Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Fajny mecz na normalu miałem. Ja Leona, solo top Yi, Ezreal, Cassio i jungle Hecarim. Yi od samego początku trollował, i dawał się ponieść stylowi kamikaze. Ezreal po kilkunastu minutach poszedł afk. I tak oto, 3 vs 5, wygraliśmy mecz, jako że Yi NIGDY nie pomógł nam w teamfightach, woląc farmić i dawać się zabijać dragonowi. Some people just want to see the world burn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 18:41, Markush napisał:


> Ekhm "Imagine if I had real weapon" i tyle w tym temacie.
Wat?

>
Jax " Imagine if I had real wepon" Grand Master in Arms

Dnia 10.09.2013 o 18:41, Markush napisał:

Wiem, że byłem niemiły,
ale kurcze, jeżeli on chce mida i ja chce mida, to czemu ja mam mu go oddać?


I dziwisz się, ze takie jest community. Serio? Czy poprostu trollujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 21:08, QST07 napisał:


> Polecam posty na youtube.
> Leblanc.

Ale, że która to Lb? :)

LB - ręka z tattoo
Blondi - prawdopodobnie Lux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2013 o 21:04, QST07 napisał:

Jax " Imagine if I had real wepon" Grand Master in Arms

Ciagle, wat?

Dnia 10.09.2013 o 21:04, QST07 napisał:

I dziwisz się, ze takie jest community. Serio? Czy poprostu trollujesz?

Nie no wiesz, jest coś takiego jak pick order. Trolling? Ja? Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 21:02, QST07 napisał:

Ta czarnulka odwrócona plecami to jak się domyślam Vayne, a ta blondi koło Ahri to Kayle?
:) Z tyłu chyba jeszcze Morgana siedzi, tylko do kogo nalezy ta wytatuowana ręka?

"Neal Cordova
Someone told me that the character that is not showing with arms having cloud prints is suppose to be a new champ, that true?

ReignOfGaming
thats the idea - Riot has already confirmed what champions it is not, including Vi. Current facts make it likely to be vi''s sister. But we don''t know yet."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 21:34, Markush napisał:


> Jax " Imagine if I had real wepon" Grand Master in Arms
Ciagle, wat?

Nvm...

Dnia 10.09.2013 o 21:34, Markush napisał:

> I dziwisz się, ze takie jest community. Serio? Czy poprostu trollujesz?
Nie no wiesz, jest coś takiego jak pick order. Trolling? Ja? Nigdy.

Mowiles o empatii, a co jak gościu tez chciał sobie pograć na midzie bo się napalił? Pick order pick orderem, ale czasem można ustąpić. A nie, że " O bo ja chce to tak ma być" Przez takie myślenie mam zdanie o community Lol''a bardzo dosadne i twierdzę, że nie ma innego gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 22:04, QST07 napisał:

Nvm...

Nie no mów dalej, bo chce, zebyś w końcu sobie uświadomił co ty piszesz. ;]

Dnia 10.09.2013 o 22:04, QST07 napisał:

ale czasem można ustąpić.

No właśnie, więc czemu mi nie ustąpi? Na prawdę nie widzisz tu pewnego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2013 o 22:04, QST07 napisał:

Mowiles o empatii, a co jak gościu tez chciał sobie pograć na midzie bo się napalił?
Pick order pick orderem, ale czasem można ustąpić. A nie, że " O bo ja chce to tak ma
być" Przez takie myślenie mam zdanie o community Lol''a bardzo dosadne i twierdzę, że
nie ma innego gorszego.


Prosta zasada- nie podobają Ci się takie reguły? Graj normale. Tam jest miejsce na zabawę w wykrzykiwanie pozycji, i kto ma szybsze łącze i zręczniejsze palce idzie tam, gdzie chce. A właśnie takie myślenie jak proponujesz rozpiernicza całą dyscyplinę w rankedach. Kiedy ja jestem lastpickiem to inni mogą mieć to w nosie a ja zrobię swoje, i tego samego oczekuję od każdego. A nie zabawy "bo ja mam dziś ochotę a jak nie to troll". I to nie brak empatii niszczy community, a właśnie to, że tacy gracze czują się bezkarni bo dużo "empatycznych" ludzi idzie im na rękę, więc uważają, że mają prawo tak sobie wykrzykiwać i że wręcz to im się należy. Napaliłeś się na mida? ARAM, masz 100% pewności, że idziesz mid. Ewentualnie normal, i tam sobie krzycz, że chcesz właśnie ową pozycję. Ale nie na rankedach, i każde ustępstwo wobec gościa lecącego na krzykach MID OR TROLL pogłębia problem. Bo gdyby nikt nigdy mu nie pozwolił pójść na tego mida- przestałby krzyczeć. Ale zawsze trafia się dwóch czy trzech empatycznych, co się od nich uda wyżebrać inną pozycję niż support i potem w kolejnej grze jest to samo. A jak wreszcie ktoś nie pozwoli- bo ma do tego święte prawo, pick order over call order- to jest zaraz "OMG I TROLL".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę wygrać z hipotetycznym trollem i dostać Lp, niż przegrać w imię zasad. Mam gdzieś czy on strolluje następną grę, byle to nie była moja. A nawet gdyby był jakiś kolejny oświecony jak Ty, i zmusił trolla do trollowania, to obaj dostali by reporty. Pozatym kolega napisał, że on był 3ci, a ktoś kolejny 4ty, jeżeli byli second pickiem to wtedy powinni dogadać się miedzy sobą, wg. pick orderu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 22:37, QST07 napisał:

No własnie widzę, czemu ma Ci ktoś wogóle ustępować.

No właśnie nikt mi ma nie ustępować. A ja mam nie ustępować nikomu. Chcesz mida? GET ELO, a nie z ostatniego slotu będziesz mi psioczył, że chcesz tam iść jak ja też akurat chce. Było grać lepiej, a nie błagać na kolanach.

Dnia 10.09.2013 o 22:37, QST07 napisał:

A ja i tak twierdzę, ze Garen ssie.

A Budo tak nie twierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 22:41, QST07 napisał:

Wolę wygrać z hipotetycznym trollem i dostać Lp, niż przegrać w imię zasad. Mam gdzieś
czy on strolluje następną grę, byle to nie była moja. A nawet gdyby był jakiś kolejny
oświecony jak Ty, i zmusił trolla do trollowania, to obaj dostali by reporty. Pozatym
kolega napisał, że on był 3ci, a ktoś kolejny 4ty, jeżeli byli second pickiem to wtedy
powinni dogadać się miedzy sobą, wg. pick orderu.


Więc nie narzekaj, że community jest złe, skoro sam piszesz, że to, co jest poza Twoją grą Cię nie obchodzi. Dokładasz cegiełkę takim myśleniem, narzekając- wiń za taki stan rzeczy również siebie. A może przede wszystkim, bo Ty masz możliwość dostosować swoje zachowanie tak, aby przestrzegać reguł- jednak wolisz wygodę (moja gra to mój jedyny problem). I nie robisz tej jednej rzeczy (jednej z niewielu) które mógłbyś uczynić, aby poprawić stan community.

@down: LOL. Elo = MMR. 1.0:1.0. MMR =/= LP, ELO =/=LP, MMR=ELO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a co jak zastosowałem się do nieustępliwości i przegrałem 60 mecz z rzędu przez takich trolli? To nie Elo a MMR decyduje na którym slocie lądujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować