Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2013 o 10:16, Yawei napisał:

obozeboze jaki placz sie zrobil na tym forum
grajcie a nie narzekajcie.
i nauczcie sie wygrywac lane, a nie wymagacie junglera


Faktem jest że czasem jungler będzie tak bardzo skupiał się na danym lanie że jego wygranie rzeczywiście staje się niewykonalne (uznajemy normalny scenariusz w rankedzie przy zbliżonym MMR wszystkich graczy a nie Challenger Smurfy). Tylko że o ile w takiej Docie 2 to się po prostu nazywa ''suicide lane'' i gracze naprawdę nie spodziewają się jego wygrania o tyle w LoL-u na to się mówi "OMG NOOB TOP LANE, GETS 20 GANKS WHILE I GET ZERO" - opinia samej osoby gankowanej, "OMG Noob, uninstall, we lose cuz of you" - opinia reszty jego teamu. Więc niemożność wygrania lane''a w niektórych przypadkach jest uzasadniona - skupić wszystkie ganki na sobie, dając większe szanse pozostałym lane''om, to też jest jakaś strategia. Byleby w CS-ie nie być za bardzo do tyłu i jakoś to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 10:41, ziptofaf napisał:

"OMG NOOB TOP LANE, GETS 20 GANKS WHILE I GET ZERO"


"OMG NOOB TOP, HAVE 20 GANK I HAVE ZERO REPORT"
fix''d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tu się nie ma co dziwić, ta gra to jest bug na bugu. Wystarczy wziąć skillshoty, albo skille, które dają "on hit effect"- zero konsekwencji i multum błędów. Vlad ma buga z poolem chyba od pół roku i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 23:43, Budo napisał:


Tu się nie ma co dziwić, ta gra to jest bug na bugu. Wystarczy wziąć skillshoty, albo
skille, które dają "on hit effect"- zero konsekwencji i multum błędów. Vlad ma buga z
poolem chyba od pół roku i nic.



Buga z poolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie ADC teraz najlepiej kupić do ranków? Varusa za 6k czy Corkiego za 3k plus kogoś jeszcze za 3 lub 4.8k (Twitch/ Cait)? A może Tristana (1k) z którymś z tych wymienionych?
Mam Ashe i Graves'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 09:24, Ecko09 napisał:

Jakie ADC teraz najlepiej kupić do ranków? Varusa za 6k czy Corkiego za 3k plus kogoś
jeszcze za 3 lub 4.8k (Twitch/ Cait)? A może Tristana za 1k ip?
Mam Ashe i Graves''a.


Corki jest całkiem niezły, nikt nim nie gra, więc możesz zaskoczyć jak się nauczysz grać. Varus b.dobry ult w teamfightach, laning phase też nie jest tragiczny. Za 4.8 może Vayne której nie wymieniłeś? Hypercarry, permban na niektórych poziomach elowych. Quinn też świetny burster, też mało kto gra. Resztą nie grałem to się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 01:02, lRayl napisał:

Buga z poolem?


Czasami masz skille zablokowane przez ok 1 sekundę po tym jak wyjdziesz z poola.
I tak jednym z najbardziej zabugowanych championów jest jarvan- ostatnio widziałem jak sobie ktoś po prostu z ulta wyszedł. Sam z kolei grając trundlem wypchnąłem się z ulta jarvana za pomocą E. No lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 09:24, Ecko09 napisał:

Jakie ADC teraz najlepiej kupić do ranków? Varusa za 6k czy Corkiego za 3k plus kogoś
jeszcze za 3 lub 4.8k (Twitch/ Cait)? A może Tristana (1k) z którymś z tych wymienionych?
Mam Ashe i Graves''a.


Polecam Varusa, ze względu na jego dobry, zasięgowy poke. Nie gorsza jest Quinn, ale ona ma trochę mniejszy zasięg ataku, osobiscie grałem nią na midzie. Cait i Twitch też są dobrzy + Cait ma największy zasięg ataku w grze.
Sam do Vayne nie jestem przekonany, ale w late na pewno sprawdza się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 09:49, Budo napisał:

Czasami masz skille zablokowane przez ok 1 sekundę po tym jak wyjdziesz z poola.
I tak jednym z najbardziej zabugowanych championów jest jarvan- ostatnio widziałem jak
sobie ktoś po prostu z ulta wyszedł. Sam z kolei grając trundlem wypchnąłem się z ulta
jarvana za pomocą E. No lol.


"Umiejętności Vlada działają poprawnie. Odpowiedzi udzielił Jozrael."

Nie wiem czy mogę, ale wklejam link z Lol.pl tam są przedstawione odpowiedzi na pytania, przejedź tylko w dół,

tak mniej wiecej do polowy strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 09:24, Ecko09 napisał:

Jakie ADC teraz najlepiej kupić do ranków? Varusa za 6k czy Corkiego za 3k plus kogoś
jeszcze za 3 lub 4.8k (Twitch/ Cait)? A może Tristana (1k) z którymś z tych wymienionych?
Mam Ashe i Graves''a.


Twitch jeżeli masz średnią mechanikę, zawsze dobry od early do late. Vayne jeżeli masz świetną mechanikę, będzie ok w early, a później wiadomo hyper carry. Quinn to jest taki odpowiednik Lee Sina, w early totalnie niszczy, a w late jest cóż.. ok, ale cudów nie ma. Corkiego bardzo mało widuję, ale na streamach niektórzy mówią że jest op z nowym trinity. Ogólnie to brałbym jakiegoś hyper adc typu Twitch/Varus/Kog, a do tego normalnego gdy przeciwnik ma jakieś ulta jarvana czy walle anivii typu Cait/Corki.

edit. Trist jest za free chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam teraz Leo i Renektona z party pool i te splashe są okropne. Jak z bajki Disneya o tym niebieskim małym kosmicie (Hawaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 09:24, Ecko09 napisał:

Jakie ADC teraz najlepiej kupić do ranków? Varusa za 6k czy Corkiego za 3k plus kogoś
jeszcze za 3 lub 4.8k (Twitch/ Cait)? A może Tristana (1k) z którymś z tych wymienionych?
Mam Ashe i Graves''a.


Ja tam gram misską i też jest spoko, dużo zależy od Twojego supporta, bo jak nie ogarnia to dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co ja mam robić. Gram jungle Hecarimem, idzie dobrze, Panth zjada Kassadina na midzie, kończę mecz 14/7/21. jednocześnie, Pantheon wpadł w kompleks Boga i sam atakował każdego bez względu na przewage liczebna, support miał więcej zgonów niż asyst, a adc nie pomagał teamfightach tylko farmił, bo 40 minut zrywał przez telefon z dziewczyną. Ale nie, z całą pewnością to moja wina, że mecz przegraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 16:35, Dziam_dziam napisał:

> przegraliśmy.
Report jungle no ganks

Noob! Xin ganket 20 timez! Report! Why no blue?! OMG NOOOB! WTF THE FUCK?! DELETE LOL!

Są mecze, których nie da się wygrać. Klikając "Play" rób to ze świadomością, że możesz przegrać, bo zbyt wiele czynników wpływa na rozgrywkę by móc ją całkowicie uzależnić od jednej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować