Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2013 o 22:32, luzac napisał:

Tylko, że VO nie umiera, umiera VA.



Nikogo to nie obchodzi, wiadomo o co biega...

btw infernal nasos nowy legendary, ale imo bida aż piszczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mnie obchodzi. Skoro Ciebie tak to nie obchodziło, to po co się wtrącasz, co?

A skin epicki, brakuje tylko żeby /d grało cały czas Beelzebossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ACHTUNG ACHTUNG

Ci co mają mnie na liście znajomych- możecie sprawdzić czy jestem online? Prawdopodobnie jakaś franca zajumała mi konto, bo nie mogę się zalogować. Co, którzy mnie nie mają, a chcą pomóc, to możecie dodać ImKilaya na nordicu. Dzięki!

luzac---> kwestia gustu, ja zostaję przy riot nasusie, albo galacticu, bo ten nowy galactic wygląda zacnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/1pmr8d/kassadin_has_reached_9001_ban_rate_my_take_on/
http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/1pm152/is_it_just_me_or_kassadin_feels_even_stronger_now/

Wlasnie dostaje chyba najwiekszego raka mozgu w historii graczy lola. Dawno nie bylem tak wkurzony na glupote ludzi, zazwyczaj mnie ona bawi, ale w tym momencie czuje kompletna pustke i beznadzieje z powodu poziomu retardacji graczy lola.
Mam nadzieje ze chociaz wy nie myslicie tego co ci idioci na reddicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 23:44, Yawei napisał:

ciacho
Wlasnie dostaje chyba najwiekszego raka mozgu w historii graczy lola. Dawno nie bylem
tak wkurzony na glupote ludzi, zazwyczaj mnie ona bawi, ale w tym momencie czuje kompletna
pustke i beznadzieje z powodu poziomu retardacji graczy lola.
Mam nadzieje ze chociaz wy nie myslicie tego co ci idioci na reddicie :(



Dla mnie to była zmiana, o której bez grania nie można bylo powiedzieć, jak wpłynie na siłę Kassadina. Chociaż w mojej opinii też to nie wyglądało na nerfa. Tracisz na lini, ale potencjalnie zyskujesz naprawdę duży dmg w late. I jak widać jest to tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem moze Q dostalo nerfa, ale ulti nadrabia ten dmg. I jeszcze odnawianie many? Przecież to daje calmkiem odwrotny efekt do tego co bylo przed tym mini reworkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 02:17, QST07 napisał:

Owszem moze Q dostalo nerfa, ale ulti nadrabia ten dmg. I jeszcze odnawianie many? Przecież
to daje calmkiem odwrotny efekt do tego co bylo przed tym mini reworkiem


Tylko, że to nie jest rework.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 02:20, Ecko09 napisał:

Tylko, że to nie jest rework.

Dlatego powiedzialem "mini" rework. Zmienili troche mechanikę ulti przez to odnawianie many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 02:17, QST07 napisał:

Owszem moze Q dostalo nerfa, ale ulti nadrabia ten dmg. I jeszcze odnawianie many? Przecież
to daje calmkiem odwrotny efekt do tego co bylo przed tym mini reworkiem

Przeciez to jest champion z jednym z najgorszych laning phasow w grze. Zabranie mu dmgu z Q jeszcze bardziej psuje mu sytuacje, bo teraz nie bedzie mial zadnego potencjalu jesli chodzi o zabicie przeciwnika. Jesli xamierzasz kassadinem uzywac riftwalka prosto na przeciwnika bez zhonyi to powodzenia w przezyciu. Pisalem juz kiedys czemu kassadin nie jest dobrym championem (moze tylko noobstomperem) wiec nie bede sie powtarzal. Po prostu dodam, ze wydaje mi sie, ze ludzie w tej grze sa tragiczni jesli chodzi o mechanike i cala teorie laning phase i to jest powodem calego placzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dotsrezegasz potencjalu, Kassa rto nie jest front line,zeby sie wbijac i odrazu uzywac zhonyi. On ma wylapywac targety, albo brstowac przeciwnych Carrych. Gralem kassa po tej zmianie, i serio DMG jest na tyle wystarczajacy, zeby spokojnie zburstowac przeciwnika. Gdyby byl taki tragiczny, to czy xPeke by nim gral? A moze on tez nie ogarnia mechaniki, i ma tragiczny laning phase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 13:07, QST07 napisał:

ulti nadrabia ten dmg. I jeszcze odnawianie many?
Kassa rto nie jest front line,zeby sie wbijac i odrazu uzywac zhonyi

Aha, czyli zwiększony dmg na ulti i odnawianie many sprawia, że Kassadin jest lepszy, bo nie jest to champion wbijający się w przeciwnika? Hm, po raz kolejny widzę, że Twoje posty mają sens.

Dnia 01.11.2013 o 13:07, QST07 napisał:

Gdyby byl taki tragiczny, to czy xPeke by nim gral? A moze on tez nie ogarnia mechaniki,
i ma tragiczny laning phase?

Tego to ja już kompletnie nie wiem, jak skomentować. Ale mam nadzieję, że Peke dostenie buffa, jeśli ma słaby laning phase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbija się, owszem ja zrozumialem ten post jakoby ktos kto gra kassadinem wbijal się na 3-5 przeciwnikow. Poraz kolejny widze ze nie rozumiesz co czytasz. Peke jako pro pokazuje ze Kassadinem DA się miec dobry laning phase, i nie jets to uzależnione od postaci, a od osoby ktora gra ową postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 13:07, QST07 napisał:

Nie dotsrezegasz potencjalu, Kassa rto nie jest front line,zeby sie wbijac i odrazu uzywac
zhonyi. On ma wylapywac targety, albo brstowac przeciwnych Carrych. Gralem kassa po tej
zmianie, i serio DMG jest na tyle wystarczajacy, zeby spokojnie zburstowac przeciwnika.
Gdyby byl taki tragiczny, to czy xPeke by nim gral? A moze on tez nie ogarnia mechaniki,
i ma tragiczny laning phase?

Ja nie mowie ze gdy jest sfarmiony to nie jest wkurzajacy. Po prostu powstrzymanie go przed snowballem jest dziecinnie proste. Jak chcesz to mozemy sprobowac zagrac jakies 1v1, zagrasz kassadinem, a ja kims kogo ja bym picknal przeciw niemu, a potem nawet kims na kogo uwazasz ze kassadin jest dobry (z popularnych midow). Pokaze Ci o co mi chodzi, bo jakos nie czuje ze chce mi sie rozpisywac rozne scenariusze tego jak by wygladaly matchupy.

Kassadin moze byc calkiem ok w playstylu xpeke i ogolnie jego teamu. Stawiaja oni na szybkie rotacje, duza ilosc gankow, ale oni pickuja caly team ktory sie z tym zgrywa i wiekszosc roboty odwala zazwyczaj cyanide lub yellowstar w momencie gdy xpeke gra kassadinem. Zreszta wiekszosc osob gra jakby byli przestraszeni zrobienia bledu. To dlatego Faker jest dobrym graczem, on sie nie waha robic agresywnych, wzglednie ryzykownych zagran.

Yawei na euw jesli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować