Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2013 o 22:31, cubbek napisał:

Jak przeszkadza to ban i tyle ;o

Proste. :) Dla mnie Vayne ciutke zbyt OP, ale to tylko moje zdanie. Sprawa jest o tyle irytująca, że na solo/duo często trafiają sie ludzie, ktorzy po prostu mają gorszy dzien lub są słabi na tyle, by pare razy paść od Vayne. To przeklada sie potem na jej mid-late game no i pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 22:19, Budo napisał:


O nie, carry robi swoją robotę! Nerf!


Problem w tym, że Vayne ze swoim kitem powinna robić tyle dmg w late co ad Ahri. Mi wcale nie przeszkadzałoby, że w late Kog Maw mnie 3shotuje, ponieważ jemu naprawdę trudno jest przetrwać, a taka Vayne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 21:11, BlackBomb napisał:

Wow, w lola teraz się nie da grać przez Vayne ;D ma taka bt+pd i mnie grającego Singedem
z tear+Rylai+chain vest 3shotuje, bardzo śmiesznie xD Stary Jax ze swoim dodge nie dałby
jej rady..

Nie gram dopóki normalne adc będą w early znacznie mocniejsze od Vayne. W ogóle nerfienie
jej ulta o 30s w late jest żałosne (to tak jakby Riot oficjalnie powiedział, że nie zna
się na swojej grze).

Sie nie umie kontrowac to sie przegrywa. Od momentu gdy ludzie zaczeli plakac o tym jaka to vayne nie jest op, ani razu nie przegralem z nia w momencie kiedy to ja przeciw niej lanowalem. Ta postac przegrywa z wlasciwie kazda ranged postacia oraz z kazdym melee combem ktore ma cc..
(Dokladnie ta sama sytuacje widze z ryze lub jaycem. Ludzie pozwalaja im dojsc do mid-late game z normalna farma to potem przegrywaja.)
Vayne w zadnym stopniu nie jest op+JEST znacznie slabsza od innych adc w early. Singed po prostu zawsze mial z nia problemy, taka natura tej postaci, co powinien pan zauwazyc o wiele wczesniej. Polecam thornmaila, troche latwiej sobie wtedy z nia poradzic, ale wciaz sie nie wygrywa 1v1 gdy ta vayne ma juz jakies itemy.

Jesli szukasz rozwiazan to polecam annie+leona botlane, jest dosyc latwe w uzyciu wiec nawet z randomami daje sie rade zgrac. Taka vayne nie ma zadnej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 22:46, Yawei napisał:

Jesli szukasz rozwiazan to polecam annie+leona botlane, jest dosyc latwe w uzyciu wiec
nawet z randomami daje sie rade zgrac. Taka vayne nie ma zadnej odpowiedzi


Problem w tym, że nie bardzo lubię grać na bocie, jedynie jak już trzeba. Dziś grałem tylko na topie i w kilku grach Vayne nie miała żadnego problemu w farmieniu na linii czy nawet ją wygrywać (mówię o swoich jak i przeciwnych drużynach). Kiedyś w okolicach 1300 elo wystarczył Alistar i Tristana każdy skacze na nią lvl 2 i gg.

Poza tym mówisz o ap czy ad Annie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, dla mnie Vayne nigdy nie byla problematyczna, a sam nerf niezasluzony, a przynajmniej za mocny. Jest dobra w late, ale tez ma to swoja cene w early, aczkolwiek faktycznie mniejsza niz taki wlasnie Kogmaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 23:00, BlackBomb napisał:

>

Poza tym mówisz o ap czy ad Annie?


No ap annie ,a jak :D z AD annie raczej nie zjesz na kombosa przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2013 o 23:00, BlackBomb napisał:


Problem w tym, że nie bardzo lubię grać na bocie, jedynie jak już trzeba. Dziś grałem
tylko na topie i w kilku grach Vayne nie miała żadnego problemu w farmieniu na linii
czy nawet ją wygrywać (mówię o swoich jak i przeciwnych drużynach). Kiedyś w okolicach
1300 elo wystarczył Alistar i Tristana każdy skacze na nią lvl 2 i gg.

Poza tym mówisz o ap czy ad Annie?

;O AP annie ofc. Chodzi o wygrywanie lane a nie farmienie znowu. Chociaz autoattackow tez trzeba uzywac, ja kupuje sheena dosyc wczesnie (po 2x dorans ringu i sorcach), bo zasieg autoattackow jest spory i szkoda nie skorzystac, i do tego ma sie wiekszy pushing power.
No ale, tak problem jest w ludziach (szczegolnie na nizszym elo chyba), ktorzy nie ogarniaja slabosci postaci i pozwalaja jej robic to co chce. Sama postac nie jest w zadnym stopniu op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za radę spróbuję jutro tego botlane. W innych grach będę chyba musiał wrócić do szkoły z S2, tj Jax i Irelia, pamiętam że obydwie postacie dość mocno jechały Vayne w late.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 23:50, sirufok napisał:

Syndra disabled za friendy fire :>
Ktoś wie czy chodziło o jeden skill czy może o wszystkie?

Lol, a się zastanawiałem czego mi coś dmg zadało jak farmiłem moby XD
Q tylko lol
Edit. A przynajmniej ja tak miałem. Bo W nie wchodziło jakoś.
http://www.youtube.com/watch?v=rO5PWgs_IjI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 00:11, cubbek napisał:

hihi i znowu lagi przy 80 pingu. NA, czekajcie na darmowy skóry :)


Jest informacja o co chodzi w kliencie. I nie wiem jakie znowu, na east lagi i problemy z serwerem ogólnie są od święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 18:54, Dartitwo napisał:

Czemu po nerfie Vayne nagle zaczely sie bany na nia?


Skoro nerfią postać to musi być OP, więc banujmy!

A tak serio to przez ostatnie kilka miesięcy większość użytecznych adc dostała nerfy i Vayne nagle zaczęła być trochę mniej mierna w early, a że ludzie nie umieją jej harrasować i uniemożliwiać farmienie- robiła im rzeź w mid/lategame. Więc zaczęły się bany.

To tak jak renekton, przez xxx czasu nie był ruszany, ale wszystko wokół niego dostawało nerfy + itemy zmieniały się na jego korzyść i w pewnym momencie z przeciętnego champa stał się bardzo mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 19:04, Thrandir napisał:

To tak jak renekton, przez xxx czasu nie był ruszany, ale wszystko wokół niego dostawało
nerfy + itemy zmieniały się na jego korzyść i w pewnym momencie z przeciętnego champa
stał się bardzo mocny.


hehe nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 19:16, sinir napisał:

hehe nieprawda.


Jakiś argument, czy chociaż zaznaczenie, z którą częścią się nie zgadzasz...?

I nie mówię nawet, że teraz Renekton jest tak bardzo mocny- jest, ale jakiś czas temu był silniejszy, kolejne zmiany wokół niego go trochę osłabiły, ale cały czas jest postacią co najmniej mocną. W przeciwieństwie do pewnych okresów w przeszłości, kiedy znacząco odstawał od większości champów chodzących na topa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 20:20, Thrandir napisał:

Jakiś argument, czy chociaż zaznaczenie, z którą częścią się nie zgadzasz...?

Winą jego popularności należy obarczać LCS, Voya (głównie) i jeden item (a dałeś liczbę mnogą) - bc. Nie jakieś tam nerfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 20:27, sinir napisał:

Winą jego popularności należy obarczać LCS, Voya (głównie) i jeden item (a dałeś liczbę
mnogą) - bc. Nie jakieś tam nerfy.


Rene byl jeszcze pickowany za czasow M5 jezeli sie nie myle :)

Ogolnie turniejowa scena jest jak moda, pojdzie Alex Ich AP Poppy zrobi pentakilla 9/1 i cala reszta pomysli ze jest useful i dobry pick, a od Riotu poleci nerfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 20:27, sinir napisał:

> Jakiś argument, czy chociaż zaznaczenie, z którą częścią się nie zgadzasz...?
>
Winą jego popularności należy obarczać LCS, Voya (głównie) i jeden item (a dałeś liczbę
mnogą) - bc. Nie jakieś tam nerfy.


To nie BC był tego powodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj miałem arama, gdzie xerathem zadawałem ok 200-250 dmg budynkom, nie mogłem ogarnąć czemu- ktoś ma jakiś pomysł? Armor był w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować