Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie


Aha, w ogóle jeszcze takie info, bo może nie każdy wie. Wysiadły powiadomienia o spadaniu w dywizjach za brak aktywności, także jak ktoś gra raz na miesiąc, to niech lepiej sobie ogarnie, bo może nie dostać informacji od riotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 17:58, Budo napisał:


Aha, w ogóle jeszcze takie info, bo może nie każdy wie. Wysiadły powiadomienia o spadaniu
w dywizjach za brak aktywności, także jak ktoś gra raz na miesiąc, to niech lepiej sobie
ogarnie, bo może nie dostać informacji od riotu.


Skarżyłem się na to już ostatnio zdaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 09:24, Ecko09 napisał:

Jakie ADC teraz najlepiej kupić do ranków? Varusa za 6k czy Corkiego za 3k plus kogoś
jeszcze za 3 lub 4.8k (Twitch/ Cait)? A może Tristana (1k) z którymś z tych wymienionych?
Mam Ashe i Graves''a.


Yyyy... Djamęt nie potrafi ocenić która postać będzie najlepsza? Świat się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 19:52, sirufok napisał:

Yyyy... Djamęt nie potrafi ocenić która postać będzie najlepsza? Świat się kończy.

Bo Brazillo gra tylko Mordką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 19:52, sirufok napisał:



Ta, bo ktoś kto ma diamenta to będzie wiedział od razu kto jest najlepszy, a kto nie nawet nie grając anie nie oglądając streamerów i w ogóle nie zwracając uwagi na daną role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 20:20, Ecko09 napisał:

Ta, bo ktoś kto ma diamenta to będzie wiedział od razu kto jest najlepszy, a kto nie
nawet nie grając anie nie oglądając streamerów i w ogóle nie zwracając uwagi na daną
role.


Wut? A na polski można? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 20:20, Ecko09 napisał:

Ta, bo ktoś kto ma diamenta to będzie wiedział od razu kto jest najlepszy, a kto nie
nawet nie grając anie nie oglądając streamerów i w ogóle nie zwracając uwagi na daną
role.

tak, poniewaz od diamentu oczekuje sie wiedzy o grze.

jesli grasz jakiekolwiek gry powinienes zauwazyc jakimi postaciami ludzie teraz graja (nie mam na mysli jakimi adc) i na podstawie kitu tych adc powinienes moc ocenic ktory z nich bedzie najlepszy

przynajmniej ja tak robie i nie patrze na idiotyczne zdanie wiekszosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 21:37, Yawei napisał:

tak, poniewaz od diamentu oczekuje sie wiedzy o grze.

jesli grasz jakiekolwiek gry powinienes zauwazyc jakimi postaciami ludzie teraz graja
(nie mam na mysli jakimi adc) i na podstawie kitu tych adc powinienes moc ocenic ktory
z nich bedzie najlepszy

przynajmniej ja tak robie i nie patrze na idiotyczne zdanie wiekszosci


E to jakis bullshit. To co diament nie może się już nikogo zapytać o championa? A to co ma może jeszcze znac wszystkie Lore, albo pamiętać wszystkie rekomendowane itemy dla każdego champa z osobna, na każdej jednej mapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 22:32, QST07 napisał:

E to jakis bullshit. To co diament nie może się już nikogo zapytać o championa?

nie, bo niby kogo?

>A to co ma może jeszcze znac wszystkie Lore
większość nie zna

>albo pamiętać wszystkie rekomendowane itemy dla każdego champa z osobna, na każdej jednej mapie?
tournamentowo gra się na wyłącznie jednej mapie i te diamenty powinny (i zapewne wiedzą) co może złożyć przeciwnik, na dowolnej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wciąż myślą, że diament jest wyznacznikiem czegokolwiek... Dawniej rzeczywiście, ale teraz to jeden wielki żart. Sam widzę to po liście znajomych. Wiadomo, niektórzy są naprawdę dobrzy ale jest też sporo osób które wbijają typowym grindem nawalając masę ranków przez ostatnie pół roku. Sam mam kilka osób które zaczynały w goldzie i kiedy miałem czas na lola i ranki (luty/marzec) to z silver V ich doganiałem i przeganiałem wbijając tą byle czego wartą platyne. Wtedy byłem pewien, że takie osoby zostaną w goldzie a jednak gdy loguję się raz/dwa w miesiącu żeby kupić jakiegoś skina widzę, że sporo takich znajomych nawalając ogromną ilość ranków wbija obecnie diament. Naprawdę, wymaganie ogromnej znajomości można oczekiwać tylko od d1 +. Reszta zależy tylko i wyłącznie od osoby, ponieważ niektórzy oglądają streamy, czytają zmiany po każdym patchu (sam tak robię, niestety moja ograniczona ilość czasu przez ostatnie kilka miesięcy pozwala tylko na to lecz nie na gre:/) a inni mają to gdzieś. Chociaż żeby nie było, sam takie pytania o siłę i przydatność postaci na danej linii zadawane przez graczy, którzy już kilka lat grają uważam za co najmniej śmieszne, chyba, że ktoś miał boosta (nie mogłem się powstrzymać:D).

Edit: Przez te ostatnie miesiące czasem nabierała mnie ochota żeby jeszcze dociągnąć do diamentu co raczej nie byłoby problemem, grając na przełomie lutego i marca w żadnej dywizji nie zatrzymałem się dłużej niż 5 dni. Może i jeszcze udałoby mi się wygospodarować trochę czasu, ale właśnie patrząc na to ile ludzi z przeciętnymi umiejętnościami to robi stwierdziłem, że szkoda tracić czas na coś co jest mało warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 22:29, matiz123 napisał:

> przynajmniej ja tak robie
Ale Ty nie jesteś diamentem.

mialem na mysli akurat ze ja osobiscie tak robie, wiec tymbardziej diamencik powinien ;c

ale wciaz #nieoszlifowanydiament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2013 o 01:12, Nightdew napisał:

Edit: Przez te ostatnie miesiące czasem nabierała mnie ochota żeby jeszcze dociągnąć
do diamentu co raczej nie byłoby problemem, grając na przełomie lutego i marca w żadnej
dywizji nie zatrzymałem się dłużej niż 5 dni. Może i jeszcze udałoby mi się wygospodarować
trochę czasu, ale właśnie patrząc na to ile ludzi z przeciętnymi umiejętnościami to robi
stwierdziłem, że szkoda tracić czas na coś co jest mało warte.


Ja tam bym dla samej ramki się wbił do tego diamentu gdybym mógł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2013 o 22:53, Ostrowiak napisał:

nie, bo niby kogo?

No tak bo przecież Diament jest nieomylny w swoich decyzjach.

Dnia 14.09.2013 o 22:53, Ostrowiak napisał:

tournamentowo gra się na wyłącznie jednej mapie i te diamenty powinny (i zapewne wiedzą)
co może złożyć przeciwnik, na dowolnej postaci

Ja tu nie mówię o tym co może żłożyc przeciwnik, tylko, żeby zapamiętał ustawienie przedmiotów kiedy wchodzi do sklepu. I bez patrzenia na niego, znał kolejnośc w jakiej są ustawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 10:53, QST07 napisał:

No tak bo przecież Diament jest nieomylny w swoich decyzjach.

to diamenty dyktują dzisiejszą metę, więc o co chodzi

Dnia 15.09.2013 o 10:53, QST07 napisał:

Ja tu nie mówię o tym co może żłożyc przeciwnik, tylko, żeby zapamiętał ustawienie przedmiotów
kiedy wchodzi do sklepu. I bez patrzenia na niego, znał kolejnośc w jakiej są ustawione.

i to jest takie wyzwanie? pamięciówka zwyczajna, po samej gradacji cen można skojarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 10:53, QST07 napisał:

> co może złożyć przeciwnik, na dowolnej postaci
Ja tu nie mówię o tym co może żłożyc przeciwnik, tylko, żeby zapamiętał ustawienie przedmiotów
kiedy wchodzi do sklepu. I bez patrzenia na niego, znał kolejnośc w jakiej są ustawione.

i według ciebie tym odznacza się gość z diamentu? WTF!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować