Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Yellow Jacket Shen''a mi wylosowało z gifta. On jest jakiś taki bardziej legacy czy tylko dlatego niedostępny bo był usuwany razem z innymi skinami które są za słabe żeby być uważanymi za takie. ( jak Butcher Urgot czy cuś )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 00:00, Kamil2142 napisał:

Yellow Jacket Shen''a mi wylosowało z gifta. On jest jakiś taki bardziej legacy czy tylko
dlatego niedostępny bo był usuwany razem z innymi skinami które są za słabe żeby być
uważanymi za takie. ( jak Butcher Urgot czy cuś )


Zarówno to i to^^

Jeszcze nie dawno był za 280 rp w wyprzedaży, czyli szczęście się do Ciebie nie uśmiechnęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 10:03, Yawei napisał:

A z tego co widzę Eco odczytał... Check this one: https://twitter.com/SotLTravis/status/398616274239893506
Chodzi o fakt, że z ostatniej rozmowy Travisa Gafforda z Niciem Allenem z Riot Games wynika jasno, że Incarnation nie zostanie odbanowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 10:12, akwyx napisał:

A z tego co widzę Eco odczytał...


Odczytałem to wcześniej jak randomowo sobie lukałem jego twittera, domyśliłem się o co chodzi chociaż link nie działał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 11:41, masterHADES napisał:

> I''m sad.... https://twitter.com/SotLTravis/status/39...4239893506

W sumie nie rozumiem czemu ten gościu nie pójdzie grać w jakąś dote 2 albo sc2 tylko
tak męczy tego lol''a ;d

bo nie jest powiedziane, że mu się powiedzie. do tego sc2 odpada kompletnie bo to zupełnie inna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 11:44, Mange napisał:

> > I''m sad.... https://twitter.com/SotLTravis/status/39...4239893506
>
> W sumie nie rozumiem czemu ten gościu nie pójdzie grać w jakąś dote 2 albo sc2 tylko

> tak męczy tego lol''a ;d
bo nie jest powiedziane, że mu się powiedzie. do tego sc2 odpada kompletnie bo to zupełnie
inna gra


No w lol''u to na pewno mu się nie powiedzie z perma banem, więc chyba warto by było spróbować czegoś innego a sc2 podałem jako przykład innej gry e-sportowej. Ewentualnie może olać esport i zająć się czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 11:44, Mange napisał:

bo nie jest powiedziane, że mu się powiedzie. do tego sc2 odpada kompletnie bo to zupełnie
inna gra


Pograć może i zobaczyć czy mu się uda, na lolu nie ma czego szukać już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 15:50, Ecko09 napisał:

Pograć może i zobaczyć czy mu się uda, na lolu nie ma czego szukać już.

gra zdominowana przez Koreanczykow, tylko kilku graczy z poza tego grona jest w stanie cos ugrac. nie warto tracic kilku miesiecy i nie byc pewny, a dla kogos kto nigdy z rtsami (wc3 bw) nie mial nic wspolnego bedzie to dluga droga. nie wiem jak jest z dota2, bo gralem max 100h, ale to ciagle moba i nawet ja stratowalem z wyzszego pulapu dzieki lolowi. pewnie na poziomie pro roznice sa wieksze i tez potrzeba czasu.
on dalej ma tego bana na wszystkie nowo utworzone konta? Bo imo wiecej by zyskal po prostu streamujac i sprzedajac miazgi ocelotom na midzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować