Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Od dwoch dni mam ping w okolicach 200-400 a nawet czasem wyżej. Podczas wczytywania gry wyświeta ping 50-60 (czyli tak jak było "dawniej"). Speedtest pokazuje download 10Mbps, upload 1Mbps i ping 36 ms (czyli tu nic sie nie zmieniło od kilku miesięcy). Ktoś wie w czym może byc problem?
Próbowalem nawet przeinstalować LOLa ale zaskoczenia nie było i dalej to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 09:51, Traitor napisał:

Od dwoch dni mam ping w okolicach 200-400 a nawet czasem wyżej. Podczas wczytywania gry
wyświeta ping 50-60 (czyli tak jak było "dawniej"). Speedtest pokazuje download 10Mbps,
upload 1Mbps i ping 36 ms (czyli tu nic sie nie zmieniło od kilku miesięcy). Ktoś
wie w czym może byc problem?

Próbowalem nawet przeinstalować LOLa ale zaskoczenia nie było i dalej to samo...

Grasz na EU West?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wchodzisz na Reddita dopiero od niedawna. Swoją drogą autor tego custom skina miał jeszcze kilka innych fajnych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 10:40, Dziam_dziam napisał:

Pierwszy raz go widzę i o nim słyszę...


Chyba z 7000 upvote''ów na ameryce ma wątek, no i custom skin był zrobiony już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś chciałby pograc w turnieju 3v3? nagroda 60zł dla najlepszych : ) mam nadzieję ,że admini gram.pl się tym zainteresują , a przedewszystkim gracze, bo to dla was przecież to robimy : ) wiecej info na forum cafejka com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 13:25, Bryliii napisał:

Witam czy ktoś chciałby pograc w turnieju 3v3? nagroda 60zł dla najlepszych : ) mam
nadzieję ,że admini gram.pl się tym zainteresują , a przedewszystkim gracze, bo to dla
was przecież to robimy : ) wiecej info na forum cafejka com


60 zl dla kazdego czlonka teamu, czy do podzialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 09:51, Traitor napisał:

Od dwoch dni mam ping w okolicach 200-400 a nawet czasem wyżej. Podczas wczytywania gry
wyświeta ping 50-60 (czyli tak jak było "dawniej"). Speedtest pokazuje download 10Mbps,
upload 1Mbps i ping 36 ms (czyli tu nic sie nie zmieniło od kilku miesięcy). Ktoś
wie w czym może byc problem?

Próbowalem nawet przeinstalować LOLa ale zaskoczenia nie było i dalej to samo...


Gdzieś na drodze od twojego dostawcy neta do serwerów LoL-a trafił się korek/ograniczona przepustowość. Popularny problem np. w USA gdzie Comcast (jeden z większych dostawców internetu) celowo ograniczył przepustowość do serwerów Riotu i mimo iż pingi są normalne to lagi robią się nieziemskie czasami.

Rozwiązanie? VPN. Możesz spróbować np triala tego:
http://www.cactusvpn.com/
I zerknąć czy się poprawi gdy go użyjesz (w ten sposób cały twój ruch internetowy jest tunelowany przez dodatkowy serwer omijając potencjalny "korek" na bezpośredniej drodze do serwerów Riotu). Jeśli tak to możesz albo kupić subskrypcję albo liczyć na to że twój dostawca internetu potrafi się dogadać na najwyższych szczebelkach z innymi dostawcami i załatwić dodatkową przepustowość do Francji bo tam znajdują się główne serwery EUW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 18:01, Ecko09 napisał:

Pany, jak ktoś mi kupi gifta, ja go odrzucę (no chyba, że się nie da) to ta osoba dostanie
RP z powrotem?

Prezenty się przyjmuje. Nie da się odrzucić D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 18:57, IlMOD napisał:

Ja wiem, że narzekanie na matchmaking jest lamerskie i w normalach nie obowiązują te
wszystkie zasady i w ogóle, ale... http://imgur.com/DvbYz1K
Edit: obrazek się nie wgrał na grama.


Ale w czym problem? Grając z lepszymi sam stajesz się lepszy. Ją tu widzę same zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować