Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2013 o 09:13, cubbek napisał:

Ta gra >wukonga< xD


O, twitch chat odwiedził forum.

Jestem pod wrażeniem gry WildTurtle''a, muszę przyznać. Ale wstawanie o 8mej w wolny dzień boli, a jutro jeszcze gorzej bo Fnatic - Ozone koło 7 rano. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 10:09, Adjatha napisał:

O, twitch chat odwiedził forum.

Jak ja na azubu oglądam... ;_;

Dnia 18.09.2013 o 10:09, Adjatha napisał:

jutro jeszcze gorzej bo Fnatic - Ozone koło 7 rano. :D

Takiego Ci tipa dam, żebyś się nie zdenerwował jak wstaniesz: Kolejne mecze są w piątek rano, czyli jutro spokojnie możesz spać do 12 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 10:13, Ostrowiak napisał:

jaki twitchchat


Raczej chodziło mi o całe zdanie, sam wukong mnie nie interesuje, a mem znam, jestem raczej na bieżąco z modą panującą w community.
Natomiast po tym meczu są inni gracze, na których można zrzucić winę czy po prostu wskazać błędy (albo inaczej: więcej błędów).
Ale gra TSM, więc meczu nie muszę oglądać, blame regi.
Bez znaczenia czy przegrają, czy nie.

@cubbek - dzięki, spojrzałem na rozpiskę, zmyliła mnie data - podana nie dla naszej strefy czasowej. >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 13:06, Mange napisał:

> Ale jaja :D
> http://www.sk-gaming.com/content/511425-SK_releases_Kev1n_and_hyrqbot__join_NiP

Ciekawe kogo zwerbuje Oce. Nie wróżę im dobrego startu w sezonie 4 o ile się dostaną.


Nie wiem czy znajdą kogoś chociażby równie dobrego co Kev1n. Żeby carrować Ocelota przydałby się jakiś Shy albo Stanley. Ja bym dla beki wziął Rain Mana, Teemo w LCS to jest to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 13:53, BlackBomb napisał:

Nie wiem czy znajdą kogoś chociażby równie dobrego co Kev1n.


Kevin potrafił być bardzo nierówny - to, co mi na szybko przychodzi do głowy to ostatni mecz SK w tym sezonie (chyba te mecze o ustalenia kto wchodzi do playoffów) i jego throw jeśli dobrze pamiętam.

Zresztą tu chyba nie o to chodzi, news bardziej brzmi jak ''transfer'', nie jak ''biorą wykopanych graczy''.

A Shy... no nie wiem, CJ Entus szuka nowych graczy, biorąc pod uwagę ich występy to ze starego składu zostaną z 3-4 osoby, także kto wie. :P

EDIT: No i warto dodać, że skład NiP wygląda nieźle, może tym razem nie zaczną od 0-10 dla odmiany. ;P Kevin sprawdzi się u nich lepiej niż Mimer, hyrq jest ok, bota mają niezłego, no i Bjergsen - na papierze nie wygląda to źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 14:04, Adjatha napisał:

Kevin potrafił być bardzo nierówny - to, co mi na szybko przychodzi do głowy to ostatni
mecz SK w tym sezonie (chyba te mecze o ustalenia kto wchodzi do playoffów) i jego throw
jeśli dobrze pamiętam.


Tylko, że obecnie jest bardzo mało stabilnych toplanerów. W moich oczach czołówka to Dyrus, Voyboy, sOAZ i ewentualnie Wickd. Każdy z nich popełnia czasami dość duże błędy jak

Spoiler

Dyrus dziś oddając fb, aż się złapałem za głowę widząc to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 14:04, Adjatha napisał:

> Nie wiem czy znajdą kogoś chociażby równie dobrego co Kev1n.

Kevin potrafił być bardzo nierówny - to, co mi na szybko przychodzi do głowy to ostatni
mecz SK w tym sezonie (chyba te mecze o ustalenia kto wchodzi do playoffów) i jego throw
jeśli dobrze pamiętam.

Zresztą tu chyba nie o to chodzi, news bardziej brzmi jak ''transfer'', nie jak ''biorą
wykopanych graczy''.

A Shy... no nie wiem, CJ Entus szuka nowych graczy, biorąc pod uwagę ich występy to ze
starego składu zostaną z 3-4 osoby, także kto wie. :P

>

Plotka głosi, że Flame ma iść do Frost jako mid laner, jakiegoś nowego junglera wezmą i może ADC. A Blaze to pewnie będzie kompletnie inny roster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


TSM coś dzisiaj grało? Mogę prosić linki? Mam nadzieję, że dostali w dupę i chcę obejrzeć, tylko mi nie spoilujcie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 20:01, Budo napisał:


TSM coś dzisiaj grało? Mogę prosić linki? Mam nadzieję, że dostali w dupę i chcę obejrzeć,
tylko mi nie spoilujcie ^^

TSM - LD http://www.youtube.com/watch?v=h3x1MAfxLMQ

SKT T1 - TSM http://www.youtube.com/watch?v=u7IfVHA6Oic


A ode mnie Analyst desk :D Pięknie zmontowane :D
http://www.youtube.com/watch?v=jN8lwYYSWXE&feature=youtu.be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować