Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2014 o 12:04, Nightdew napisał:

Serwery mają naprawde dobre


Nie wiem czy przez ostatnie 2 lata grałeś na europejskich serwerach, ale nie, nie są dobre. I nowy sezon nie ma tu nic do rzeczy.

W sytuacjach, w których weekendowe wieczory można było zapomnieć o sensownej grze, albo takich, gdzie łatwiej jest informować że da się grać (bo to rzadsze od ogólnoserwerowych lagów) coś jest nie tak. I to nie jest kwestia ostatniego tygodnia, od paru miesięcy praktycznie nie gram, ale takie akcje się powtarzają wciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem żadnych problemów przez ostatni rok. Może przez ostatnie 2 miechy gram dużo mniej i teraz pojawiły się jakieś większe lagi. Co nie zmienia faktu, że wcześniej jak dla mnie było zupełnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W s3 miałem p1, w pre s3 d3, wynik meczów placementowych 5/5 i wrzuciło mnie do p1 xd Zaskoczyło mnie to dość mocno, po tym co słyszałem, jak to z d1 ludzi wrzucało do golda.

Swoją drogą zauważył ktoś, że jak zrobimy combo Anivii (Q/R + E), dmg z E jest zaliczany jako crit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku narzekaliście na elohell nubów, a teraz na serwery... Wiadomo, że na forum są same djamęty i czalędrzery niesłusznie sprowadzone do brązu, ale trochę powagi.

W przyszłym roku będziecie pewnie zganiać na skiny, bo za drogie. A przecież skin=skill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 14:33, Oloninho napisał:

Swoją drogą zauważył ktoś, że jak zrobimy combo Anivii (Q/R + E), dmg z E jest zaliczany
jako crit?


Od zawsze tak było, bo wtedy zadaje podwójne obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że teraz wyskakuje, że to critical dmg. Więc jeśli w praktyce jest to critical dmg, to ciekaw jestem czy infinity edge zwiększy obrażenia ^^,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 14:43, Oloninho napisał:

Tak, tylko że teraz wyskakuje, że to critical dmg. Więc jeśli w praktyce jest to critical
dmg, to ciekaw jestem czy infinity edge zwiększy obrażenia ^^,


Niestety ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 14:39, sirufok napisał:

W zeszłym roku narzekaliście na elohell nubów, a teraz na serwery... Wiadomo, że na forum
są same djamęty i czalędrzery niesłusznie sprowadzone do brązu, ale trochę powagi.

W przyszłym roku będziecie pewnie zganiać na skiny, bo za drogie. A przecież skin=skill.

Czy ja wiem, jest na co narzekać. Wczorajsza gra - jakieś porąbane lagi, że muszę lola restartować, a i tak nie pomogło bo po 15 minutach znowu się zaczęło. Potem wywaliło 2 osoby z teamu. Z placementami wolę poczekać jeszcze 2 tygodnie, bo przy moim porąbanym mmr na lagi sobie nie za bardzo mogę pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 17:47, Hydro2 napisał:

Z placementami wolę poczekać jeszcze 2 tygodnie, bo przy moim porąbanym
mmr na lagi sobie nie za bardzo mogę pozwolić.


No więc, jak sam na to wpadłeś, jest rozwiązanie. Wystarczy poczekać i zacząć później zamiast obwiniać co roku coś innego ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Silver III, po Placement Series 6-4 wylądowałem w Silver V. Słabo.

Wydaje mi się, czy Diana ostatnio zsykała na popularności? Często ją teraz widuję na rankedach. Ale słowo daje, jeśli dostanie jeszcze jednego nerfa, to coś mnie strzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 21:43, Asthariel napisał:

Byłem w Silver III, po Placement Series 6-4 wylądowałem w Silver V. Słabo.

Wydaje mi się, czy Diana ostatnio zsykała na popularności? Często ją teraz widuję na
rankedach. Ale słowo daje, jeśli dostanie jeszcze jednego nerfa, to coś mnie strzeli.


Ja jej nie widuje praktycznie w ogóle:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 15:00, sinir napisał:

czemu swain jest tak rzadko grany?

Zapewne z racji małej mobilności, potrzeby bycia w środku teamfighta oraz dlatego, że obecnie inne picki są priorytetami na midzie/topie.
Nie jest zły. Po prostu według topki nie pasuje aż tak do mety jak niektóre inne postacie, ale to nie znaczy, że jest zły/słaby/whatever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować