Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Czy nie miało być tak, że w normalach summoners riftach pojawia się obramówka z rankedów 5v5 a nie najwyższa osiagnięta?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 00:15, lRayl napisał:

Czy nie miało być tak, że w normalach summoners riftach pojawia się obramówka z rankedów
5v5 a nie najwyższa osiagnięta?:/


A to nie jest tak, że pokazuje się ta obramówka którą się zdobyło w danym trybie gry ? W sensie, że na solo q ta która zdobyłeś w solo q a na przykład w meczach drużynowych taka którą zdobyłeś grając z drużyną ?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 00:45, masterHADES napisał:

A to nie jest tak, że pokazuje się ta obramówka którą się zdobyło w danym trybie gry
?

...
Trudno zdobyć jakąkolwiek odznakę na normalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 00:45, masterHADES napisał:

> Czy nie miało być tak, że w normalach summoners riftach pojawia się obramówka z
rankedów
> 5v5 a nie najwyższa osiagnięta?:/

A to nie jest tak, że pokazuje się ta obramówka którą się zdobyło w danym trybie gry
? W sensie, że na solo q ta która zdobyłeś w solo q a na przykład w meczach drużynowych
taka którą zdobyłeś grając z drużyną ?:p


Chodziło mnie o normale. Jak dobrze pamiętam, miało być tak jak napisałem w swoim poście. A gram sobie wczoraj normala 5v5 summonera i bam obramówka diament z 3v3. Teraz nie będę mógł sobie spokojnie 5v5 zagrać bo odrazu przy przegrywaniu zacznie się flame:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 00:57, windows00 napisał:

> A to nie jest tak, że pokazuje się ta obramówka którą się zdobyło w danym trybie
gry
> ?
...
Trudno zdobyć jakąkolwiek odznakę na normalach...


Zawsze myślałem, że na normalach pokazuje się ramka z solo q ranked, ale to pewnie dlatego, że zawsze w solo q miałem najlepszą ramkę i nie byłem w stanie zauważyć różnicy:P

Kurde czyli ktoś może mieć diamentową ramkę na normalu i nie być z diamentu, ciekawie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, mieli to poprawić bodajże dwa patche temu, iż na normalach będzie się pojawiać znowu ramka z solo q.

A co do posiadania ramki i nie bycia z danej ligi... eloboosting w tym roku kwitł, zwłaszcza, że nie dało się wypaść z wbitej odznaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 10:17, masterHADES napisał:

ciacho

Zawsze myślałem, że na normalach pokazuje się ramka z solo q ranked, ale to pewnie dlatego,
że zawsze w solo q miałem najlepszą ramkę i nie byłem w stanie zauważyć różnicy:P

Kurde czyli ktoś może mieć diamentową ramkę na normalu i nie być z diamentu, ciekawie
^^


Można mieć diament z teamu ze znajomymi.:P
Ale Rioter poinformował, że jest bug w kodzie i z patchem 3.14 mają to naprawić aby w odpowiednich normalach wyświetlały sie odpowiednie ramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 20:53, luzac napisał:

Xin brata ma.
Nie zabijać miał, zabił.
Biega bez pochwy.

Tylko z tego co wiem ludziom nie pasuje, że Xin to chińskie imię a ten tutaj Yasuo ma imię... japońskie. Ale cóż, trzeba czekać to się przekonamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tyle, że Yasuo to nie brat Xina, tylko prawdopodobnie Yone. Nuby :)

"Yasuo is not Xin''s brother, not Yi''s brother, not Lee Sin''s brother and not Wukongs brother(or any of the other champs you''re throwing out). Yasuo is Yone''s brother, the narrator of the piece and the image of the first silhouette in the preview."

Z hameryki cytat, nie czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować