Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2013 o 14:52, Budo napisał:

Sam finał-

Spoiler

meh. Tyle powiem. Nie było emocji z wyjątkiem kilku akcji kassadina w drugiej
grze, czy początku pierwszej gry. W dodatku turniej zdominowany przez kilka picków, wg.
mnie jeśli chodzi o balans to jeden z gorszych turniejów.



Bo mistrzostwa idealnie podsumowały cały sezon w którym balans jest na bardzo zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 16:13, Nightdew napisał:


>

Bo mistrzostwa idealnie podsumowały cały sezon w którym balans jest na bardzo zły.


I tak milion razy lepszy niż w poprzednich sezonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 16:13, Nightdew napisał:

Bo mistrzostwa idealnie podsumowały cały sezon w którym balans jest na bardzo zły.


Ponieważ ? Co może fizz op ? Nope, Kassadin op ? Nope, są osoby które orają tymi postaciami ponieważ masterują je, a nie są OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 16:51, Ecko09 napisał:

I tak milion razy lepszy niż w poprzednich sezonach.


No, nie zgodzę się. Season 1 to można dyskutować, ale 2 był lepszy na pewno...

Ndysh---> no jeśli masz championów, którzy przez cały turniej mają 90% pick/ban to coś tu jest nie tak, i to nie jest, że xpeke wymiata na kassadinie, a westrice na akali, tylko cały champion ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2013 o 18:03, NdysH napisał:

Ponieważ ? Co może fizz op ? Nope, Kassadin op ? Nope, są osoby które orają tymi postaciami
ponieważ masterują je, a nie są OP.


Nie mam w słowniku takiego słowa jak op. Chodzi o powtarzalność picków na mistrzostwach, nudne jest już oglądać non stop te same champy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdej mobie tak jest i będzie i to nie tylko że coś jest mocne, tylko po prostu dlatego iż ma dobry setup skilli który jest dobry dla każdego teamcompu jak Jarvan czy Vi lub banowany prawie przez całe Worldsy Zed. Tak samo jest w DOTA 2 czy każdej innej mobie jak Infinite Crisis. Niestety, a może i dobrze że nie każda postać wnosi tyle co wyżej wymienione czy te banowane.

@Budo

Czy ja wiem czy nie tak. Zawsze komuś coś nie będzie pasować i moim zdaniem aktualnie Balans jest dość dobrze wyważony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 18:10, Nightdew napisał:


> Ponieważ ? Co może fizz op ? Nope, Kassadin op ? Nope, są osoby które orają tymi
postaciami
> ponieważ masterują je, a nie są OP.

Nie mam w słowniku takiego słowa jak op. Chodzi o powtarzalność picków na mistrzostwach,
nudne jest już oglądać non stop te same champy.

Dokładnie. Irelki nigdy nie pikują, a niszczy większość toperów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ile trwa okres ochronny po awansie do ligi? Awansowałem jakiś czas temu i dostałem łomot już z 5 razy, a nadal siedzę w tej samej lidze na 0 lp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 19:43, Budo napisał:

Ile trwa okres ochronny po awansie do ligi? Awansowałem jakiś czas temu i dostałem łomot
już z 5 razy, a nadal siedzę w tej samej lidze na 0 lp :P

Zależy od twojego MMR. Jeśli jesteś w lidze w której powinieneś, to tak szybko nie spadniesz. Inni po wbiciu dywizji i przegraniu pierwszego meczu spadają, jeszcze inni po siedmiu przegranych nadal się trzymają. Ale jak ci zależy to raczej nie próbuj testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 19:43, Budo napisał:

Ile trwa okres ochronny po awansie do ligi? Awansowałem jakiś czas temu i dostałem łomot
już z 5 razy, a nadal siedzę w tej samej lidze na 0 lp :P


Okres ''ochronny'' to 3 mecze. Jeśli nadal się trzymasz po tym czasie to znaczy że twoje realne MMR i tak nadal przekracza dywizję do jakiej miałbyś spaść. Tylko to oznacza że normalnie gdybyś zamiast 5 lose''ów pod rząd miał 5 winów to pewnie przeskoczyłbyś o 2 dywizje w górę zamiast 1 co teraz jest już niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 00:18, cubbek napisał:

trzymam kciuki. ja cały czas balansuję pomiędzy plat 2 i 3.


Hehe to raczej żart był. Jestem w okolicach swojego true elo, czyli niski gold gdzieś tak i wygląda, że się nigdzie nie wybieram, bo straszne cięgi dostaję. Jedną grę, którą wygrałem w gold 4 to mnie pocarrowali, reszta w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Święta prawda. Cała reszta to aramy. No, ale nic nie poradzę, czasu nima. Chociaż ostatnio zawziąłem się, że będę minimum jednego normala dziennie grał, o ile da radę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 10:40, QST07 napisał:

> /.../
Hardcore. Hehe.


Grając same aramy i tak jestem w top 10% graczy na śfiecie xD

btw tribunal, który ostatnio wrzuciłem to był mój- dostałem łorning :)
Jakby kogoś interesowało, to tutaj wątek, który wrzuciłem na forum lolka z zapytanie punish czy pardon:
http://forums.eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=627848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować