Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2013 o 02:12, kulfonito napisał:

Hahaha, jaki noob! xD Pewnie ten Bigg Boss Dogg Cię wycarrował? xD

Powiedział ten, który w każdym champ select jest pode mną D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy mam ostatnio styczność z lolem, ale zauważyłem dzisiaj jakieś info o nagrodach za s3. Śmieszne jest to, że wystarczy skołować/kupić jakiś team plat/diam 3 vs 3 razem ze znajomymi, dołączyć i pofeedować w div V i mieć plat/diament we wszystkich kolejkach (w tym solo q) po sezonie :D Za te 2 miesiące pewnie 75 % ludzi grających w lola będzie miało golda lub wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smiesznie to bedzie jak na normalu spotkam jakiegos braza/silvera z palatynowa lub diamentowa ramka. bedzie mozna uprawiac trashtalk na maxa. a dzieki mojemu kuzynowi, ktory gra, jak ja mialem przerwe od lola, mmr na normalach mam tak nieskie, ze jest szansa trafic takich delikwentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smiesznie to bedzie jak na normalu spotkam jakiegos braza/silvera z palatynowa lub diamentowa ramka. bedzie mozna uprawiac trashtalk na maxa. a dzieki mojemu kuzynowi, ktory gra, jak ja mialem przerwe od lola, mmr na normalach mam tak nieskie, ze jest szansa trafic takich delikwentow.

imo lepiej byc diamentem ze srebrna odznaka niz srebrem z diamentowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę jednak, że rajotowi może uda się jeszcze zareagować i ramki będą dawane do każdego trybu osobno (tzn złota 3v3 platynowa 1v1 brak w 5v5 np)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz osobne ramki na 5 v 5 3 v 3 i solo. Kumpel wbił golda na soloq ale jak grał z nami 5 v 5 miał już srebrna obwódkę, tak samo z 3 v 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 18:34, QST07 napisał:

Przecież masz osobne ramki na 5 v 5 3 v 3 i solo. Kumpel wbił golda na soloq ale jak
grał z nami 5 v 5 miał już srebrna obwódkę, tak samo z 3 v 3.


A posiadasz umiejętność czytania ze zrozumieniem? Piszemy o zbliżających się nagrodach za s3, nie o obecnych za s2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 19:58, QST07 napisał:

A ty logicznego myślenia? Skoro istnieje taki system to bardziej prawdopodobne jest,
że zastosują to samo.


Gorzej niż z dzieckiem... Mało ostatnio siedzę w lolu, ale mam przynajmniej tyle informacji żeby wiedzieć o czym mówię. Riot JUŻ POINFORMOWAŁ jaki będzie system nagród po s3 i my właśnie o nim piszemy i narzekamy.
Unlike previous years, the loading screen border trim you earn will be displayed in all queues. So, for example, if you reach Diamond in ranked 3v3, you’ll have a Diamond border trim when you head into solo queue.
Przełożyć jakoś bardziej łopatologicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 20:30, luzac napisał:

Zawsze możesz jeszcze wrzucić cytat z polskiej wersji strony LoLa.


Kurde fail, nie pomyślałem:/

Czytałem właśnie już nawet o przypadkach gdzie ludzie ze srebra dołączyli do challenger 3 vs 3 teamów i zagrali wymaganą ilość gier (pewnie ktoś ze stałego teamu zagrał). Specjalne unikatowe (zapewne takie będą) ramki z challengera w bronze, to jest to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Na ebayu za 50 dolców są konta z diamentem. Na moje powinni to zmienić i wyświetlać ramkę odpowiednią dla trybu do którego stoisz w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować