Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2013 o 22:07, luzac napisał:

Yyyy... po co Ci świąteczne mapy gdy w LoLu Halloween (TT) i zimę (HA) cały rok?


Bo nie ma tego smaczku, swiadomosci ze cos zostalo zmienione pod event :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2013 o 22:07, luzac napisał:

Od dziadowskich mapek wolałbym powrót patchy i championów co dwa tygodnie... bez tego
gra zrobiła się jak dla mnie niesamowicie nudna.


Popieram. W tym okresie, w którym nowy champ był praktycznie co tydzień to aż głowa od nadmiaru bolała, ale teraz... Trochę lipa. Nie żebym kupował każdego nowego champa, ale jednak interesowało się tym, czekało, a teraz- wszystko zdradzone na samym początku, potem miesiąc ciszy, postać wydana, dwa tygodnie ciszy do informacji o kolejnym...
Ale jak wiadomo, graczom się nigdy nie dogodzi... :P Może po prostu zbyt wybredni już jesteśmy, chociaż tyle nam już dano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 12:44, Ecko09 napisał:

Chogatha i Tristane nadal można dostać za friko ze skinami?

cho nie, trist tak, alistara tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Szczerze, to wolę nowych championów rzadziej, ale bardziej dopracowanych, tak jak teraz. Imo oni są lepszej jakości, a nie potrzeba nam już więcej- masz ponad 100 do wyboru, imo lepiej pracować nad balansem i reworkami. Problem w tym, że moje i riotu wyobrażenie o balansie jest deko inne Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 13:57, Markush napisał:

Kiedy balans w lolu jest dobry.
Co ty byś chciał za balans? Może na ARAMach jest tragedia, ale na SR jest przyzwoicie.

Jaki balans? Większość midów wydanych w 1 sezonie nie ma zbyt wiele do powiedzenia tym najnowszym. Pocieszenie przynajmniej akie, że stare dżungle wciąż trzymają poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 14:08, Dartitwo napisał:

To musialo byc dawno, w jaki sposob i jakiego skina sie otrzymywalo?

Tak, to było dawno, jeśli mnie pamięć nie myli, to na stronie Alienware rozdawali z jakiejś okazji ograniczoną (czasowo czy ilościowo - nie pamiętam już) ilość skinów do Cho. Na tej samej stronie dawali też skiny do Yi, to chyba z okazji finału drugiego sezonu było, ale tutaj też mogę się mylić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 14:19, Dartitwo napisał:

Sheeeit, czemu nic nie wiedzialem o tym :< xD

O Yi dowiedziałem się właśnie z tego wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brand, Cassio, LB, Lux, ori. Ew. Swain, ale nim tak samo jak Vladem prędzej się idzie na topa.
Brand nadal jest całkiem dobry, po prostu nikt nim nie gra w turniejach, ale nie potrzebuje buffa. Cassio to akurat można by przerobic, bo jest dziwna. Zbyt papierowa, ze zbyt małym zasięgiem na robienie stałego dmgu. LB jest po prostu bezużyteczna, bo nikt nie chce nuke''a na jeden cel. Ale robi to co ma robić i nie jest UP. Lux nadal się gra, ori też. W lolu jest mało postaci, które są kompletnie UP i nie da sie nimi grać. Szczególnie na waszym elo.

Taką Syndrę, Zyrę, Dianę, Viktora, Xeratha to widzisz codziennie na turniejach, a ludzie się o nie biją? Bo to są te nowsze ap midy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 14:44, Markush napisał:

Brand, Cassio, LB, Lux, ori. Ew. Swain, ale nim tak samo jak Vladem prędzej się idzie
na topa.
Brand nadal jest całkiem dobry, po prostu nikt nim nie gra w turniejach, ale nie potrzebuje
buffa. Cassio to akurat można by przerobic, bo jest dziwna. Zbyt papierowa, ze zbyt małym
zasięgiem na robienie stałego dmgu. LB jest po prostu bezużyteczna, bo nikt nie chce
nuke''a na jeden cel. Ale robi to co ma robić i nie jest UP. Lux nadal się gra, ori też.
W lolu jest mało postaci, które są kompletnie UP i nie da sie nimi grać. Szczególnie
na waszym elo.

Taką Syndrę, Zyrę, Dianę, Viktora, Xeratha to widzisz codziennie na turniejach, a ludzie
się o nie biją? Bo to są te nowsze ap midy.

What. Brand dobry a cassio czy lb slabe? Wydaje mi sie ze jest kompletnie na odwrot akurat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 14:44, Markush napisał:

Brand, Cassio, LB, Lux, ori. Ew. Swain, ale nim tak samo jak Vladem prędzej się idzie
na topa.
Brand nadal jest całkiem dobry, po prostu nikt nim nie gra w turniejach, ale nie potrzebuje
buffa. Cassio to akurat można by przerobic, bo jest dziwna. Zbyt papierowa, ze zbyt małym
zasięgiem na robienie stałego dmgu. LB jest po prostu bezużyteczna, bo nikt nie chce
nuke''a na jeden cel. Ale robi to co ma robić i nie jest UP. Lux nadal się gra, ori też.
W lolu jest mało postaci, które są kompletnie UP i nie da sie nimi grać. Szczególnie
na waszym elo.

Taką Syndrę, Zyrę, Dianę, Viktora, Xeratha to widzisz codziennie na turniejach, a ludzie
się o nie biją? Bo to są te nowsze ap midy.



Cassio nie potrzebuje zmian tylko ludzi, którzy nauczą się nią grać. Bo jest cholernie trudna. Ale ma potencjał niszczenia wszystkiego, co się rusza w każdej fazie gry. Fakt faktem, bardzo potrzebuje early fragów aby być postrachem dla przeciwnika, ale ma dość range i dmg aby robić swoje i wygrywać gry.

Brand jest just fine, a LB już nie jest takim zuem jak była kiedyś. Osobiście uważam, że Ziggs mógłby dostać trochę miłości, bo jest to postać dająca wielką radochę z gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi poradzi jak budować Eza? Ostatnio mnie zjechali w czasie meczu mówiąc że jestem noobem bo buduję Ezreala jak w sezonie drugim, czyli Tri Force, BT, LW.
Widziałem że ludzie budują jakieś Iceborn Gauntlety albo Manamuny.
Halp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 21:34, Dotson napisał:

Ktoś mi poradzi jak budować Eza? Ostatnio mnie zjechali w czasie meczu mówiąc że jestem
noobem bo buduję Ezreala jak w sezonie drugim, czyli Tri Force, BT, LW.
Widziałem że ludzie budują jakieś Iceborn Gauntlety albo Manamuny.
Halp.


bt, ie, lw, pd, ga, na koniec zamiast butów zephyr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 21:39, BlackBomb napisał:

bt, ie, lw, pd, ga, na koniec zamiast butów zephyr

Toż to bardziej wygląda jak build dla Caitlyn. Bez Triforca albo Gauntleta? A co z itemami na cd? Podobno teraz Eza się pod cd robi i szukałem porządnego builda ale internetowe poradniki ssają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować