Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Mam pytanie do ad carry gralem sobie lucianem przeciwko akali,pantheonowi i yi niewazne jak sie pozycjonowalem czy uciekalem zawsze ktos mnie z nich dopadal. co w takich sytuacjach robic.Ja wychodze z zalozenia ze zawyczja team mi nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 19:06, hammerfall87 napisał:

Mam pytanie do ad carry gralem sobie lucianem przeciwko akali,pantheonowi i yi niewazne
jak sie pozycjonowalem czy uciekalem zawsze ktos mnie z nich dopadal. co w takich sytuacjach
robic.Ja wychodze z zalozenia ze zawyczja team mi nie pomoze.


Przed Akali i Yi nie uciekniesz, bo nie masz CC. Przed Pantheonem dzięki E + ewentualnie flash masz jeszcze szansę.
A jeśli team nie chce cię bronić to uciekaj w ich stronę - może cię zauważą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 20:39, lRayl napisał:

Gdzie mogę zaraportować kogoś wrzucając screena z lobby przed grą? Jest jakiś support
do tego?

Wrzuć na imgura i wklej linka do reporta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 21:16, Dziam_dziam napisał:

> Gdzie mogę zaraportować kogoś wrzucając screena z lobby przed grą? Jest jakiś support

> do tego?
Wrzuć na imgura i wklej linka do reporta


Dobre to :)

www.summonerscode.com
cytaty z tribunala xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 21:16, Dziam_dziam napisał:

> Gdzie mogę zaraportować kogoś wrzucając screena z lobby przed grą? Jest jakiś support

> do tego?
Wrzuć na imgura i wklej linka do reporta



Tak bym zrobił, gdybym nie uciekł z lobby ze strachu przed moim polskim teamem.:O Taki pech, że jak akurat wyszedłem, to jak bym został i przegrał to i tak był by Loss Prevented, a przynajmniej bym zareportował tych typów.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostał po rzyci jak nikt. I jeszcze to jego "I feel like winning" przed meczem zrobiło mi dzień. Nie wiedział z kim gra. I na koniec "report nocturne and jarvan". Ale tak na serio, tak jak bardzo bym go nie lofciał to trzeba przyznać, ze jest słaby. Gdyby nie grał Ryzem to nie mógłby zrobić nic. I tak nic nie robił. Jeden z łatwiejszych meczy ostatniego tygodnia.

Twitch, który od 1 minuty dostawał na bocie kupił occulta...

20130827231706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2013 o 23:19, Markush napisał:

Dostał po rzyci jak nikt. I jeszcze to jego "I feel like winning" przed meczem zrobiło
mi dzień. Nie wiedział z kim gra. I na koniec "report nocturne and jarvan". Ale tak na
serio, tak jak bardzo bym go nie lofciał to trzeba przyznać, ze jest słaby. Gdyby nie
grał Ryzem to nie mógłby zrobić nic. I tak nic nie robił. Jeden z łatwiejszych meczy
ostatniego tygodnia.

Twitch, który od 1 minuty dostawał na bocie kupił occulta...


A Athene nie ma konta: AtheneOnYoutube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 00:04, QST07 napisał:

A Athene nie ma konta: AtheneOnYoutube?

Na weście. Ale teraz jakoś gra na tym na nordicu. Też się zdziwiłem, ale jak zobaczyłem na streamie ekran logowania ze mną to się okazało, ze to on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 00:09, Mange napisał:


O elegancko Elise ze skórką dostane, a właśnie na nią IP zbierałem. Ciekaw też jestem jak te wardy będą wyglądać : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 00:54, Murith napisał:

>
O elegancko Elise ze skórką dostane, a właśnie na nią IP zbierałem. Ciekaw też jestem
jak te wardy będą wyglądać : >


jestem bronze V, tez dostane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować