Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2013 o 23:06, masterHADES napisał:

Z jednej strony skok na kasę z drugiej myślę, że więcej graczy cieszy się z tej decyzji
niż złości. Można by powiedzieć, że Riot uznaje demokracje ;D


Aha super. Recolory w chorych cenach. Jupi.

"Limited Edition skins will not be turned into Legacy Skins. When they were released in the store we made it clear that they would not be available again in the future. Our player''s have made it clear that this is important to them and helps those skins feel special."

Not rly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 04:23, kulfonito napisał:

Rankedy grać, ćwiczyć, a nie o skinaskach pieprzyć :D


Przecie serwer im nie bangla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 09:19, Budo napisał:

Przecie serwer im nie bangla :)

A potem Budo zdziwiony dostaje warny za cyniczne odzywki. XD

FYI problemy są z chatem i pingiem, same serwery leżały może w sumie z dwie-trzy godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 09:25, luzac napisał:

> Przecie serwer im nie bangla :)
A potem Budo zdziwiony dostaje warny za cyniczne odzywki. XD


Ale tu nie ma nic z cynizmu, tylko troszkę satysfakcji, że eune hula ;]
Na serio- jak na eune są problemy z pingiem, to ja rankedów nie tykam, nie chcę przegrać gry przez jakiś randomowy lagspike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TYlko, że ten problem z pingiem występuje sporadycznie i wybiórczo. Ja na przykład dwa tygodnie temu miałem z tym problemy, teraz nie mam w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 09:38, luzac napisał:

TYlko, że ten problem z pingiem występuje sporadycznie i wybiórczo. Ja na przykład dwa
tygodnie temu miałem z tym problemy, teraz nie mam w ogóle.


Ja tam nie ryzykuję, za mało rankedów gra, żeby je przegrywać przez ping. Raz poszedłem na normala, gdy była informacja o lagach i w środku gry wywaliło 5 osób- 3 ode mnie i 2 z przeciwnego teamu Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A względem problemów to jednak EUNE też nie jest takie idealne bo wczoraj o 3 w nocy wyłączyli rankedy ze względu na jakieś problemy z naliczaniem LP ale widzę, że już jest wszystko ol rajt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 11:04, masterHADES napisał:

A względem problemów to jednak EUNE też nie jest takie idealne bo wczoraj o 3 w nocy
wyłączyli rankedy ze względu na jakieś problemy z naliczaniem LP ale widzę, że już jest
wszystko ol rajt.


O trzeciej w nocy, kiedy zasadnicze godziny aktywności to jednak ciut wcze... później (szczelam, że 18-23). Please. Jeżeli coś nie działa to trzeba to naprawić- na przykład w środku nocy, kiedy mało ludzi gra (a wczoraj o 1:00 jeszcze grałem, i nic wyłączone nie było- już wtedy ludzi było mało, na rankeda czekałem 2min zamiast 30s)- i to nie jest duże wyrzeczenie. Nie to, co serwer, który ma problemy w godzinach "szczytu".

Znaczy, nawet to wielkie wyrzeczenie nie jest, bo bez LoLa żyć można. Tyle, że jak widać niektórych to rusza, bo jednak płacze o tym, że EUW nie działa pojawiają się notorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w lesie poszedłem Hydra, Golem, Warmog, Atma, But akurat pod pancerz i budowałem zimny młotek. Było okej, zwłaszcza jak się na mnie wbijali w kiilku jak wszyscy byliśmy na małej liczbie zdrowia. Hydra i pasyw dają kopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 21:08, kulfonito napisał:

Jakiś porządny build na jaxa?

Botrk, Hextech, Triforce, Guinsoo, buty i cos do hp <-wersja ofensywna
Hextech, Triforce/ guinsoo, buty, warmog, mallet, i np atma/mres/armor < wersja defensywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 21:08, kulfonito napisał:

Jakiś porządny build na jaxa?


21/9/0 - ujdzie
9/21/0 - meh
9/0/21 - ms, ls, sv, cd - op

dmg - trinity, botrk do pvp i jeżeli masz jeden cel albo chcesz ostro splitpushować, w przeciwnym wypadku gunblade, zephyr, maw of malmortius
def - randuins, spirit visage, banshee, ga, od biedy warmog

Więcej chyba nie potrzeba. Większość gier będzie wyglądała i tak, że pójdziesz doran ew. dwa i vampiric, później jak będzie hajs to trinity, jak nie to kończysz blotrk i idziesz w tanka. Tak to wyglądało u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 00:16, Ecko09 napisał:

> kiedy wylaczaja rankedy? bo nie wiem czy mam sie spieszyc z tym wygrywaniem

31 października chyba


Phiii i tak posiedzę na sreberku bo jakoś nie wierzę by z solo/duo bym przeskoczył 3 dywizje... W sumie może by się dało bo wybierają największe elo z całego konta czyt. drużyn tyż? Może by tak 3v3 pokatować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować