Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2013 o 13:04, luzac napisał:

Tydzień nie minał, a Aphro i Pobelster już wylecieli z CRS. Coach Saint too stronk. XD

Lepiej by się wziął za cwiczenie smiteów, a nie za treningi drużyny się bierze:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 13:04, luzac napisał:

Coach Saint too stronk. XD


Saint raczej za dużo do gadania nie ma.

Inna sprawa, że do jutra amatorskie teamy grające o LCSy muszą zgłosić składy, a dziś Pobeltera zastąpił Quas z GGLA... Warto zauważyć, że z którymś z tych amatorskich zespołów Curse zagra o LCS.
Przypadek? :P

Anyway, liquid112 confirmed as best lee sin na, kicking people blindly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 16:08, Dziam_dziam napisał:

@up chyba xmithie


Chyba nie, liquid to manager CRS

just sayin

A co do karcianki git, wystarczy zobaczyć na streamach popularność hearthstone''a podczas oczekiwania na mecz, nie dziwię się riotowi, chociaż mogą się spóźnić z hypem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2013 o 16:17, Adjatha napisał:

A co do karcianki git, wystarczy zobaczyć na streamach popularność hearthstone''a podczas
oczekiwania na mecz, nie dziwię się riotowi, chociaż mogą się spóźnić z hypem.


Jeszcze jest taka sprawa, że Blizz powiedział, że nie będzie balansować Hearthstona pod kontem esportowym, a Riot jak już rzeczywiście zrobi karciankę to pewnie będzie chciał też rozwinąć w okół niej jakąś scenę i być może to będzie ich przewaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 16:57, kulfonito napisał:

Dzisiaj ktoś mi napisał, że nie oddawanie jemu killi i zniszczenie mi quadry to brak
teamworku :(


W srebrze takie rzeczy nie powinny dziwić ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 16:57, kulfonito napisał:

Dzisiaj ktoś mi napisał, że nie oddawanie jemu killi i zniszczenie mi quadry to brak
teamworku :(


Dlatego najlepsze quadry, penty są solo. W życiu miałem tylko jedną taką pentę na rankedzie okolice 1400 elo. Jax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to strona podaje przybliżone ELO, trzeba do tej liczby z dystansem podchodzić. Na przykład wydaje mi się, że jeśli w Twojej grze będzie duo (zwłaszcza gdy różnica ELO jest między nimi spora), to nieco to miesza w systemie i wychodzi nie do końca poprawny wynik. W moim przypadku po serii trzech wygranych i trzech porażek ta strona stwierdziła, że ELO mi spadło o 50 punktów. :P Także za bardzo się do tego wyniku nie przywiązuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 23:19, Dartitwo napisał:

Przykladowo moj kumpel jest w Plat I i stronka pokazuje mu tylko 1,970, ciekawa sprawa


Bo będąc już w Plat 1 mógł duużo więcej przegrywać niż wygrywać i dlatego.
Dla przykładu 1920 to ja miałem grając w promocji z G1 do Plat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"This service predicts your MMR value assigned by RiotGames with OP.GG''s constant algorithm, through comparing and analyzing the tier information of the summoners you have been matched with." - czyli ta strona patrzy na ligę/dywizję/LP graczy, jacy się trafią w Twoich grach. I właśnie dlatego zdaje mi się, że duo potrafi "oszukać" algorytm i przez to wynik może wyjść odległy od rzeczywistości. Zresztą masz tam też napisane "Don''t be surprised with any sudden changes on your MMR value".

Prawdę mówiąc, jeśli faktycznie Twoje ELO jest wysokie, to po prostu będziesz dostawać sporo LP za wygraną i tracić znacznie mniej za przegraną. I dojdziesz do kolejnej promocji po czterech wygranych z rzędu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2013 o 08:14, sirufok napisał:

Bo będąc już w Plat 1 mógł duużo więcej przegrywać niż wygrywać i dlatego.


Zgadza sie, tylko mu strona pokazuje "Reasonable MMR", chociaz de facto dostaje +4 za wina, moze jezeli moja sytuacja sie utrzyma uda mi sie uniknac takich problemow jakie on ma, tyle dobrego. Z kolei w G1 tez mialem Reasonable, a dostawalem po 20lp xD

No coz, trzeba chyba jednak miec ta swiadomosc ze strona nie jest nieomylna i w 100% dokladna, nie ma wyjscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować