co dwa tygodnie... bez tego gra zrobiła się jak dla mnie niesamowicie nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować