Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Jak tam ten cały Yasuo (czy jak mu tam) się spisuje?

P.S. Renekton jest teraz moim ulubionym junglerem :D Ganki zawsze miał dobre, ale teraz nie ma już problemu z sustainem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 13:37, Ecko09 napisał:

P.S. Renekton jest teraz moim ulubionym junglerem :D Ganki zawsze miał dobre, ale teraz
nie ma już problemu z sustainem.


Aż niedługo sprawdzę. Możesz podać runy, masterisy i core build? Zaczynasz pewnie od Q?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 14:00, BlackBomb napisał:

> P.S. Renekton jest teraz moim ulubionym junglerem :D Ganki zawsze miał dobre, ale
teraz
> nie ma już problemu z sustainem.

Aż niedługo sprawdzę. Możesz podać runy, masterisy i core build? Zaczynasz pewnie od
Q?


standardowe 9/21/0, ad qunity + as czerwone, a zaczynać możesz od czego chcesz, bo i tak smite użyjesz + pomoc teamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 11:41, matiz123 napisał:

Problem w tym, że napisałeś "Trynda od golda w górę to jest obecnie free elo",
a chyba miało być "od golda w dół". :)


W górę. Poniżej ludzie nie potrafią odpowiednio wykorzystać split pushów i są zbyt słabo skoordynowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 19:25, Budo napisał:

W górę.

Jak w takim razie wyjaśnisz fakt, że w ciągu ostatnich paru dni trafiły mi się cztery gry z Tryndem i tylko w jednej wygrała drużyna z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bo może niektórzy są nawet na to za głupi. Dobrze wiemy jakie boty grają w lola, niektórym nie da się pomóc ;]
Ja podobnie gram teraz Nasusem- wystarczy afk top do wygranej najczęściej, nawet jak ostro przegram lane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę

Spoiler

mamy polski team w LCSie

Bardzo ciekawe mecze i swietne zgranie, a przede wszystkim gra z głową. KMT swietnie sie zaprezentowało. Co do Yasuo, ciekawy champion z ciekawą mechaniką, ale bez wysokich umiejetnosci gracza sie nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 23:08, Budo napisał:

Ja podobnie gram teraz Nasusem- wystarczy afk top do wygranej najczęściej, nawet jak
ostro przegram lane.


A to Nasusem da się przegrać lane? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 10:50, Pain_Blaster napisał:

Yasuo jest słaby. Nie warto.

To samo się mówiło o kilku innych champach. Yasio jest sytuacyjny, potrzebuje knock-upa w teamie i ma świetny snowball. Niech ludzie nauczą się nim grać, budować go.Ja mu daje jeszcze kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 08:20, sirufok napisał:

> Ja podobnie gram teraz Nasusem- wystarczy afk top do wygranej najczęściej, nawet
jak
> ostro przegram lane.

A to Nasusem da się przegrać lane? ;p


No da się- miałem kilka takich gier, że mnie pocisnęli, bo wrogi jungler i mid mnie kampowali, a ja generalnie na topie jestem słaby. Na midzie przeciwnicy mieli ewkę, więc miałem kiepsko. Skończyłem z wynikiem typu 1/6 i marną ilością csów, a i tak wróciłem i wypushowałem do zwycięstwa :)

ps. słaby to był Yorick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 11:13, Malevyn napisał:

slaby to byl lucian

Lucian nie był słaby, jedyne co to miał problemy z maną. Wiem co mówię bo gram nim od wyjścia. Poza tym chyba największa jego ówczesna kontra - corki - został znerfiony, plus niedługo po jego wyjściu wypuszczono nowe TriForce. A kiedy jeszcze buffnięto mu manę to faktycznie, zaczął ladnie kosić (chociaż buff niewielki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 12:01, Dziam_dziam napisał:

> ps. słaby to był Yorick
Slaby to był Rumble


Mój wykrywacz ironii zadziałał... Rumble to był wypuszczony krótko przed mistrzostwami sezonu pierwszego na dreamhacku i był permabanem wtedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować