Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2013 o 11:43, Budo napisał:

> Myslałem, że nie można rozpatrywać swoich spraw.

A ja myślałem, że Budo potrafi trzymać swoje nerwy na wodzy i flamer''em nie jest. I rzeczywiście, pierwsze 4 sprawy to jak najbardziej pardon ale za piątą powinien polecieć ban. Właśnie przez takie odzywki jak "my team too stupid to ult you" community LoL''a jest ocenianie jak jest. Zdecydowanie punish ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 11:43, Budo napisał:

Bo nie można :)

Ten tekst z victim widziałem na elohellu nawet. W sumie masz też odpowiedź kto ciebie sądził

EDIT: Przejrzałem i większość reportów porobiona przez douchebag duo premades

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 13:15, korinek2 napisał:

A ja myślałem, że Budo potrafi trzymać swoje nerwy na wodzy i flamer''em nie jest. I
rzeczywiście, pierwsze 4 sprawy to jak najbardziej pardon ale za piątą powinien polecieć
ban. Właśnie przez takie odzywki jak "my team too stupid to ult you" community LoL''a
jest ocenianie jak jest. Zdecydowanie punish ode mnie.


Bring teh BAN HAMMER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 14:16, Hydro2 napisał:

Ten tekst z victim widziałem na elohellu nawet. W sumie masz też odpowiedź kto ciebie
sądził


Że jaki tekst niby?
A sądziły nooby na autopunishu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 14:19, Budo napisał:

Że jaki tekst niby?
A sądziły nooby na autopunishu ^^

Yorick [All] [00:11:40] gj zyra, using ult just one person- tank :P
Zyra [All] [00:11:53] dont cry victim
Yorick [All] [00:12:03] I''m a winner, not a victim xD

Nooby na autopunishu z Polski. Premady wystarczająco mogą uprzykrzyć życie na rankach, ich głos powinien liczyć się jako jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 13:15, korinek2 napisał:

> > Myslałem, że nie można rozpatrywać swoich spraw.
A ja myślałem, że Budo potrafi trzymać swoje nerwy na wodzy i flamer''em nie jest. I
rzeczywiście, pierwsze 4 sprawy to jak najbardziej pardon ale za piątą powinien polecieć
ban. Właśnie przez takie odzywki jak "my team too stupid to ult you" community LoL''a
jest ocenianie jak jest. Zdecydowanie punish ode mnie.

Ty tak na serio, czy rodzice przestali cię kochać i masz jakieś zaburzenia?


mam nadzieję, że za to bana nie będzie (uzasadniona próba znalezienia przyczyny irracjonalnego zachowania tego użytkownika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja tak na serio, w tej grze jest. aż za dość samozwańczych geniuszy którzy są asami taktyki i mistrzami skill shotów. Zdaje się, że i Ty do nich należysz i zamiast poradzić sojusznikowi kogo ma focusować / za pingować bądź po prostu napisać, że gdyby postąpił inaczej sytuacja potoczyła by się lepiej najlepiej wyjechać z tekstem "if you had a brain you would come with me for double".

Dnia 06.10.2013 o 16:28, Mange napisał:

mam nadzieję, że za to bana nie będzie


Bana nie będzie, bo już dostał ostrzeżenie, gdybyś był bardziej spostrzegawczy, być może sam byś to zauważył, ale czego można się spodziewać po osobie ze szczeniackimi odzywkami typu:

>Ty tak na serio, czy rodzice przestali cię kochać i masz jakieś zaburzenia?

których na przyszłość radzę nie stosować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że warn jak najbardziej się należał. Dostaliśmy tylko próbkę, ale nie wiemy co jeszcze Budo ma za uszami. A piąta gra wyraźnie pokazuje, że coś tam może siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 19:58, luzac napisał:

A ja powiem, że warn jak najbardziej się należał. Dostaliśmy tylko próbkę, ale nie wiemy
co jeszcze Budo ma za uszami. A piąta gra wyraźnie pokazuje, że coś tam może siedzieć.


Oceniasz to co masz w trybunale, nie zastanawiasz się "na pewno flejmi więcej, punish". To idiotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"if you had a brain you would come with me for double"

Jak masz pisać takie rzeczy na czacie, to już lepiej się nie odzywaj. Porada od kogoś kto warna nigdy nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 20:27, sirufok napisał:

> Nie potrzebuję lekcji, za to muszę kilku udzielić

Błąd, nic nie musisz. A nawet nie powinieneś.


Ależ powinienem, jak widzę, że coś jest nie tak. Po to jest forum, wiesz, żeby dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 20:09, Budo napisał:

Oceniasz to co masz w trybunale, nie zastanawiasz się "na pewno flejmi więcej, punish".
To idiotyczne.


Czemu idiotyczne ? Skoro ktoś flejmi to mu się należy kara nawet jak tego nie widać w trybunale:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 20:36, masterHADES napisał:

Czemu idiotyczne ? Skoro ktoś flejmi to mu się należy kara nawet jak tego nie widać w
trybunale:p


Czy naprawdę tylko ja widzę absurd tej sytuacji?
W prawdziwym sądownictwie masz zasadę, że to winę trzeba udowodnić, a nie niewinność. Sądzisz na podstawie dowodów, które masz, a nie domniemań- te są zupełnie nieprzydatne. Jak widzisz gościa w dresach i kapturze, to od razu zakładasz, że to kibol, zadymiarz i złodziej?
Jak masz gry w trybunale, to podejmujesz decyzję na podstawie tych gier i tylko ich, cała reszta nie powinna mieć znaczenia, bo wchodzi w grę tutaj twoja wyobraźnia, a nie fakty, i powstają potem błędne decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 06.10.2013 o 18:44, korinek2 napisał:

Bana nie będzie, bo już dostał ostrzeżenie, gdybyś był bardziej spostrzegawczy, być może
sam byś to zauważył, ale czego można się spodziewać po osobie ze szczeniackimi odzywkami
typu:

Jakbyś był bardziej spostrzegawczy, to zrozumiałbyś, że chodzi mi o bana za tą "szczeniacką odzywkę", którego chciałem uniknąć.

Dnia 06.10.2013 o 18:44, korinek2 napisał:

>Ty tak na serio, czy rodzice przestali cię kochać i masz jakieś zaburzenia?

których na przyszłość radzę nie stosować...

dobrze tato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować