Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Jeej nie wiem jak ale w końcu los się nieco odmienił i w sumie na farcie po roku udało się w końcu awansować do sreberka II. Złota pewnie nie wybije choć ostatnia gra z serii mnie rozwaliła wróg się po prostu poddał xD. A mordekajzerka to makabra 5 meczy 100% wina ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 13:48, Hydro2 napisał:



Masakra. Instaban cały czas, a jak nie jest zbanowana, i przeciwnik jej nie bierze, to wygrywam za każdym razem ( jak narazie 4:0 w/l ), lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 17:06, Kamil2142 napisał:

>

Masakra. Instaban cały czas, a jak nie jest zbanowana, i przeciwnik jej nie bierze, to
wygrywam za każdym razem ( jak narazie 4:0 w/l ), lol.

W ogóle ludzie nie mają pojęcia jak ją ugryźć, a jeszcze większa ilość maksuje na niej W (imo q lepsze do harrasu jak W, które samo w sobie ma już mocne przeliczniki) przez co w laning phase tracą na tradach/mają mniejszy harras. Najlepszym przykładem jest to co niektórzy wypisują przy stronach z kontrami i jak według nich to wygląda
http://www.championselect.net/champ/Jinx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 18:11, Hydro2 napisał:

W ogóle ludzie nie mają pojęcia jak ją ugryźć, a jeszcze większa ilość maksuje na niej
W (imo q lepsze do harrasu jak W, które samo w sobie ma już mocne przeliczniki) przez
co w laning phase tracą na tradach/mają mniejszy harras.

Na 9 lvl maksując W możesz wrzucić 400 dmg co 6 sekund z przesranym slowem, co pozwala użyć tego dwa razy podczas bicia się na bottomie. Maksując Q robisz prawie nic aż do 7-9 lvla bo dostaje żałośnie mało za lvl więc do tego czasu już zazwyczaj się przegrywa lejna. Dla mnie to podobne do maksowania E na corkim, fajnie, bo bije toe-to-toe ale i tak nuke zawsze pozostanie nukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 19:22, Kryhuu napisał:

Na 9 lvl maksując W możesz wrzucić 400 dmg co 6 sekund z przesranym slowem, co pozwala
użyć tego dwa razy podczas bicia się na bottomie. Maksując Q robisz prawie nic aż do
7-9 lvla bo dostaje żałośnie mało za lvl więc do tego czasu już zazwyczaj się przegrywa
lejna. Dla mnie to podobne do maksowania E na corkim, fajnie, bo bije toe-to-toe ale
i tak nuke zawsze pozostanie nukiem.

A co do 9 lvla, szczególnie, że ci mądrzejsi będą się chować za minionami bądź jukować to? Ponadto W ma okropnego delaya (1,5 sec), który przy rozwiniętym Q daje tobie 2,05 AS z phantom dancerem i berserkerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 19:44, Hydro2 napisał:

A co do 9 lvla, szczególnie, że ci mądrzejsi będą się chować za minionami bądź jukować
to? Ponadto W ma okropnego delaya (1,5 sec), który przy rozwiniętym Q daje tobie 2,05
AS z phantom dancerem i berserkerami

Od tego masz supporta który wywiera pressing. A kto kupuje pd pierwszy item? Aspd skaluje się z dmg, mając nawet 2,5as z bazowym dmg nie robisz więcej niż z bfem i bazowym as.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 20:22, Kryhuu napisał:

Od tego masz supporta który wywiera pressing. A kto kupuje pd pierwszy item? Aspd skaluje
się z dmg, mając nawet 2,5as z bazowym dmg nie robisz więcej niż z bfem i bazowym as.

Naprawdę sądzisz, że kupuję phantom dancera jako pierwszy item? Po prostu uważam, że W przeciwko komuś kto ogarnia nieco bardziej wiedząc, że nie stoi się w miejscu na różowej linii niekoniecznie jest skuteczniejsze w laning phase niż w przypadku Q gdzie możesz harrasować za minionami i odcinać przeciwnika od farmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Pierwszy komentarz na polskiej stronie wymiata. " już się nie mogę do czekać jakie stwory nowe będą w dżungli i kim będą Xypherousa i Xelnath "
Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhh. Ostatnie 20 meczy w Silverze miałem pozytywną atmosferę i pełną kulturę... Tym większy szok jak wraca szara rzeczywistość, i 2 mecze pod rząd, w których feedujący cały mecz top / mid uważna, że jungler to ich osobisty niewolnik, który powinien gankować ZWŁASZCZA, gdy ów top / mid cały czas pushuje linię tak, że pozostaje tylko dive pod turret. I nieważne, że po pójściu bot załątwiam adc Triple killa i zniszczony turret, ja mam atakować całującą turret Lux i koniec. Grrrrrrr, już zdążyłem zapomnieć, jak takie rzeczy wnerwiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 20:36, Budo napisał:

> http://na.leagueoflegends.com/en/news/game-updates/features/preseason-draws-closer?ref=rss&utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Czytaj: znowu nerfimy supporty (jak co sezon) i spieprzymy dżunglę jeszcze bardziej.


Proponuję przepuścić przez junglę most
taką dżunglostradę
będzie czwarty lane, nie będzie problemu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 20:34, Hydro2 napisał:

Naprawdę sądzisz, że kupuję phantom dancera jako pierwszy item?

W takim razie nie ma znaczenia co się maksuje pierwsze, przy kupowaniu drugiego itema masz już parę punktów w drugi spell przy normalnej grze, więc nie widzę sensu w Twojej poprzedniej wypowiedzi.

Dnia 23.10.2013 o 20:34, Hydro2 napisał:

Po prostu uważam, że
W przeciwko komuś kto ogarnia nieco bardziej wiedząc, że nie stoi się w miejscu na różowej
linii niekoniecznie jest skuteczniejsze w laning phase niż w przypadku Q gdzie możesz
harrasować za minionami i odcinać przeciwnika od farmy

Wszystko zależy od przeciwników, ja grając na plat 2 nie mam problemów z trafianiem W, może w Twoim diamencie jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2013 o 21:49, Kryhuu napisał:

W takim razie nie ma znaczenia co się maksuje pierwsze, przy kupowaniu drugiego itema
masz już parę punktów w drugi spell przy normalnej grze, więc nie widzę sensu w Twojej
poprzedniej wypowiedzi.

Ma znaczenie, zaleznie od tego co sie maxuje nastawiasz sie na rozne rzeczy w midgame. I w wiekszosci przypadkow bym jednak maxowal Q. Waveclear, teamfighty i skirmishe wszystkie przemawiaja za tym. Tylko gdy zamierzasz siegowac to W mogloby byc lepsze, ale tez kwestia dyskusyjna bo range na Q ulatwia strzelanie w towera.

Dnia 23.10.2013 o 21:49, Kryhuu napisał:

Wszystko zależy od przeciwników, ja grając na plat 2 nie mam problemów z trafianiem W,
może w Twoim diamencie jest inaczej.

Bo ssa, jesli zamierzasz sie piac w gore to nie bedziesz juz trafial na takich ludzi. Wyznacznikiem sily jakiegos skilla jest to, ze bedzie sie sprawowal dobrze na kazdym poziomie, a nie tylko do pewnego momentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować