Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2013 o 01:07, Budo napisał:

Btw niezłą grę sobie oglądałem w kliencie właśnie- jak myśleliście, że proxy singed jest
przegięty, to właśnie widziałem proxy udyra. Nie do zabicia mimo feedowania, cdr + tear
+ ghost i jechane. Cały team go raz gonił, włącznie z ultem nocturne''a, koleś przebiegł
przez 4 turrety, z bota przez bazę wroga na top i i tak uciekł O_O


Pisałem o tym właśnie kiedyś jako counterpick dla proxy Singeda. Najlepiej jeszcze iść do tego 0/9/21 i po tear kupić Zephyr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2013 o 13:23, Dartitwo napisał:

Gdzie moge to obejrzec badz tez obejrzec poprzednie mecze?


Masz tam link do streama. http://www.twitch.tv/ongamenet

A tu skróty pierwszego ćwierć: http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/1jytn4/ogn_cj_blaze_vs_kt_bullets_highlights/

Jak chcesz pełne powtórki to musisz wykupić subskrypcje tego kanału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 21:19, Mange napisał:

jak ma się LKS z lolkinga z dawnym elo? bardzo się różni, czy nie


Z tego co się orientuje ten LKS to jest obliczany na podstawie ligi i dywizji do której należysz oraz ilości punktów LP jakie posiadasz aktualnie więc jak masz powiedzmy platyne 5 to według LKS nigdy nie będziesz miał mniej niż jakieś 1800 elo ( nie znam dokładniej wartości ) bo nie możesz spać do niższej ligii nawet jak twoje MMR jest tak niskie , że grasz z ludźmi ze złota 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 21:19, Mange napisał:

jak ma się LKS z lolkinga z dawnym elo? bardzo się różni, czy nie

Z tego co się orientuję to LKS przekłada ligę i liczbę lp na lks, więc nie
przekłada się to na mmr (tak samo jak elo się chyba nie przekładało na mmr- nie wiem bo gram od s3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2013 o 21:19, Mange napisał:

jak ma się LKS z lolkinga z dawnym elo? bardzo się różni, czy nie


Różni się w stopniu od niewielkiego do olbrzymiego. Diamond V 0 lp to na przykład dla lolkinga 2200 ELO. I nieważne czy potem będziesz mieć 300 lose''ów pod rząd i rzuci cię przeciwko ludziom z Bronze V. Działa to też oczywiście w drugą stronę - możesz mieć MMR w okolicach Platinum a siedzieć np. w Gold III.

Jak chcesz względnie dokładnego przelicznika MMR to sprawdź to:
http://op.gg/mmr/region=EUW
TEŻ popełnia błędy ale są znacząco mniejsze bo ocenia twoje ELO na podstawie średniej przeciwników i tego jak wiele LP dostajesz za winy i lose''y (np. ktoś kto dostaje po 40 lp za wina i traci 10 przy lose''ach jest tak o przynajmniej 120 mmr wyżej niż wskazuje na to jego liga). Niestety niedostępne dla Nordica.


@ JaN-J

ELO nie tyle przekłada się na MMR co nim... jest :D To dwie nazwy tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie były te zasady nieaktywności na rankedach? ( Po jakim czasie spada się o dywizję etc. )
I czy traci się te punkty ligowe jak się nie gra też po jakimś czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 14:25, Kamil2142 napisał:

Jakie były te zasady nieaktywności na rankedach? ( Po jakim czasie spada się o dywizję
etc. )
I czy traci się te punkty ligowe jak się nie gra też po jakimś czasie?

Po 28 dniach niegrania rankedów zaczyna się tracić co tydzień punkty. Można wtedy spaść z dywizji, a także z ligi. Ilość traconych punktów jest zależna od ligi:
Bronze - 0
Silver - 10
Gold - 25
Platinum - 35
Diamond - 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff, kamień z serca, przez remont mam koło 2k pingu co chwilę przez co nie będę mógł grać rankedów, dobrze wiedzieć że po miesiącu nigdzie nie spadnę :P I nie, nie jestem w Bronze V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za piątą serię eliminacyjną, awansowałem do Silver IV. Jest jakaś różnica w poziomie trudności między awansowaniem z najniższych dywizji a tych trochę wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 18:36, Asthariel napisał:

Za piątą serię eliminacyjną, awansowałem do Silver IV. Jest jakaś różnica w poziomie
trudności między awansowaniem z najniższych dywizji a tych trochę wyżej?

może się zdarzyć, że spotkasz trochę lepszych graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 18:36, Asthariel napisał:

Za piątą serię eliminacyjną, awansowałem do Silver IV. Jest jakaś różnica w poziomie
trudności między awansowaniem z najniższych dywizji a tych trochę wyżej?


Generalnie powinna być różnica na plus w jakości gier, tzn mniej trolli. Dywizje wyższe niż 5 mają zazwyczaj więcej tryhardów, a mniej trolli, którym nic nie zależy, bo już nie spadną niżej i mniej ludzi z elo boostingu, którzy siedzą na piątce, bo są za ciency, żeby awansować sami i tak naprawdę powinni być tier, albo dwa niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2013 o 21:10, masterHADES napisał:

>Można wtedy spaść z dywizji, a także z ligi.

Serio można spać nawet z ligi ?


Jak nie będziesz grał przez długi czas, to spadniesz do brązu.

A ja właśnie wywalczyłem trzecią promocję, może teraz nie wystawi mnie naprzeciwko gambitowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować