Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Yasuo, the Unforgiven, revealed

Yasuo dashes to solemn victory, harnessing the raw power of the wind to elevate his unmatched elemental swordsmanship. A former member of an Ionian martial school and the only student to have mastered a legendary wind technique, Yasuo now lives a tempestuous life, drifting through Runeterra as he hunts the true killer of the Ionian elder he was sworn to protect.

http://www.mobafire.com/league-of-legends/forum/news/yasuo-the-unforgiven-revealed-26220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na reddita mam ochote powiedziec "a nie mowilem", ale jednoczesnie walnac facepalma. Ta strategia 2-1-2 byl viable juz wczesniej, tylko jej cel byl inny. Mam wrazenie ze jedynym celem graczy lola jest zdobycie przewagi w goldzie tylko i wylacznie famieniem. Zadnej presji, denyowania i oslabienia przeciwnika mimo, ze ta strategia ma wiecej zalet.
No coz, to nie zmienia faktu ze brak typowego junglera jest lepsza opcja, bo mozna stworzyc team o lepszej synetgii. Mam nadzieje ze w koncu zobaczymy jakies zroznicowanie w ustawieniach na turniejach.

Inb4 champy farmiacy jungle w zawrotnym tempie i posiadajacy spore mobility stana sie popularni, bo gdy przeciwnil bedzie mial duo bot i top to bedzie mozna farmic 2 jungle.
(tak naprawde to to nie ma sensu, bo nie ma hyperskalujacych sie szybkich junglerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Support Rammus podobno op -,-''

Ciekawe czy double jungle ludzie zaczną grać, wczoraj coś takiego grałem (po części trololololo^^), ale dało rade farmić i gankować we 2 i nie musieliśmy się bić o kampy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ta strategia imho nie przetrwa w obecnej postaci. Relic Shield znerfią a przynajmniej usuną możliwość 2 na tym samym lanie bo, bądźmy szczerzy, to już nawet pomijając główny problem czyli supporta dostającego mnóstwo golda nadal daje hp, hp5, lepsze last hity pod towerami i heal dla sojusznika. W porównaniu do pozostałych itemów pod GP10 to jest naprawdę mocne (i jest jedynym który mogą budować osoby które last hitują).

A to o czym mówisz czyli "tylko" farmienie ma sens - jak wielu pro już się wypowiadało, nawet niewielka przewaga potrafi się skalować w GG WP w tej chwili. Mało kto lubi nadmiernie ryzykować. Zresztą nawet w obecnej sytuacji wśród itemów z GP10 Relic Shield daje najlepsze staty. Bo co, zbudujesz sobie Ancient coin które daje regen? Regen przegrywa z nukiem i potrzebujesz hp. Zresztą Relic Shield daje więcej hp5 niż Ancient coin (co swoją drogą jest debilne).

Imho, 2-1-2 złe nie jest ale trochę poprawek (niekoniecznie pełnoprawnych nerfów) by się przydało. Tak żeby pozostałe przedmioty początkowe miały sens a nie tylko Relic Shield spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 17:18, Ecko09 napisał:

One for All od dziś do zdaje się 2 grudnia dostępne.


Ten tryb będzie tylko na podstawowej mapie? Czy na aramowej również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 17:29, masterHADES napisał:

> One for All od dziś do zdaje się 2 grudnia dostępne.

A co to jest ?

nazwa nic ci nie mowi?

jeden chempion dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 18:19, cubbek napisał:

10 x dzidale :D


10 * Draaaven, 20 toporów do łapania, zabawa w "podaj dalej" na wielką skalę.
Much fun :D

Albo 10 Fiorek ultującycych jednocześnie! Albo 10 Syndr i spam kul, albo 10 AP Rammusów i pushowanie turretów z ulta.
O zabawie w 10 * Yorick/Morde czy 10 Karthusów nie wspominam, bo to klasyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 20:18, Ecko09 napisał:

Co sie stanie jak wylosują champa, którego ja nie mam? Wywali mnie?


Wydaje mi się, że nie.
Ja gankplanka np. nie miałem a nim grałem ;>

Btw,
Blitz x5 jak zwykle niszczy w takich modach ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 20:18, Ecko09 napisał:

Co sie stanie jak wylosują champa, którego ja nie mam? Wywali mnie?


Wydaje mi się, że można wybierać każdego championa którego ma ktokolwiek z drużyny bo dzisiaj jak grałem to mogłem wybrać sobie Zeda albo Cassio których nie mam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 20:18, Ecko09 napisał:

Co sie stanie jak wylosują champa, którego ja nie mam? Wywali mnie?


Z obserwacji wnioskuję, że jest dostęp do champów, które posiada ktokolwiek w teamie.
Btw, 5x Lee op, ale zaraz po tym trafiliśmy na 2 teamy blitzcranków, 10 łap w górze o/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 21:10, sirufok napisał:

A co gdy każdy wybierze innego? Wtedy będzie losować spośród nich?

Wtedy jest random tie breaker, i randomowo wybiera jednego z tych gdzie jest remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować