Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2013 o 17:17, Yawei napisał:

Caly cytat zostawiony w celach artystycznych

Cały cytat przycinam w celu zwiększenia wygody innych użytkowników. Cytowanie 30 linijek tekstu tylko po to aby dodać pod nimi trzy własne słowa nie jest dobrym pomysłem, proszę Cię abyś tego więcej nie robił.
Usunąłem także błędnie zastosowany spoiler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 17:17, Yawei napisał:

> /cut/
To nie graj.



Nie o to chodzi. Gram w lolka, bo grałem długo i jednak ciągle mam fun. Ale na psrzestrzeni lat zauważam zmiany na minus... o to chodzi.

sirufok---> trenuj palce, bo rozwinięte przedramię i licha reszta kiepsko wygląda ^__^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2013 o 23:07, Karharot napisał:

> Caly cytat zostawiony w celach artystycznych
Cały cytat przycinam w celu zwiększenia wygody innych użytkowników. Cytowanie 30 linijek
tekstu tylko po to aby dodać pod nimi trzy własne słowa nie jest dobrym pomysłem, proszę
Cię abyś tego więcej nie robił.
Usunąłem także błędnie zastosowany spoiler.

W tym momencie prosze Pana Moderatora, caly moj post mozna skasowac. W momencie kiedy brakuje dlugiego, absurdalnego wywodu o tym jaka ta gra jest be i fe, moja odpowiedz jest tylko prostym nieciekawym komentarzem. Moim celem, bylo ukazanie tego jak dziwna jest natura ludzka, ktora zmusza czlowieka do pisania niemalze esejow na temat tego jaka gra jest kiepska i jak idzie w zlym kierunku, zamiast po prostu zdecydowac o zrezygnowaniu z gry w League of Legends. Usuniecie cytatu sprawia, ze moj przekaz jest zupelnie inny - zamiast zmusic do zastanowienia sie nad tym czemu uzytkownik ktoremu odpowiadam napisal swoje wypracowanie, skoro moze zreygnowac, po prostu namawiam kogos do skonczenia z gra, co nie bylo i nie jest moim celem.
Nie zgadzam sie rowniez z czescia o blednie zastosowanym spoilerze. W momencie kiedy moja odpowiedz byla forma artystyczna, zdradzanie jej celu tak, zeby niektorzy przypadkiem przeczytali go najpiew, jest spoilerowaniem wszelkich przezyc wewnetrznych, ktore mialy sie pojawic. Nie mowiac juz o tym, ze w momencie kiedy Pan Moderator usunal caly cytat, to moja wiadomosc o tym, ze NIE usunalem cytatu juz zupelnie traci sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak ktoś chce poznać kontekst Twojej odpowiedzi to może kliknąć na link do oryginalnego posta i obejrzeć go sobie w całości.
2. Fragment ten zostawiłem bo osoby czytające go mogą się dzięki niemu domyśleć jakie miało być Twoje przesłanie, ktoś komu nie chce się nad tym myśleć zapewne nie miałby też cierpliwości do czytania tego cytatu.
3. Jeśli masz jakieś uwagi co do decyzji moderatora to proszę je wysyłać za pośrednictwem formularza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 10:21, BlackBomb napisał:

Czy Twin Fang Cass działa z trucizną Teemo?


Z tego co pamiętam to działa z trucizną Teemo, Singeda i Twitcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 10:36, Ecko09 napisał:

> Czy Twin Fang Cass działa z trucizną Teemo?

Z tego co pamiętam to działa z trucizną Teemo, Singeda i Twitcha.

Twitch nie ma trucizny tylko ma jad wiec z twitchem nie dziala.

@Moderator
Moderator tez czlowiek, odpowiedzialem jak czlowiekowi. To nie bylo prawdziwe zazalenie, bo wcale jakos bardzo mi nie przeszkadza ta zmiana, po prostu chcialem wyjasnic swoj tok myslowy. Nie ma potrzeby uzywac formularzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 12:23, Kamil2142 napisał:

Botrk rush na kogu viable czy lepiej iść w jakieś inf->pd itd. generic build?

Wydaje mi się, że jest bardzo w porządku, ale za dużo to ja kogiem nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 16:07, Malevyn napisał:

jak wyglada ap udyr ? mi sie zdaje ze wiekszosc jego dpsa pochodzi z phoenix stance.
opener bear > tiger dla doty i as > phoenix

nie wyglada w ogole. jest naprawde kiepski, nie warty proby nawet. jak chcesz podobny "feel" to zbuduj sobie jakiegos wits enda i frozen fista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 16:45, BlackBomb napisał:

Czy ktoś się orientuje dlaczego nie ma odpowiednika Mercurial Scimitar dla apc? Może
kiedyś riot coś mówił na ten temat.


Jest, nawet bardziej OP. Zhonya. Działa inaczej, ale rolę ma analogiczną.

Po prostu nie każdy item musi mieć swój doskonały odpowiednik u AP i AD. Jest hexdrinker dla AD bruiserów, ale nie ma czegoś takiego dla AP. Za to AP mają deathcapa- nie ma analogicznego przedmiotu dla AD (stare IE może trochę takie było). W sumie to w całym LoLu jest chyba tylko jedna para przedmiotów robiących za idealne odpowiedniki- LW i Void Staff. Reszta nie ma wersji zastępczych, ale też nie jest tak, że któraś rola staje się przez to dużo bardziej wrażliwa. Zhonya działa tak a nie inaczej, bo AP wypluje się ze skilli i ma CD- wtedy zhonya jest idealna; ADC takiej formy nie potrzebuje- co z tego, że go nie zabiją, skoro nie może cały czas bić z AA? Lepsze dla niego jest przerwanie CC, coby mógł użyć flasha i dalej lać z AA. Wszystko jest przemyślane i zbalansowane (czysty item przerywający CC i dający AP mógłby być OP na niektórych champach czy przeciwko niektórym burst casterom opartych na takim a nie innym combie z hard CC: vide: counterowanie malzy kupując qss i potem jeszcze upgradując go w coś, co daje więcej dmg bo ma AP!)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować