Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2013 o 17:38, kulfonito napisał:

Z silvera III spadlem do IV. Czy naprawde w silverze są tacy feederzy, którzy w ogóle
nie ogarniają? ;/


Feederzy w silverze...?
Nie, nie ma takich feederów którzy w ogóle nie ogarniają. Oni są na KAŻDEJ dywizji jeśli samemu się nie potrafi grać.

http://puu.sh/45n8l - Plat V do Diamond V.
http://puu.sh/45mYU - z Gold V do Gold I. Znowu, feederów brak!
http://puu.sh/45mPL - czyli z Bronze IV do Gold IV. "Feederów" nie napotkałem.

Przebiłem się chyba przez wszystkie możliwe dywizje na różnych serwerach w te wakacje i naprawdę, spadłem ogółem trzykrotnie. Z Diamond IV do Diamond V na moim mainie (co mam ukrywać, nie jestem po prostu wystarczająco dobry żeby się utrzymywać w D4 i mnie wycarrowali wyżej) i z Plat II do Plat III na nordicu bo grałem jak idiota (plus nieco inny metagame niż NA do którego przywykłem).
Ale przez cały bronze i silver to aż miło się przechodzi. Wybierasz takiego champa jaki ci się akurat podoba i idziesz np. na topa. Zabijasz/ranisz 3 melee creepy tak żeby szybciej wbić level 2 a potem eliminujesz wrogiego champa który wciąż ma pierwszy, świetnie działa zwłaszcza w połączeniu z Tryndamerem jeśli masz 100 rage''a. I nawet buffy do ciebie same przychodzą chwilę później, zazwyczaj w postaci fail ganków. Żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2013 o 17:55, Adjatha napisał:

Oczywiście ''wszędzie'' w sensie solo queue, bo np. takie OGN to inna sprawa...
#ThingsFakerDoes
http://www.youtube.com/watch?v=ZPCfoCV


Miazga
No to, to by było na tyle jeśli chodzi o nadzieje, że europa powalczy o mistrzostwo.

Przydała by się wersja w spowolnieniu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2013 o 22:12, masterHADES napisał:

No to, to by było na tyle jeśli chodzi o nadzieje, że europa powalczy o mistrzostwo.

Nie żebym jakoś wierzył w szanse kogokolwiek innego niż teamów koreańskich, ale mimo wszystko większe szanse daje kontrola mapy niż skill pojedynczego gracza.
A tak swoją drogą to jestem ciekawy Europy - GG po bootcampach może wrócić do formy, Fnatic często ma ciekawe pomysły i potrafią zaskoczyć przeciwnika pickami/banami wymierzonymi w drugi team. No i jeszcze Lemon(under)dogs, których nikt nie bierze na poważnie, a którzy w jakiś sposób skończyli w czołówce.

Dnia 31.08.2013 o 22:12, masterHADES napisał:

Przydała by się wersja w spowolnieniu:p

http://www.youtube.com/watch?v=5YvuTh9DRQQ prosz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2013 o 22:55, Adjatha napisał:

>


Jak dla mnie to tylko chińskie OMG ma szanse powalczyć z Koreańczykami. Ale pewnie jak zwykle wygra jakieś Mineski czy inne cudo, na które nikt nie stawiał tak jak TPA wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 12:42, Robert321 napisał:

Czy pomiędzy regionami jest zauważalna różnica w poziomie trudności rozgrywki?
Jeśli tak, to który jest najcięższy, a który najłatwiejszy?

Nie mam porównania jeśli chodzi o niższe ligi, ale na weście gra topka EU więc to tam jest wyższy poziom na diamentach. Najniższy poziom jest pewnie na Oceaniach i innych gównach na których i tak ping masz za duży by grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 12:42, Robert321 napisał:

Czy pomiędzy regionami jest zauważalna różnica w poziomie trudności rozgrywki?
Jeśli tak, to który jest najcięższy, a który najłatwiejszy?


Grałem na NA, EUW i EUNE.

Uczciwie? Naprawdę najtrudniej jest z tego co słyszałem na koreańskim. Całkowicie inna mentalność graczy i jest po prostu bardziej wymagającym doświadczeniem. Wszyscy trzymają się razem, respektowany jest Pick Order, większe skupienie na celach a mniejsze na zdobywaniu losowych killi. Zgodnie z opiniami ludzi którzy postanowili tam spróbować swoich sił - Platinum na NA to jak Gold w Korei.

Z kolei samemu nie zauważyłem większych przeskoków między EUW a NA. Jak masz Diamond na jednym to wbijasz też Diamond na drugim, przez niższe dywizje też można ładnie przeskakiwać. Największą zmianą jaką można dostrzec jest... poziom bluzgów. NA z tej racji że ma największą pulę graczy którzy naturalnie posługują się językiem angielskim potrafią wpaść na dużo bardziej kreatywne sposoby obrazy aniżeli to co widać na EUW. Jednak jeśli chodzi o sam poziom to jest podobnie. Co najwyżej niektóre poszczególne elementy się różnią (na NA dość regularnie widuję ostatnio zbanowanego Kassadina co na EUW jest rzadkością). EUNE w sumie też jest w porządku, dobrze mi się przebijało z brązu do golda. Poziomem trudności wydawał mi się, mimo swojej niezbyt dobrej reputacji, identyczny z EUW czy NA. Fakt że nie byłem tam na razie wyżej niż Gold IV więc nie wiem czy jest to nadal prawdą w wyższych dywizjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wylaczenie Synchronizacji Pionowej niesie za soba jakies negatywne skutki?

Oraz czy moglby ktos wytlumaczyc znaczenie opcji "Benchmark" przy Frame Rate Cap''ie? Przy wylaczonej synchronizacji FPSy z 60 skoczyly mi do 130, natomiast gdy wlaczylem synchronizacje ponownie wrocily do 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 16:48, Dartitwo napisał:

Oraz czy moglby ktos wytlumaczyc znaczenie opcji "Benchmark" przy Frame Rate Cap''ie?
Przy wylaczonej synchronizacji FPSy z 60 skoczyly mi do 130, natomiast gdy wlaczylem
synchronizacje ponownie wrocily do 60


Przy wyłączonej synchronizacji mogą trafiać się "krzaczki" graficzne raczej niewypływające negatywnie na rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 12:42, Robert321 napisał:

Czy pomiędzy regionami jest zauważalna różnica w poziomie trudności rozgrywki?
Jeśli tak, to który jest najcięższy, a który najłatwiejszy?

Jeżeli wybierasz pomiędzy europejskimi serwerami (bo na tych imo najlepiej grać ze względu na ping, aczkolwiek ludzie grający na amerykańskich mówią że bezproblemowo da się orać więc choice is yours) to moim zdaniem EUW jest zdecydowanie trudniejszy. Grałem na obu i na EUW nie mogłem przebić się do platyny, na EUNE zrobiłem to po tygodniu grania i najprawdopodobniej będę niedługo atakował diament jak znajdę więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 01:07, Antek100100 napisał:

Zamiast Chaoxa powinni byli wyrzucić Reginalda. On grać nie potrafi.


Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego co mówisz (piszesz) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować