Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2013 o 15:25, BlackBomb napisał:

Mam takie noobowskie pytanie. Czy debuff z DFG działa dla osoby rzucającej go czy dla
wszystkich w teamie z ap dmg?


wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie coraz bardziej męczyć soloQ, z mentalnością "omg, fail jungler, fail mid, fail top / adc / support, only i am awesome". Czy są tu forumowicze z dna Silvera i okolic, którzy chcą razem grać? Zawsze większa szansa na uniknięcie warzyw w zespole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 15:31, Asthariel napisał:

Zaczyna mnie coraz bardziej męczyć soloQ, z mentalnością "omg, fail jungler, fail mid,
fail top / adc / support, only i am awesome". Czy są tu forumowicze z dna Silvera i okolic,
którzy chcą razem grać? Zawsze większa szansa na uniknięcie warzyw w zespole...


Są pewnie, chociaż ja akurat ostatnio odkrywam na nowo uroki grania soloq. Zawsze to trochę słabsi przeciwnicy. Chyba, że trafisz na inny premade w teamie, wtedy kaplica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 15:31, Asthariel napisał:

Zaczyna mnie coraz bardziej męczyć soloQ, z mentalnością "omg, fail jungler, fail mid,
fail top / adc / support, only i am awesome". Czy są tu forumowicze z dna Silvera i okolic,
którzy chcą razem grać? Zawsze większa szansa na uniknięcie warzyw w zespole...


Silver V Cię wita! Jeśli masz ochotę grać to poproszę nick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 15:31, Asthariel napisał:

Zaczyna mnie coraz bardziej męczyć soloQ, z mentalnością "omg, fail jungler, fail mid,
fail top / adc / support, only i am awesome". Czy są tu forumowicze z dna Silvera i okolic,
którzy chcą razem grać? Zawsze większa szansa na uniknięcie warzyw w zespole...

Silver z mentalnością Brązu cię wita! Dodaj mnie: Ostrowiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem aktualnie właśnie na etapie wgryzania się w dno silvera. Miałem epizod promocji do s3, a aktualnie nie wyszła mi już czwarta promocja do s4 xD Cudów więc nie należy się po mnie spodziewać. W ostatniej promocji w jednym meczu miałem afkera, w drugim kolesiowi padła myszka i nie było go jakieś 10 minut. Jakimś świetnym graczem nie jestem, wiem o tym, ale moje przygody z rankedami czasem przechodzą ludzkie pojęcie :D Dlatego nie gram ich zbyt często.

Kto chce, może dodać mnie do buddy w grze i napisać (nick taki jak tu). Strawię każdą pozycję poza adc. Najczęściej supp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 16:37, kulfonito napisał:

> Zaczyna mnie coraz bardziej męczyć soloQ, z mentalnością "omg, fail jungler, fail
mid,
> fail top / adc / support, only i am awesome". Czy są tu forumowicze z dna Silvera
i okolic,
> którzy chcą razem grać? Zawsze większa szansa na uniknięcie warzyw w zespole...


Silver V Cię wita! Jeśli masz ochotę grać to poproszę nick :D


Ja mam jak tu, Asthariel.

Wysłałem zaproszenia do Ravenwelda i Ostrowiaka... po czym dopiero się spostrzegłem, że to nie Ostrowiak do mnie pisał. Nieładnie.

Ah, i serwer: EUNE. Znając życie, to wszyscy tutaj się już przenieśli gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 18:59, Asthariel napisał:

Wysłałem zaproszenia do Ravenwelda i Ostrowiaka... po czym dopiero się spostrzegłem,
że to nie Ostrowiak do mnie pisał. Nieładnie.


Z Ostrowiakiem w spółkę bym nie wchodził. Dziamskiego na dno ściągnął to i z Tobą sobie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 18:59, Asthariel napisał:

> > Zaczyna mnie coraz bardziej męczyć soloQ, z mentalnością "omg, fail jungler,
fail
> mid,
> > fail top / adc / support, only i am awesome". Czy są tu forumowicze z dna Silvera

> i okolic,
> > którzy chcą razem grać? Zawsze większa szansa na uniknięcie warzyw w zespole...

>
>
> Silver V Cię wita! Jeśli masz ochotę grać to poproszę nick :D

Ja mam jak tu, Asthariel.

Wysłałem zaproszenia do Ravenwelda i Ostrowiaka... po czym dopiero się spostrzegłem,
że to nie Ostrowiak do mnie pisał. Nieładnie.

Ah, i serwer: EUNE. Znając życie, to wszyscy tutaj się już przenieśli gdzie indziej...


Zaprosiłem Cię (Bigg Boss Dogg), siedzę na EUNE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 18:59, Asthariel napisał:

Ah, i serwer: EUNE. Znając życie, to wszyscy tutaj się już przenieśli gdzie indziej...


Niee ee, Thrandir się zadomowił w Mordekaiser''s Huehues V. No i ja tyż jestem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 19:22, Budo napisał:

> Ah, i serwer: EUNE. Znając życie, to wszyscy tutaj się już przenieśli gdzie indziej...


Niee ee, Thrandir się zadomowił w Mordekaiser''s Huehues V. No i ja tyż jestem ^^


Budo, nick!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 19:25, kulfonito napisał:

> > Ah, i serwer: EUNE. Znając życie, to wszyscy tutaj się już przenieśli gdzie
indziej...
>
>
> Niee ee, Thrandir się zadomowił w Mordekaiser''s Huehues V. No i ja tyż jestem ^^


Budo, nick!


No i cię dodałem.

To co, jak znajdzie ktos jeszcze online to może spróbujemy Twisted Treeline na rankedy, co by spróbować tego golda wbić? Do tego konieczne jest zakładanie drużyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick to ImKilaya (eune gold IV), ale zapraszajcie jak macie golda, albo pniecie się do góry w silver i macie nastawienie tryharda. Rankedy dla mnie ważniejsze niż życie i zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować