Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2013 o 00:25, Budo napisał:

To nie takie proste, bo talon nigdy nie będzie tak mobilny jak kassadin, więc kassa szybko
ucieka i szybko wraca do linii.

Talon nawet nie jest najlepsza kontra na kassadina, nie mam pojecia skad to sie wzielo.
Co nie zmienia faktu, ze kassadin wcale mocny nie jest. Nawet jak dostanie ulta mozna spokojnie z nim wygrac, bo jak zacznie roamowac gdzies to faktycznie, pushujesz i albo traci farme, albo wraca na lane od razu, gdzie jest w przegranym matchupie...

Dnia 30.09.2013 o 00:25, Budo napisał:

Nawet jak mu spushujesz turret, to wiele nie zaboli,
turret i tak i tak kiedyś padnie. Będzie sobie wracał do drugiego turretu co da mu jeszcze
więcej czasu na roam.

Bzdura. Wtedy zgarniam drugiego turreta, outlvluje go masakrycznie. Lub po prostu tez roamuje. Znajac zycie kassadin bedzie mial tylko tear of the goddess i moze buty, wiec straszny to on nie jest.
A to, ze w lola graja ludzie bez zdolnosci samodzielnego myslenia to inna sprawa. Wystarczy, ze ja umiem sobie radzic z kassadinem. Swoich gier nie przegram. Co mnie interesuje, ze ktos inny przegrywa :D
>Poza tym mówisz ciągle o drafcie, a w blind picku mag idzie na

Dnia 30.09.2013 o 00:25, Budo napisał:

mid i ma free lose :)

To sie trzeba nauczyc autoatakowac lub pickowac dobre postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem skąd wziął się talon, ale lubię go i jest to dość dobry matchup na korzyść Talona, a że ludzie nie potrafią na niego grać to już swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak w ogóle to najlepszą chyba kontrą na kassadina jest cho''gath obecnie, albo jakiś ad bruiser.
Już nie będę odpowiadał na konkretne posty, bo się z nimi nie zgadzam i może ludzie w diamencie wiedzą co robić z kassadinem, albo gold nie wie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe mam chyba ze 3 tysiące gier na karku i pierwszy raz mirror poppy się trafił (top). Ale będzie zabawnie w late game xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2013 o 20:14, Budo napisał:


Hehe mam chyba ze 3 tysiące gier na karku i pierwszy raz mirror poppy się trafił (top).
Ale będzie zabawnie w late game xD


Nie było zabawne, nasza poppy poszła 0/5 xD

Oprócz tego miałem właśnie najgorszą grę w życiu. First pick vayne z premade alistarem, który był unranked. Gra na poziomie plat/gold, alistar 0/8/0, kayle wychodzi z gry po 10 minutach po ostrym flamie, a jax przegrywa topa z garenem xD
Na wstępie alistar tekst, że nie grał alistarem xD

20130930224041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz niemalże identyczną farmę jak Naut z tym, że on brał udział w 11 killach, a Ty w 0. Twój jungle route powinien wyglądać mniej więcej tak: buff>buff>top>mid>top>mid>top>mid>buff>buff>top>mid>top>mid Później Jax i Kayle mieliby wystarczający dmg żeby wygrywać teamfighty, Alistar i Ty bylibyście niezłym cc tank, a Vayne by sobie coś tam robiła, chociaż niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Stary nie masz pojęcia, a gadasz. Ja się cieszę, że jednego blue zrobiłem, a i tak musiałem robić recall, bo mi zrobili invade, a sojusznicy jakoś nie uważali za stosowne pomóc z buffem, tudzież osłaniać. Alistar był z typów, co zrobią headbutt amumu w środek twojego teamu, combosa nie umiał skleić ani jednego. O wardach nikt nie słyszał, jak sam nie zawardowałem, to nikt nie zawardował, jax prezentował poziom brązu. Wardy alistara w jego inventory na koniec gry, to te same, które kupił na starcie. Kayle jakoś się trzymała, ale zaczęła flejmić i wyszła po ok 10 minutach. Nie ma mowy o jakiejkolwiek dżungli w takiej sytuacji, tym bardziej, że każdy lane przegrywał, więc naut spędzał wolny czas w mojej dżungli kradnąc buffy. Ta gra to była jakaś abstrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2013 o 23:40, BlackBomb napisał:

Przecież Ty byłeś w gold iv? Skąd tam taki niski poziom?


Jeszcze jestem, siedzę na 0 lp xD
Skąd taki poziom? Jax pewnie kupił konto na ebayu, a alistar był unranked za to premade z gold III vayne. Weź to ogarnij.
"I don''t know how to play alistar"
lock in.
O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2013 o 23:40, BlackBomb napisał:

Przecież Ty byłeś w gold iv? Skąd tam taki niski poziom?


Jaki niski? To jest standardowy poziom gold 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 09:48, Budo napisał:


Haha 5 golda z za gula, nieźle.

A tutaj nowy spotlight Garena z okazji vu (nie żadne żarty, tylko normalny od riotu).
http://www.youtube.com/watch?v=Q7oyW6LjxrA

Taki phreak pokazuje na spotlighcie jak flashuje zeby zignitowac tristane na 50 hp, a potem nooby to powtarzaja i przegrywaja gry.

+niezly placz wylewasz, jak ktos chce grac z kims kto jest unranked to jego sprawa. Nikt nie moze zabronic slabym graczom grania rankedow. Maokaiem obojetnie czy probowali cie zcounterjunglowac czy nie, powinienes gankowac. Chociazby z 1 buffem i 3 lvlem, a nie farmic jungle. Moim zdaniem ta gre dalo sie przeciagnac, bo patrzac po teamach, mogles niezle campic lux ktora nie ma ucieczki co przeciw maokaiowi jest dosyc ryzykowne. Budowala sie na full dmg, wiec powinna pasc od ganku. Z nafeedowana kayle moze byla szansa zeby wygrac, bo jax i vayne wciaz maja dmg jesli sie odpowiednio dlugo gra przeciagnie. Nie placz na innych tylko patrz co mogles poprawic w swojej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 11:23, Yawei napisał:

+niezly placz wylewasz, jak ktos chce grac z kims kto jest unranked to jego sprawa. Nikt
nie moze zabronic slabym graczom grania rankedow.


Tylko, że to jest idiotyczne, bo tylko frustruje wszystkich wokół... no sorry, ale nie ma to sensu, jeśli uranked jest na linii przeciwko zestawowi gold/plat i gra pierwszy raz danym championem. Zostawiam kwestie takie jak runy itd itp.

Dnia 01.10.2013 o 11:23, Yawei napisał:

Maokaiem obojetnie czy probowali cie
zcounterjunglowac czy nie, powinienes gankowac. Chociazby z 1 buffem i 3 lvlem, a nie
farmic jungle. Moim zdaniem ta gre dalo sie przeciagnac, bo patrzac po teamach, mogles
niezle campic lux ktora nie ma ucieczki co przeciw maokaiowi jest dosyc ryzykowne.


Ale jak campić mid, jak lane jest pusty? Taki miałem plan, żeby się skupić na lux, zrobił ze dwa ganki, a potem kayle wyszła.

Dnia 01.10.2013 o 11:23, Yawei napisał:

Budowala
sie na full dmg, wiec powinna pasc od ganku. Z nafeedowana kayle moze byla szansa zeby
wygrac, bo jax i vayne wciaz maja dmg jesli sie odpowiednio dlugo gra przeciagnie. Nie
placz na innych tylko patrz co mogles poprawic w swojej grze.


Ja nie jestem idealny, ale ta gra była absolutnie nie do wygrania. Bot leżał non toper i nie dało się potem do nich podejść, a ta janna to był first pick i dobrze ogarniała. Jax mnie cały czas orał, że jak nie przyjdę, to będzie report itd itp, więc próbowałem topa i mida gankować na zmianę, ale nie było opcji cokolwiek wykroić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 12:13, Ecko09 napisał:

Olafa i Xeratha to tylko ikonki pozmieniali?


Nie no olaf ma spore zmiany, zobacz w notesie. Xerath tylko ikonka, robiona pod rework, który będzie w 2018.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym east to bez kitu nikt nie gra, 5 min szuka rankedów, a nie skończyłem placement nawet...a potem ludzie płaczą, bo west 24/7 offline xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 17:30, Ecko09 napisał:

Na tym east to bez kitu nikt nie gra, 5 min szuka rankedów, a nie skończyłem placement
nawet...a potem ludzie płaczą, bo west 24/7 offline xD


No to jest niestety prawda, chociaż akurat w platynie rankedy to szybko wpadają ale jak chce już zagrać z kumplem normala z draft pickiem to też czekamy po 5 minut, a jak jeszcze zagrasz potem drugą grę pod rząd to grasz z tymi samymi ludźmi co poprzedni mecz :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 17:50, masterHADES napisał:

> Na tym east to bez kitu nikt nie gra, 5 min szuka rankedów, a nie skończyłem placement

> nawet...a potem ludzie płaczą, bo west 24/7 offline xD

No to jest niestety prawda, chociaż akurat w platynie rankedy to szybko wpadają ale jak
chce już zagrać z kumplem normala z draft pickiem to też czekamy po 5 minut, a jak jeszcze
zagrasz potem drugą grę pod rząd to grasz z tymi samymi ludźmi co poprzedni mecz :|

O dziwo ta sytuacja jest od 2 tygodni, wcześniej szybciej wyszukiwało (tak, też przed wakacjami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować