Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

We''re extending Season 3 ranked play until 11:59 PM on 11/11. Whether you''ve set your sights on lighting the way with Victorious Wards or catching a new skin in your web as a freshly-minted Gold player, you have two additional weeks to reach your personal goals for the competitive season. Head into ranked now to see how high you can rise!

Spada się dopiero po miesiącu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2013 o 10:04, Arande napisał:

Pochwalę się. :D Strasznie dużo czasu mi to zajęło, bałam się, że się nie wyrobię przed
końcem sezonu. -.- No ale wbiłam tam sama i grając głównie supportami. :P


Graty ! Sam wiem co to za męczarnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2013 o 10:04, Arande napisał:

Pochwalę się. :D Strasznie dużo czasu mi to zajęło, bałam się, że się nie wyrobię przed
końcem sezonu. -.- No ale wbiłam tam sama i grając głównie supportami. :P

Oczywiscie szczere gratulacje. Powodzenia w przyszlych meczach na Fields of Justice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, wbiłoby się tego Challengera, ale wczroaj moja Neostrada stwierdziła, że 1,5 miesiąca bez jakichkolwiek problemów z internetem jest nudne i nadszedł czas na powrót do wspaniałych rozłączeń, więc się teraz boję grać rankedy. :P

A co do tego nowego centrum - skoro zajmują się tym już od kilku miesięcy, to dlaczego nie mogli o tym powiedzieć wcześniej? Pewnie by to nieco uspokoiło ludzi w tych dniach, gdy problemy z serwerem były praktycznie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 11:09, matiz123 napisał:

A co do tego nowego centrum - skoro zajmują się tym już od kilku miesięcy, to dlaczego
nie mogli o tym powiedzieć wcześniej? Pewnie by to nieco uspokoiło ludzi w tych dniach,
gdy problemy z serwerem były praktycznie codziennie.

Nie, byłoby jeszcze więcej pretensji - "czemu jeszcze nie działa, do roboty!!!!!!!!!!!!!!1111111oneoenoneeleven".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 11:09, matiz123 napisał:

Ech, wbiłoby się tego Challengera, ale wczroaj moja Neostrada stwierdziła, że 1,5 miesiąca
bez jakichkolwiek problemów z internetem jest nudne i nadszedł czas na powrót do wspaniałych
rozłączeń, więc się teraz boję grać rankedy. :P

A co do tego nowego centrum - skoro zajmują się tym już od kilku miesięcy, to dlaczego
nie mogli o tym powiedzieć wcześniej? Pewnie by to nieco uspokoiło ludzi w tych dniach,
gdy problemy z serwerem były praktycznie codziennie.


Jak wbijesz challengera to wznawiamy dzialalnosc teamu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie kupuję skinów za 1350 z zasady. Riot chciwy jest i w dodatku kłamie raz za razem i nie podobuje mi się to. W ogóle nie kupuję nic dopóki się nie ogarną panowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 22:39, Budo napisał:


Nie kupuję skinów za 1350 z zasady. Riot chciwy jest i w dodatku kłamie raz za razem
i nie podobuje mi się to. W ogóle nie kupuję nic dopóki się nie ogarną panowie...


Dobrze prawi od roku mam koło 1k rp bo nie ma na co wydawać :P. A teraz jeszcze mnie dziady wkurzyli powrotem starych limitowanych skinów to make more money...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 01:09, Ecko09 napisał:

http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=42325083#post42325083

Nie wiem jak wam, ale mi się strasznie podoba co robią ze Skarnerem.


No pewnie, zabierzmy mu heala, po co ma na topa chodzić. Mi to wygląda na nerf, tyle, że będzie miał 4 skille zamiast 3. No, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować