Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

A ja już powiedziałem. Jasne, to nie zawsze jest męczenie. Ale chodzi też o ryzyko jakie to ze sobą niesie. Ok, można podjąć takowe, ale trzeba zrozumieć, że jungler nie musi tego robić i może wyznaczyć sobie inne priorytety, jak counterjungla/babysit innej linii/farma. A wtedy nie ma co płakać, że noob, tylko sie zastanowić, że faktycznie, jeśli się nie uda to wyłożycie sie obaj - a to jest prawdopodobne - więc zaciskasz zęby i farmisz ile się da pod turretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc tak z pozycji topa to jak przegrywam i jestem campowany przez przeciwnego junglera to przeważnie zawsze tłumaczę mojemu junglerowi, żeby zajął się dokładnie midem i botem. Na ogół to działa świetnie. Tak więc lepiej gankować te linie "nie przegrane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 09:18, akwyx napisał:

farmisz ile
się da pod turretem.


Jak przegrywasz, to rzadko kiedy, twój przeciwnik daje Ci farmić nawet pod turretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 13:05, QST07 napisał:

> farmisz ile
> się da pod turretem.

Jak przegrywasz, to rzadko kiedy, twój przeciwnik daje Ci farmić nawet pod turretem.

Ja bym powiedział, że to jest już kompletna dominacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 14:38, Ecko09 napisał:

Full polish team xD Nie musze mówić co się działo xD co za żałosny naród


Jak to dobrze że również do tego narodu należysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2013 o 09:12, QST07 napisał:

@Ecko09 Tak samo jak opóźnienie topa. Wiadomo adc, wydaje się być bardziej kluczową
rolą w teamie.

Nie chodzi o to, ze Marksman jest bardzije kluczową rolą a o to, że ADC polega w stu procentach na itemach i musi farmić zawsze tak samo dobrze, żeby być w jakikolwiek sposób użyteczny. Z topem jest inna sprawa, bo nie chodzi się tam takimi postaciami, które polegają całkowicie na ofensywnych itemach, żeby robić cokolwiek. Im wystarczy coś do defa, a i tak zrobią więcej niż opóźniony Marksman.

A i jak ty myślisz, ze przegrywasz linie, wtedy jak nie możesz farmić pod turretem to jesteś w błędzie. To nie jest przegrywanie linii. To jest już totalny rozpierdziel. Doprowadzić do czegoś takiego to nie wiem jak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 16:11, Markush napisał:

Doprowadzić
do czegoś takiego to nie wiem jak można.


Bardzo prosto, jeden udany gank. I stwarza się przewaga. Nawet jak linia jest przegrywająca. Uwierz mi, że widziałem takie przypadki, gdzie nasz top dominował linię, a po jednym ganku był w plecy tak bardzo, że przeciwny top spokojnie divował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 16:45, Markush napisał:

W sumie, na srebrze to wszystko jest możliwe.


Srebro, gold, platyna, bardzo się miedzy sobą nie różnia pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 17:03, QST07 napisał:

> W sumie, na srebrze to wszystko jest możliwe.

Srebro, gold, platyna, bardzo się miedzy sobą nie różnia pod tym względem.

Kiedyś gdzieś ktoś opisywał jak to wygląda, bo wychodził ze srebra i przełaził przez wszystkie dywizje od takowego, aż do diamentu.
Srebro: Ludzie nie do końca ogarniają jeszcze jak się w to gra. Missują bardzo dużo umiejętności, oddstają w farmie, nie rozumieją wszystkich mechanik gry. Brak wiedzy, wpierniczanie się we wroga po raz trzeci, kiedy ma on już 3/0, etc.
Gold: Tutaj ludzie w większości potrafią wywalić combo bez większych problemów, znośna farma, większe ogarnięcie na linii. Ale dalej pewne nieoszlifowanie oraz niewiedza, kiedy push linii zrobić najlepiej, kiedy to, kiedy tamto.
Platyna: Ci ludzie mechanicznym skillem niewiele odstają od golda, ale za to mają większe pojęcie o tym co robią i jak grać w konkretnych sytuacjach i co robić kiedy.
Diament: Tutaj dochodzi dużo lepsze opanowanie mechaniczne, poza wiedzą z platyny.
Oczywiście można by się rozdrabniać na Diament V i I, czy na Gold IV i II ale chyba nie trzeba.
Nie to nie są moje przemyślenia. Siedzę w goldzie, może wybiję się jeszcze wyżej, ale max do gold II na chwilę obecną. Piszę to co czytałem od człeka, który przeszedł przez te wszystkie dywizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 19:33, kulfonito napisał:

Srebro: większość tych ludzi to feederzy i trolle z brązu. :/


Gold: większość tych ludzi to feederzy i trolle z brązu którzy kupili boost ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 19:40, BlackBomb napisał:

> Srebro: większość tych ludzi to feederzy i trolle z brązu. :/

Gold: większość tych ludzi to feederzy i trolle z brązu którzy kupili boost ;D


Coś w tym jest, np dziś Riven która skończyła grę z 0/12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować