Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2013 o 15:52, BlackBomb napisał:

>. Nic takiego ostatnio mnie nie irytowało, nic przez co krzyczałbym "wtf is
dis op sheeeet" :D


Właściwie to od bardzo dawna już tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 15:52, BlackBomb napisał:

Przecież balans jest akurat chyba ok? Banuje się eve, psa i ewentualnie kassadina i jestem
zadowolony. Nic takiego ostatnio mnie nie irytowało, nic przez co krzyczałbym "wtf is
dis op sheeeet" :D


Tak w sumie.... to jednak krzyczenia ''wtf is dis op sheeeet'' było całkiem sporo w 2013:
- Zac
- Aatrox
- Thresh
- Jinx
- Lissandra

Chyba każdy z tych champów dostał od groma nerfów i był uważany za super OP :P Zaca znerfili z 3x pod rząd, to samo z Threshem...

No ale z drugiej strony, w 2012 wyszedł Draven, Darius, Rengar, Kha''zix, Zed itd... poziom OP z 2013 roku nie może się z nimi równać przed nerfami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 16:17, ziptofaf napisał:

No ale z drugiej strony, w 2012 wyszedł Draven, Darius, Rengar, Kha''zix, Zed itd...
poziom OP z 2013 roku nie może się z nimi równać przed nerfami :D


Z trzeciej strony, w 2012 pojawiło się więcej nowych champów, więc było więcej okazji ^^ Chociaż teraz mimo mniejszej liczby były też reworki, więc pewnie na jedno wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ci przyznam rację też mnie to nieco wpieniło a nawet bardzo. Riot pazerny riot kłamliwy ;]. Grać właściwie to gram mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 16:17, ziptofaf napisał:

Tak w sumie.... to jednak krzyczenia ''wtf is dis op sheeeet'' było całkiem sporo w 2013:
- Zac
- Aatrox
- Thresh
- Jinx
- Lissandra

Chyba każdy z tych champów dostał od groma nerfów i był uważany za super OP :P Zaca znerfili
z 3x pod rząd, to samo z Threshem...

No ale z drugiej strony, w 2012 wyszedł Draven, Darius, Rengar, Kha''zix, Zed itd...
poziom OP z 2013 roku nie może się z nimi równać przed nerfami :D

Zyra już dostała 4 czy 5 nerf, więc idzie się przyzwyczaić. Jednak fakt faktem, że gra przeciwko jungle eve, która carruje naprawdę słabego bota wraz z nowym systemem wardów i brakiem oracla wnerwiła mnie po całości i mówię to jako support, do tego stopnia, że ma u mnie perma bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dopiero zaczynam swoją przygodę z League of Legends (wcześniej grałem trochę* na EUNE, obecnie pykam na EUW) i ogarniam może ze 3 postacie, ale dzięki takim meczom aż chce się grać dalej. Teemo feedował od początku i dopiero pod sam koniec wziął się do roboty. O Volibearze dobrego słowa powiedzieć też nie mogę. W pewnym momencie było bardzo gorąco, zostały nam zniszczone wszystkie wieże poza tymi w bazie. Udało się jednak odwrócić sytuację na swoją korzyść, w czym, powiem nieskromnie, bardzo pomogłem :P Gdy tłukliśmy nexus przeciwnika, wpadliśmy w pułapkę zastawioną przez przeciwny team i zostaliśmy unicestwieni (zadając im jednak małe straty). Wroga drużyna nie wykorzystała jednak sytuacji i udało nam się ponownie przebić do ich bazy i ostatecznie zniszczyć nexus. Kilkanaście sekund przed końcem meczu padły mi baterie w myszce, ale były emocje ;-) Za takie akcje da się polubić League of Legends. Szkoda, że nie nagrywałem tego meczu, bo z pewnością był to jeden z najlepszych rozegranych przeze mnie pojedynków. Jak widać nie zawsze przewaga w killach przekłada się na zwycięstwo. Zdaję sobie sprawę, że praktycznie każdy wypowiadający się w temacie rozegrał takich meczów na pęczki, jednak w moim przypadku był to pierwszy i na szczęście zwycięski raz ;-)

* - trochę, czyli do ok. 6 poziomu. Jeśli chodzi o ogół gry, to lepsze wrażenie zrobił na mnie teoretycznie gorszy EUNE. Było tam znacznie mniej leaverów (teraz bardzo ciężko rozegrać mi cały mecz w pełnym składzie), kultura jako taka też była, no i gracze wydawali się jacyś bardziej ogarnięci.

20131222013318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 01:33, Gumisiek2 napisał:

/.../

Gratulacje, baw się dobrze, bo pierwsze pół roku to najlepszy okres w graniu w LoLa, ja sam bardzo miło wspominam ;) Potem jak już wszystko się ogarnia gra traci na magii i robi się monotonna, ale do tego czasu jeszcze duuużo takich meczy, które będą cieszyć. Aż się łezka kręci jak sobie przypominam takie mecze po 40 fragów, ze trzy lata temu czy nie wiem już nawet ile, kiedyś to kosmiczna satysfakcja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loguję się na konto, i zauważyłem że moje RP zwiększyło się o 520. Nikt nie wysłał mi rp w prezencie czy coś. Rozdawali z jakiejś okazji, czy zwracali za coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 14:11, Kopiec napisał:

Loguję się na konto, i zauważyłem że moje RP zwiększyło się o 520. Nikt nie wysłał mi
rp w prezencie czy coś. Rozdawali z jakiejś okazji, czy zwracali za coś?

Zwracali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po kwalifikacjach do LCS, moje przewidywania jak to się skończy.

Spoiler

EU

1. Alliance
2. Gambit
3. Fnatic
4. Alternate
5. CW
6. SK
7. KMT
8. Lemondogs (bardzo prawdopodobne, że ktoś wykupi slota LD i obsadzi go mocnym teamem, więc wtedy ten team bym najpewniej umieścił na 4-6 miejscu)

NA

1. C9
2. EG
3. TSM
4. XDG
5-6. CLG/Crs
7. Dignitas
8. Coast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to w EU o pierwsze miejsce będą walczyć M5 i Fnatic. Jakoś nie widzę tam Alliance, Froggen i Wicked są bardzo dobrzy, ale grają ciągle tymi samymi postaciami i większość wie jak sobie z tym radzić. W sumie o ile jeszcze Wickd tym Renektonem/Malphitem gra super solidnie to na midzie bywa różnie. Oczywiście ciągle mówię o EG.EU - Alliance widziałem dwie gry i zdominowali Dig, ale cholera wie czy to oni zagrali dobrze czy Dig ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2013 o 11:15, BlackBomb napisał:

Jak dla mnie to w EU o pierwsze miejsce będą walczyć M5 i Fnatic. Jakoś nie widzę tam
Alliance, Froggen i Wicked są bardzo dobrzy, ale grają ciągle tymi samymi postaciami
i większość wie jak sobie z tym radzić. W sumie o ile jeszcze Wickd tym Renektonem/Malphitem
gra super solidnie to na midzie bywa różnie. Oczywiście ciągle mówię o EG.EU - Alliance
widziałem dwie gry i zdominowali Dig, ale cholera wie czy to oni zagrali dobrze czy Dig
ssie.


Lol Froggen to był jedyny, który ciągnął EG, gdyby nie on to by skończyli pewnie najwyżej na 6 miejscu. Fnatic wygląda słabo obecnie, Gambit z 2 dniami na trening też będzie miał ciężko, jeśli Alliance okaże się w praktyce tak silne jak na papierze to nie widzę przeszkód, by nie mieli wygrać.


A co do 1v1 to zabawne jak każdy pickuje Riven, tak fajnie można ich kontrować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2013 o 12:17, Ecko09 napisał:

A co do 1v1 to zabawne jak każdy pickuje Riven, tak fajnie można ich kontrować xD


Właśnie jak ktoś banuje Renektona i Teeto to od razu wiadomo ocb xD W ogóle co polecasz do 1v1? Morgana i Lb dają radę, zastanawiałem się nad Urgotem, gra ktoś tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2013 o 10:40, Ecko09 napisał:

No i po kwalifikacjach do LCS, moje przewidywania jak to się skończy.

nie znam sie, kiedy jakiś następny turniej, gdzie będą grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować