Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2013 o 14:08, Grodhar napisał:

> Zagrałem sobie vayne ok. 2 w nocy, a tu taki hardcore wombo się trafił na lini:

> http://www.youtube.com/watch?v=O2P-7aUgIMc

Nie rozumiem co autor postu/filmu miał na myśli.


Brand Annie bot lane po przeciwnej stronie. Ktoś czerpie inspirację z Reddita... ale nie wie jak taki lane działa, za dużo osób dołączyło do LoL-a w S2 i S3, już nawet nie wiedzą jak działają kill lane''y będące niegdyś tak popularne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 15:07, BlackBomb napisał:

http://beta.tr.leagueoflegends.com/tr/news/store/sales/bayrama-ozel-kostumler-sandiktan-cikiyor

Widzieliście na reedicie jak ludzie przenoszą się tam i z powrotem za 5000RP żeby kupić
te dwa skiny? :D


Czemu w ogóle udostępnili tam te skiny? Czy one nie były limited i miały nie powrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo są limitowane i już nie powrócą... na łono serwerów NA i EU. Riot zastosował cwane obejście swojej obietnicy, stwierdzając, że wielu użytkowników pozostałych serwerów nie miało wcześniej szansy na zdobycie tych rzadkich skinów. I tak Riot Korea, Riot Turkey i pewnie wiele innych oddziałów poza dwoma głównymi w LA i Dublinie, mogą do woli rozdawać skinasy, które u nas są już poza zasięgiem.

Swoją drogą, po przenosinach do Turcji można otrzymać Bandit Sivir przy pomocy Facebooka. Więc wyprawa po kebaby kończy się zdobyczą jednego standardowego, jednego legacy i dwóch limited skinów. Dla tych co mają kręćka na punkcie rzadkich skinów i są z Europy to okazja jak znalazł.

Jakby wrzucili na sale Snow Bunny Nidalee, to taki Dziamski już dawno grałby u Turków. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 16:24, luzac napisał:

ciacho



I dobrze na tym zarobią, dzięki przenoszącym się ludziom. Gdyby wrzucili wszystkie limitowane skiny naraz, sam bym tak zrobił.:O A jaka reakcja społeczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat umowa z Penny Arcade ZAKAZUJE im handlu skinami z przedrostkiem PAX. Dlatego też w zeszłym roku zamiast tego dostaliśmy nie PAX tylko Arcade Sonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 17:36, luzac napisał:

Akurat umowa z Penny Arcade ZAKAZUJE im handlu skinami z przedrostkiem PAX. Dlatego też
w zeszłym roku zamiast tego dostaliśmy nie PAX tylko Arcade Sonę.


Czyli już nigdy nie będzie takich PAX skinów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą będą, tylko nie będą nazywać się "PAX". Żeby Riot mógł je wrzucić do sklepiku. Tak jest z Arcade Soną, która we wczesnej fazie produkcji była właśnie "PAX Soną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 23:49, Budo napisał:

Moja ulubiona dywizja... kiedyś tam trafię <3

Byłem w srebrze w Sojusznikach Garena. Piękne czasy ;(;( Ale później musiało mnie przydzielić do drętwych Opali Poppy i Zemście Kog''Mawa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2013 o 00:46, cubbek napisał:

> Moja ulubiona dywizja... kiedyś tam trafię <3
Byłem w srebrze w Sojusznikach Garena. Piękne czasy ;(;( Ale później musiało mnie przydzielić
do drętwych Opali Poppy i Zemście Kog''Mawa :/


Też nieźle z kog''mawem przynajmniej :)

Btw niezłą grę sobie oglądałem w kliencie właśnie- jak myśleliście, że proxy singed jest przegięty, to właśnie widziałem proxy udyra. Nie do zabicia mimo feedowania, cdr + tear + ghost i jechane. Cały team go raz gonił, włącznie z ultem nocturne''a, koleś przebiegł przez 4 turrety, z bota przez bazę wroga na top i i tak uciekł O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować