Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2013 o 22:45, sirufok napisał:

Nie radzę grać Ziggsem w tym trybie:
http://www.youtube.com/watch?v=YSNYh7U6B-8&feature=youtu.be

;D


Właśnie oglądałem wcześniej i zauważyłem, że Zigss może innych Zigsów swoją bombką odrzucać. Od razu zamarzyło mi się zagrać w tym trybie Zigssem, by móc potrolować randomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 00:56, Ecko09 napisał:

Właśnie oglądałem wcześniej i zauważyłem, że Zigss może innych Zigsów swoją bombką odrzucać.
Od razu zamarzyło mi się zagrać w tym trybie Zigssem, by móc potrolować randomy.


Lepiej zagraj premade i ustawcie się wszyscy na dynamicie i tak po kolei ;}
A z randomami jak cię któryś wkurzy to podrzucaj go przeciwnikom jak tylko się wychyli do przodu ;>

---------------------------------------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=zkdzRVNTjrI
Ciekawe jakie zabawy jeszcze zobaczymy w tym trybie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jest item targon''s coś tam, który podobno jest op, więc może to to.
Po tych zmianach boję się normali grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to co zwykle. Targon Brace gwarantuje jego użytkownikom unlimited sustain i gruby dopływ golda, więc zarówno duo adc/sup oraz top/jungle sobie je biorą i laning phase mają teoretycznie w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Gambit 2:0 C9. Najpierw przegrana z Fnatic, teraz z ruskimi. Wygląda na to, że nawet team, który dominuje NA nie jest wystarczająco mocny na inne regiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2013 o 17:19, hammerfall87 napisał:

Jacy junglerzy są mocni na ten patch ?


Leona, Thresh, Annie, Fiddle... oh wait. Teraz się gra 2-1-2 a nie jacyś tam junglerzy ;o

A już poważniej - Wukong z powodu nowych masteries może być bardzo mocny bo dostaje za darmo 60 armora i mr z swojego pasywa i defensive masteries. Poza tym Shyvana (która jako jeden z niewielu champów może naprawdę szybko czyścić wszystkie 6 campów) i Eve (z uwagi na zmiany w systemie wardów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie konto założyłem, żeby dać Ci upvote''a. Doceń to. Swoją drogą, zszokował mnie fakt, że nazwa użytkownika "matiz123" była tam jeszcze dostępna. :O

Czy w ostatnim patchu zmieniono coś z matchmakingiem w normalach - jakiś reset, czy też branie pod uwagę ELO z ranked? Bo teraz zacząłem spotykać zdecydowanie więcej ludzi z diamentowej ligi - i nie, nie chodzi mi tu o osoby z Diamond V i 0 LP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2013 o 19:38, matiz123 napisał:

Specjalnie konto założyłem, żeby dać Ci upvote''a. Doceń to. Swoją drogą, zszokował mnie
fakt, że nazwa użytkownika "matiz123" była tam jeszcze dostępna. :O

Czy w ostatnim patchu zmieniono coś z matchmakingiem w normalach - jakiś reset, czy też
branie pod uwagę ELO z ranked? Bo teraz zacząłem spotykać zdecydowanie więcej ludzi z
diamentowej ligi - i nie, nie chodzi mi tu o osoby z Diamond V i 0 LP.

Dzieki :D Narazie sie nie udalo wybic ale zwalam wine na to ze wtedy sie odbywal turniej i wszyscy pisali tylko o tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wziąłem się za animację bo mnie fascynowała zawsze i jakby ktoś chciał zobaczyć abominacje przezemnie stworzonei + posłuchać/obejrzeć streszczenie lore postaci, których jakoś nigdy nie chciało Ci się czytać to możesz wpaść tutaj i ją poznać -> http://www.youtube.com/watch?v=inmzu9-J5Pg

Mam nadzieję, że taka autoreklama nie jest jakoś zakazana bo zawsze fajniej się robi toto jak jest ktoś kto to obejrzy. ( robić będę i tak, bo chcę się naumieć flasha ) Jakaś krytyka czy cuś jak ktoś ma ochotę to zawsze mile widziana. ( to, że całość jest tzw. "rough on the edges" czyli brakuje praktyki trochę i narracja jest cichsza niż reszta już wiem tho ^^ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2013 o 17:19, hammerfall87 napisał:

Jacy junglerzy są mocni na ten patch ?

Ja polecam nautilusa na masteries 0/21/9 (po 3 punkty w ms, mana regen i cdr na summonerach.)
Bazowy mana regen +te masteries praktycznie pozwala używać tarczy bez kosztu (koszt tarczy jest mniej wiecej taki sam jak ilość many odnowionej w trakcie cd.) Z tarczą clear jest bardzo szybki i bez większej straty hp (od drugiego poziomu tarczy.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować