Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Shyvana też jest dobrym championem. :)
A zeby dostac Vilemawa trzeba zatańczyć przed nim przez 2 minut, potem go lasthitnąc, a wszystko to podczas pełni księzyca i w roku przestępnym, i nie można zapomnieć o radiacji magicznego kryształu który przyleciał na skrzydłach Pegaza z 13 wymiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 23:06, QST07 napisał:

Shyvana też jest dobrym championem. :)
A zeby dostac Vilemawa trzeba zatańczyć przed nim przez 2 minut, potem go lasthitnąc,
a wszystko to podczas pełni księzyca i w roku przestępnym, i nie można zapomnieć o radiacji
magicznego kryształu który przyleciał na skrzydłach Pegaza z 13 wymiaru.


Pominąłeś zmianę języka w Windowsie na starochiński, sformatowanie i zainstalowanie Win 95...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 22:17, Budo napisał:

Z każdym jestem chętny porozmawiać o Garenie. Na przykład dzisiaj dowiedziałem się od
zeda, że garen op xD


Do Garena jest akurat dobry skin na przecenie, którego nie omieszkałem się kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 00:38, lRayl napisał:

Do Garena jest akurat dobry skin na przecenie, którego nie omieszkałem się kupić.


No skin fajny. Ja go kupiłem za 975 zaraz po premierze, ale szczerze, to nie jest warty 1350 ni cholery. Zabrali mu wszystko co miał unikalne, teraz ma takie same animacje jak classic i nie wiem jak oni wymyślili, że to jest ciągle 1350. W przecenie można wziąć, w pełnej cenie nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 01:06, Budo napisał:

No skin fajny. Ja go kupiłem za 975 zaraz po premierze, ale szczerze, to nie jest warty
1350 ni cholery. Zabrali mu wszystko co miał unikalne, teraz ma takie same animacje jak
classic i nie wiem jak oni wymyślili, że to jest ciągle 1350. W przecenie można wziąć,
w pełnej cenie nie ma szans.


Zwykle nie kupuję skinów bez przeceny nie licząc limitowanych/legacy, które nie będą miały przeceny, tylko grzecznie na nią czekam. Jedyny wyjątek jaki zrobiłem to Foxfire Ahri. A w przyszłości jedynie skiny do Ahri i Diany z góry mają szansę być kupione pzy premierze. Inne naprawdę musiały by mnie zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow wow, tyle uszanowanka, Nasus taki groźny, Q takie zabójcze, wow, nowa laga do okładania Teemo.

http://i.imgur.com/u1OS2IP.png

Ale tak na serio to czekałem na to i się wreszcie doczekałem. Swoją drogą bardzo podobają mi się po reworku jego inne skiny i teraz to chyba pierwszego w kolejności kupiłbym faraona, dopiero potem dreadknighta...Tak więc wow wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 02:10, Buhahahahaha napisał:

Zmiana VA NOPENOPENOPENOPE

W przeciwieństwie do głośnej większości, liczę na to, że nowy VA się postara, zamiast skreślać go od razu, bo Doge ma wspaniały voice over. Zmiany wymagają poświęceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już, to VA, od "voice actor". I kolega wyżej to wie, przecież daje propozycję zastępstwa, całkiem solidnego swoją drogą. Jak już masz kogoś trolować, to rób to z rozeznaniem, jo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam taką zagwozdkę. Czy jeśli się zrefunduje postaci do której ma się skina to czy ten skin też zostaje zwrócony czy jednak dalej jest na koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurr... już mam dosyć tych błędów przy logowaniu. Przynajmniej raz na dzień musi mi sie raz lol fochnąć i napisać "serwer logowania nie odpowiada" i wal się na ryj. Kiedyś pomagał reset kompa i zmienianie w czasach z internetu,ale tera to nie działa,a nie chce 3 raz odinstalować i zainstalować. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 18:29, bobobo napisał:

Kurr... już mam dosyć tych błędów przy logowaniu. Przynajmniej raz na dzień musi mi sie
raz lol fochnąć i napisać "serwer logowania nie odpowiada" i wal się na ryj. Kiedyś pomagał
reset kompa i zmienianie w czasach z internetu,ale tera to nie działa,a nie chce 3 raz
odinstalować i zainstalować. Jakieś rady?


Też mnie się to zdarza. Też na początku reinstalowałem lola, aż znalazłem filmik na youtube, w którego opisie gość wyjaśnił co robić i magicznie mnie to działa.

1. Sposób
a) Wyłączasz lola
b) Otwierasz wszystkie przeglądarki zainstalowane na komputerze
c) Szczęśliwie sie logujesz

2. Sposób, jak pierwszy nie działa
a) Wyłączasz Lola i wszystkie przeglądarki
b) Otwierasz Internet Explorer
c) Wchodzisz na stronę x.leagueoflegends.com(Zamiast x wpisujesz skrót twojego serwera)
d) Logujesz się na swoje konto na stronę
e) Szczęśliwie się logujesz do gry(Może pomóc uruchom jako administrator, chociaż mnie zawsze i tak działa bez tego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować