Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2013 o 16:43, Kamil2142 napisał:

Woah, dzięki! :D


Dartitwo ma IMO rację. Większość graczy LoL'a nie czyta lore, bo tylko przeszkadza im to od razu rozpocząć grę i jest do rozgrywki tak naprawdę niepotrzebne. W tej krótszej formie może to się jednak przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2013 o 22:26, Kamil2142 napisał:

Ostatnio wziąłem się za animację bo mnie fascynowała zawsze i jakby ktoś chciał zobaczyć
abominacje przezemnie stworzonei + posłuchać/obejrzeć streszczenie lore postaci, których
jakoś nigdy nie chciało Ci się czytać to możesz wpaść tutaj i ją poznać -> http://www.youtube.com/watch?v=inmzu9-J5Pg


Naprawdę fajne i to jeszcze o moim ulubionym championie ^^ Jeden mankament tylko: ciut cichy ten narrator - musiałem podkręcić głośniki na maxa żeby coś zrozumieć, a jak puściłem od nowa to mało nie spadłem po tym Oblivion awaits xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 00:42, Oloninho napisał:

Jak najłatwiej w obecnej mecie jest wycarry''ować grę soloQ? Chodzi mi tu przede wszystkim
o pozycję oraz champion picka.


Grając swoimi ulubionymi championami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 02:29, Ecko09 napisał:

Grając swoimi ulubionymi championami.


Oczekiwałem trochę innej odpowiedzi. To jest dość oczywiste, że grając postaciami ulubionymi/tymi, które się najlepiej ogarnia najłatwiej jest wygrać. Ale chodziło mi bardziej o coś w stylu tier listy. Bo jednak champion championowi nie równy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tym razem Ecko ma rację... Obecnie w grze panuje chaos, więc najlepiej trzymać się sprawdzonych przez siebie postaci. Bo na razie nikt nie będzie się bawił w definiowanie kto jest OP a kto jest UP na tym patchu, zważywszy jak wszystko się jeszcze będzie zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 11:46, akwyx napisał:

Święta idą. Nowe skina dla Singeda i Lulu oraz podobno nowy tryb na ARAMowej mapce (2v2
albo 1v1 chyba).

megmy czymber nie hawlin abyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 00:42, Oloninho napisał:

Jak najłatwiej w obecnej mecie jest wycarry''ować grę soloQ? Chodzi mi tu przede wszystkim
o pozycję oraz champion picka.

Pantheon mid/top. Wygrywasz swoja linie bo masz masakrycznie mocny laning phase, wygrywasz inne lany bo masz global ulti na nieduzym cooldownie.

Itemy: SotEL, Cdr buty, brutalizer, sunfire cape i zaleznie od sytuacji, randuin, malmortius, last whisper, mercurial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 12:51, Dziam_dziam napisał:

> Święta idą. Nowe skina dla Singeda i Lulu oraz podobno nowy tryb na ARAMowej mapce
(2v2
> albo 1v1 chyba).
megmy czymber nie hawlin abyz

"But it wouldn’t be Snowdown without a showdown! This Snowdown, we’re excited to introduce the Showdown featured game mode on Howling Abyss. Featuring 1v1 and 2v2 battles to test how well you wield your weapons in the winter chill, you can enter Showdown throughout Snowdown this year!" Handluj z tym.

http://eune.leagueoflegends.com/en/news/community/community-events/snowdown-approaches

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 17:25, bobobo napisał:

Ten nowy skin dla Lulu będzie za 975 czy 1350 RP?


Nie wygląda na 1350. Zmienione kolory spelli to co najwyżej 975.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 18:30, sirufok napisał:

Nie wygląda na 1350. Zmienione kolory spelli to co najwyżej 975.

To jest ROIT. Obstawiam, że na początku będzie 975, a potem podwyższą do 1350.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 18:30, sirufok napisał:

Nie wygląda na 1350. Zmienione kolory spelli to co najwyżej 975.


SL Garen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować